Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
My televizi máme v obýváku a v ložnici a DVD kupujem taky ty levný z trafiky a nebo třeba občas mívaj levnější v Datartu, v Electro worldu a tak ;-) My dneska koukali na Bajaju a Popelku, co dávali v TV a teď koukáme na DVD na Peklo s princeznou - zatim fakt super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak prázdniny v tahu a zítra zas hajdy do práce...
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se vůůbec nechce :-(
Odpovědět
Ahooooj holky. Nemohla jsem se dočkat, až budu mít netebook zas doma. Koukám, že se toho tu mocnezměnilo :-p Už abychom se těšili na vánoční prázdniny, co? Já si ty podzimní vůbec neužila. ve čt jsem musela do práce a v pátek jsem jela na VŠ, kde nás zahltili úkolama na zápočty a zkoušky. Hrozná bude VV, 25 obrazů A2 - architektura, portréty, zátiší.... :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) My dneska měli ještě i poradu, takže jsem přijela domu až dloooouho ]-( allie: Nezměnilo se tu nic, nikdo sem nechodí :-| Téééda to je mazec 25 obrazů =-) to je jak když studuješ nějakou uměleckou výtvarnou školu :-N
Odpovědět
NUN: normální pajdák :-p Nevim, nevim, jak to spachtim! A jak to, že sem nikdo nechodí?! Teda holky!!! To nejsou žádné novinky?? Já vás sem tam přišla "zkontrolovat" v práci :-) Abych se doma nějak zabavila, začala jsem zase motat z drátků a korálků šperky, naušnice a náramky atd. Chchi je dát na mimibazar. Třeba se někomu budou líbit, sama bych to asi neunosila. A co vy? Čím se bavíte?
Odpovědět
Profilova fotka
allie: Já vim, jen prostě na normální pajdák je to síla 25 obrazů =-) :-N Ale ty to spachtíš dobře ;-) Nevim, proč sem nikdo nechodí. Asi jsou všichni na jiných diksuzích a na jiných servrech. Nebo všechny pohltila facebook manie ]-( mě tedy naštěstí ne :-D Já se bavím tím, že hodně čtu a taky vymýšlím, kam si dát přihlášku na rigorozní řízení. A fakt nevim :-S zatim se rozhoduju mezi dvěma školama... No a jinak samozřejmě nejvíc se bavim tim, že se věnuju manžílkovi x-)
Odpovědět
Mě ten facebooknepřijde nic extra. Sice tam zaregistrvaná jsem, ale že bych z toho byla nějak na větvi.....Koukám, že ty jsi takovej věčnej študent, že?
Odpovědět
Profilova fotka
allie: Já jsem facebook ještě neviděla a zatim se na to ani nechystám. Neláká mě to. No věčnej student, nevim, no možná trochu :-N :-D ;-) Ale v tuhle chvíli si zatim ještě užívám života bez školy... Nevim, jestli to sem renat psala, ale Jakub už je na světě: http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tak velká gratulace!!! ;-)
Odpovědět
houby facebook a jiny servery: PRACE ne? :-D facebook nevedu, vim, ze bych neodolala a byla tam furt, tak na to se radeji ani neregistruju. Ted uz se to malinko uklidnilo, ale porad jeste tu praci nezvladam kočírovat a zabira to cely muj "volny" cas. Pomalu mi zacina horet termin zapisu diplomky do systemu :-. (obhajoby jsou rok po zapisu). Zatim sice nemam skoro nic, ale i kdyz pravdepodobne budu za flakace a debila, tak za tou docentkou ve ctvrtek musim a musim to dat do toho systemu. Jsem uz v šesťáku a sedmak je moje posledni sance :-N , jinak bych to taky nemusela dokoncit. No - mam strach teda |-| .
Odpovědět
teeda! renat uz to ma za sebou! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Jééééé šesťák - to jsi dobrá, že na to máš nervy ;-) Diplomku zvládneš, neboj, i když to bude třeba záhul ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
nunacek: diky ;-) Vsechno se to podelalo po tom Erasmu. Ztratila jsem jeden rok a navic mi dosla stava ... :-S
Odpovědět
Ahoj holky :-) tak se hlásím po dleší odmlce a už ne jako Konder vajíčko, ale koukám, že už to víte...takže Kubík je už opravdu na světě, zatím to je zlatíčko :-) je to nádherný pocit štěstí, radosti, ale taky už asi věčného strachu o toho človíčka...no nedá se to popsat. Doufám, že je u Vás vše v pořádku, nás včera pustili z porodnice, takže se ještě aklimatizujeme :-) Radu: já ti psala sms, hned co se Kuba narodil, tobě nedorazila?? :-|
Odpovědět
renat: asi nedorazila. =-) Asi se nekde zatoulala mrska ... Nebo ze bych byla tak blba a nevsimla si toho? Nedavno se mi podarilo smazat vsechny zpravy i s neprectenyma, tak mozna ze byla mezi nima :-|. To vis, ja jsem technicky super-umelec :-N . Kdyztak sem prubezne davej odkazy na noy fotky. Myslim, ze vetsina z nas na konika pravidelne nechodi a mohly by nam utect ;-) . Mas uz nejake vesele nebo zajimave zazitky? Teda krome porodu, to asi muselo byt zajimavy, i kdyz ne zrovna vtipny ... :-N Nedavno me rozesmala historka moji sestry: jeji rok stary syn rekl prvni souvilou vetu. Pry jeli autem a bavili se s tatinkem a tatka rika: Ty lidi jezdi jak prasata. A maly Šimonek: Hmmm ... brm brm, cho chro. :-D :-D :-D
Odpovědět
RadU: aha...no tak to tě omlouvá... :-D :-D když si se k tomu tak hezky přiznala, že technika není tvou silnou stránkou :-D :-D Určitě dám vždy odkaz na fotky, když budu přidávat, i když spíš udělám někde fotogalerii na rajceti nebo tak, ale to bych dala vědět. Jinak zážitky..no vlastně celé tohle nové období je zážitek..i porod byl..nebudu machrovat, bolí to, ale stojí to za to. Já to měla na prvorodičku opravdu super rychlé, bez komplikací, takže relativně pohoda..jen ve zkratce: Po jedné v noci mi praskla voda, od půl druhé jsem měla kontrakce po 3-4minutách, pravidelné. Do porodnice jsme dorazili po druhé hodině, proběhl monitor, kontrakce zesilovaly, už v tu dobu jsem byla otevřená na 5prstů..takže jsem nestihli vyplnit ani všechny papíry. :-D :-D no a ve 3:45 vykouklo naše sluníčko. NO koukám, synovec je pěkný číslo, je pohotový :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Renat: Tak to jsi měla fakt super rychlej porod ;-) Ono se tohle všechno nedá popisovat, protože každá ženská to prožívá úplně jinak, tyhle zkušenosti jsou nepřenosné a nesdělitelné... Na fotečky se budem těšit ;-) Fili: Synovec je šikulka :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Já sem každý den nakouknu, když tu není nový příspěvek, tak zase uteču.. V práci to ujde, ale prázdniny bych hned brala! Renat: Gratuluji k narození Kubíčka, je opravdu kráásný. Je fajn, že šlo všechno tak hladce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Taky bych klidně brala prázdniny, dneska byly dětičky jak utržený ze řetězu a protivný - hodně to je bohužel počasím, což neovlivnim...
Odpovědět
Taky moc gratuluju k narození Kubíčka. Je krásnej x-) Takový štěstí bych v budoucnu taky chtěla mít a rodit rychle (a nejlépe bezbolestně). Dneska jsem 3 hodiny strávila u zubařky, bolí mě celá pusa, asi jdu spát...Tak zas zítra ahoooj
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Takové štěstí by asi chtěla mít každá ;-) Jéééjej, copak ti zubařka dělala? Hlavně ať to přestane brzy bolet ;-)
Odpovědět
fuj, tri hodiny! Tos cekala az prijdes na radu, nebo tak dlouho trval ten zakrok? :-. Ja to cekani naprosto nesnasim! Ty nemocny nervni a neprijemny lidi ... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, je tu někdo?
Odpovědět
Ahoj, jáááá jsem! Konečně! Do te'd jsme přerovnávali dřevo. nejdřív jsme ho dávali ze zahrady pod střechu na terasu, pak z terasy pryč a dnes opět na terasu :-D Sousedi si asi budou myslet, že nám hrabe :-p U zbařky jsem čekala něco přes 2 hodiny a hodinu mě mordovala zub. Dneska to bolí, jak kdyby mě vrtala. Ale říkám si, že to snad brzo přejde. Musí, koupila jsem si velkou Forte čokoládu a chchi si ji dát ;-) Jako bolestné jsem si u kamarádů vietnamců za 150,- koupila krásnou fialkovou károvanou košili. Asi si ji vezmu 14.11. na mysliveckou zábavu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Konečně páááteeeeek :-) Jsem po tomhle týdnu nějaká vyřízená... 8-( Už se těšim, až se zítra pořádně vyspím x-) Já byla naposledly u zubařky v říjnu a předělávala mi tu plombu, ale bylo to naštěstí frk frk a hotovo a čekala jsem tam asi 5 minut, takže super :-) Allie: Já už jsem si dlouho neudělala radost něčím na sebe. Naposledy asi před měsícem jsem si koupila nový tepláky ve výprodeji za 200,-. Taky bych ale potřebovala nějakou košili do společnosti...
Odpovědět
Taky toho mám dost, ale když si představím, že v pondělí budem tvrdnout v práci na ped. radě nějmíň do 18 hod. a druhý den na rodičácích, tak to není dnes až tak zlé ;-) Ta moje košile není moc společenská ;-) Kolegině nadšená, manžel okomentoval: Co to je? :-. Holt chlapi neví, co zrovna letí. Spolňuje všechny současné módní trendy :-D Ale asi ji na zábavu nepoužiju a půjdu v černých kalhotech a proužkovaném triku (černo - šedo - žlutá).
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: My naštěstí měli ped.radu už 2.11., takže toto mám z krku a rodičáky mám taky odbyté. Tak to znám...ukážu v obchodě na něco, co se zrovna nosí a manžílek na to: No to je hrůza! :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky..jsem tu jen na skok...přidala jsem nové fotečky...tak kdo chce, může juknout :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Renat, Kubíček je moooc krásnej! :-)
Odpovědět
renat: s kocarkem ti to slusi! ;-) Desne se mi libi ty fotky miminek, ktery vypadaji jako hvezdice.Jsou nabaleny na zimni prochazku a maji koncetinky roztazeny do vsech stran. jeste spicatou cepicku a jsou z nich dokonaly hvezdice ... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?