Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: To jsem na klasické základce neměla ráda, když byl den otevřených dveří a všichni chodili očumovat do hodiny 8-( Teď v naší škole sice taky máme dny otevřených dveří, ale jelikož mám všechny děti, až na jednoho chlapečka, ústavní, tak se nikdo nechodí koukat...
Odpovědět
tak to jste vychytali :-D Holky,a si budu nakupovat na mimibazaru. Scháním nějaké botky na ples k vypůjčeným šatům zelené barvy, takže nechci nic drahého, když to bude na 1 použití a hledá a hledám a našla jsem! Ale ne plesovky ale "kroksy" úplně "boží" světle modré ve tvaru balerínek pouze za 129,- paní píše nenošené. Už 3tí rok nechodím v létě vničem jiném..dokonce mi můj tatínek jedny přivezl bílé s kytkama a představte si, ortopedické :-D tak si asi udělám radost,jen nevim, bez zkoušení....kupovaly jste už takhle botky? a jakou vůbec máte zkušenost s mimi? vím, že nedávno jste nakoupvaly jako divé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám s mimibazarem super zkušenosti! ;-) A jak vlezu na mimibazar, tak to je konec, vždycky tam nechám aspoň 1000,- 8-( Já takhle kupovala boty jen jednou, a to takové pantoflíčky na léto k sukni. Pantofle se myslim dají koupit bez vyzkoušení, ale třeba lodičky bych si bez vyzkoušení takhle nekoupila, to bych se bála.
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... Co na ně říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, botky jsou zajímavé, ještě jsem takové neviděla..Na nehty ještě chodím, ale v srpnu jsem změnila nehtařku a jsem maximálně spokojená :-) S mimi mám vynikající zkušenosti, zrovínka předevčírem jsem si objednala další sukni, novou, bílou, za 107 Kč i s poštovným a je to zn. Next :-) Botky jsem si na mimi kupovala 2x a sedí mi, takže jsem se trefila do velikosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak teď jsem si tam objednala kalhoty :-) http://www.mimibazar.cz/foto_detail.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Taky jsem takové ještě neviděla... Marki: Na MMB se dobře nakupuje ;-)
Odpovědět
haaa. Ty boty jsou vazne vtipny :-D . Snad se ale budou hodit k tem satum, neumim si tu kombinaci predstavit. K ocumovani v hodinach: je to neprijemny, to je jasny. Na me se driv chodila pravidelne divat sefova, ale to je neco jinyho a to jsem i uvitala, protoze je taktni a vetsinou mi pak poradila. A nekteri rodice, co deti ke mne vozi tu pak zustavaji. To je takove divne, ale sama jsem jim to nabizela a casem si je pak "vypnu" a nevnimam je. Jen s tou improvizaci se pak musi opatrne :-N ..
Odpovědět
Profilova fotka
Fili: Já myslim, že Allie si k zeleným plesovým šatům tyti modré boty opravdu neveme ;-) Psala, že boty na ples neobjevila, ale za to, že objevila tyto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to lepší koupit na MMB než u vietnamců.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak třetí svíčka na adventním věnci hoří x-) Včera jsem vyráběla jmenovky na vánoční dárky a dneska jsem část dárků zabalila. Zbytek zabalím nějak v týdnu. V pátek jsme byli neteři v tanečních na věnečku, moc jsme si to užili, odcházeli jsme jako poslední :-D krásně jsme si zatancovali a neteři to moc slušelo ;-) byla jako nevěsta... Marki: To máš pravdu, určitě je to lepší koupit na MMB než u vietnamců ;-)
Odpovědět
my jsme si taky uzivali pres vikend. O to hur se mi ted vraci k praci ... ]-( . Byli jsme na navsteve u kamaradky, velka parta, delali jsme tatarak (mnam mnam), zrali, kecali a pak hrali Aktivity. Jo a v sobotu jsme zajeli d Chemnitz do Nemecka (kousek za hranicema) na vanocni trhy. Muzu vazne doporucit!! Jsou dvakrat vetsi nez v Drazdanech a maji i historickou cast, ktera je uzasna :-) . No a dneska jsem jeste prolezla Paladium, ukazovala manzelovi jaky sperky by se mi jako treba nahodou mohly vyskytnout pod jehlicim :-p (mam jich spousty, ale chtela jsem ted neco trochu drazsiho, ne bizuterii). Koupila jsem mu konecne darek a jeste sestrenici. Trosku nevim, jestli to byl dobry kauf :-( Sestrenice je hodne bohata a potrpi si na kvalitu. Koupila jsem ji nausnice s kaminky Swarovski ( a privesek, ale ted si rikam, ze to bude asi tak nejak z poloviny Swarovski, Stalo to dohromady 500 a ani k tomu neni origo krabicka ... Snad to nebude hloupe, kdyz jsem po cele rodine vyhlasovala, ze ji chci koupit Swarovski nausnice a ted to mozna je nejaka nahrazka ... |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj kočeny, ty gumové botky opravdu neplánuju brát na ples :-D to spíš na léto k riflové sukni ;-) asi si je objednám. marki, Gatě super, mámjedny podpbné, ale strašně koušou. Od zítra máme chřipkové prázdniny, takže byka dneska škola vzhůru nohama, ale nás se to netýká, my až do úterka budem makat. Uvidím, kolik dětí mi přijde do ŠD. O víkendu jsme byli na velkém nákupu, tak už konečně mám, holky, dořešné dárky x-) Dnes jsem koupila takové 2 balíčky v jednom super obchůdku "U kouzelných zvonků" sypané čaje a svíčky. Jeden do modra a jeden do vínova. V obou je stříbrná vyoká svíce ve tvaru hvězdy. Dáme to švagrovcům k hlavním dárkům (co si sami vybrali) jako překvapení.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Fili: Tak jedině dojít někam k nějakému odborníkovi, aby ti ověřil pravost těch šperků pro sestřenici. Allie: Tak chřipkové prázdniny zastihly i vás? Já už dneska měla ve třídě všechny děti. Sice ještě mají rýmu, ale údajně už jsou všichni zdraví. To budou mít švagrovci hezké překvápko ;-) A co si vybrali jako hlavní dárky?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme dneska měli vánoční posezení v práci, bylo to fajn :-) Taky jsem manžílkovi koupila ještě jeden vánoční dárek, ale nebude to jako překvápko, musel si to zkusit - společenské boty k obleku. Takže sice o tomto dárku ví, ale stejně bude mít radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít vánoční posezení ve čtvrtek a chceme se tam také rozloučit s naší p. ředitelkou. Myslím, že to bude mooc dojemné. Nám chřipkové prázdniny nehrozí, stále nám chodí dost dětí..A pracujeme do úterka, takže Allie, nejsi v tom sama :-) (děti mají řed. volno).
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Vaše ředitelka odchází? Taky pracujeme do úterka, i děti máme do úterka...
Odpovědět
Ahoj u nás byl dnes pěkný zmatek. Učil se jen první stupeň, druhý už je doma, ale nebyli dnes už obědy, na což rodiče jaxi pozapomněli, takže děcka měli hlad... Jako hlavní dárky jsme koupili to, co si přáli, takže velkou deku a sadu hrnků na čaj. Řeknu vám, sehnat nějaký kloudnný hrnky modré barvy je nadlidský výkon, porezli jsme co se dalo ve dvou městech a nic. Jen jedny předražený za 175,- jeden kus a to ještě ani nebyly na denní používání...takže v barvě jsme nevyhověli, snad se i tak budou líbit...
Odpovědět
Profilova fotka
Neodchází tak docela, jen odchází z postu naší p. ředitelky..Už jsem se tu myslím zmiňovala o slučování naší školy se střední školou (je to učňák, na kterém by mohli naše děti ze ZŠ praktické pokračovat..) My jsme s tím sloučením sice nesouhlasili, ale nikdo se nás na nic neptal, takže to bylo takové rozhodnutí o nás bez nás.. :-S
Odpovědět
U nás je to speciální školství taky spojené :-) A ten učňák to je jako Odborné učiliště?
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Aha, už vim, že jsi to tu o tom slučování psala ;-) Allie: Tak snad se budou hrnky i tak líbit ;-) Jinak já od tří hodin "trávim" velkou jobovku. Psala jsem tu nedávno o té mé spolužačce z gymplu, stejně stará jako já, má dvě dcery skoro 5 letou a skoro 2 letou a čekala třetí holčičku. No tak ta moje spolužačka porodila asi před několika dnama tu třetí holčičku, ale bylo to na přelomu sedmého a osmého měsíce těhotenství. Během těhu byla všechna vyšetření malé naprosto v pořádku, ale hned po porodu to od začátku vypadalo s malou špatně, no a dneska ráno malá Maruška zemřela :-(:-(:-( Nic bližšího nevim, na co konkrétně zemřela, ale to je stejně jedno, život jí to nevrátí. Normálně se mi z toho udělalo šoufl, když jsem si to představila! Ještě že maj doma ty dvě zdravý a krásný princezny...kdyby je neměli, bylo by to pro ně nesrovnatelně těžší, ale i tak je to šílený :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď přináším opačnou zprávu :-) Před hodinou se mé švagrové narodil druhý syn, 48 cm, 3,15 kg, jmenuje se Vít. Oba jsou v pořádku. Jeho o rok a sedm měsíců starší bráška se jmenuje Vojtěch. Takže jsou V+V :-D
Odpovědět
švagrová - super :-) spolužačka - ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Jo jo přesně tak, švagrová super :-) spolužačka ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Juj, to je pak pro matku rána :-( Jinak pro švagrovou radost :-)
Odpovědět
to je hrozny, je mi jich strasne lito. Fakt -jeste ze maji dve zdrave deti uz doma .. :-( . Ja budu zitra pect britske pecivo a udelam stredecnim deckam minidarecky, budem si hrat (i kdyz zatim nevim co :-N ) a udelame si cajovy dychanek (lepsi nez "spolu pojeme kolu" po americku :-N ). Asi vytahnu z mrazaku jeste fish and chips a udelam nejaky vanocni kviz. A s uternima dospelyma jsme se domluvili na srazu pristi tyden, ale asi udelam to same, mozna udelam apple pie, ale ten je pracny ... mate nejaky vanocni program pro decka? (s inspiraci sem! ;-) )
Odpovědět
Fili, to je úplná mezinárodní vánoční příprava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít s dětma "besídku" v pátek a bude probíhat úměrně jejich schopnostem a zájmům, takže bude cukroví, svíčky, koledy a pohádky ;-)
Odpovědět
pohadkyyy, :-) . To mi nejak chybi. Nemame televizi, coz docela ocenuju, ale na ty vanocni pohadky jsem zvykla - prijde mi, ze to k tem ceskym Vanocum proste patri ....
Odpovědět
To určitě, štědrej večer bez pohádky, to by nešlo. Dnes jsem dokoupila poslední "dolaďovací" dárečky pro dvojnožce a zítra ještě něco pro čtyřnožce a myslím, že letos máme komplet vše x-) Tak mám z toho radost. Besidky jsou super věc, halvně když vyučjící (třeba jako já) zrovna pozornost publika nemiluje. My kvůli té slavné chřipce máme zavřenou školu,alejdené paní učitelce se nechtělo rušit besídku v domově důchodců, tak jsme tam naklusali a z naší první třídy se účastnili pouze 3 děti a 2 paní učitelky, kolegině - třídní a já :-D n Takže jsem byla donucena recitovat a zpívat taky ;-) Vypadalo to legračně, my 2 a mezi nama ti 3 malí. Další třída byla v hojnějším pčtu, jich dorazilo 7.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?