Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 no jo ale krajet to nemuseli emoticon emoticon
2. led 2010 v 18:41  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
 abra, drzim palceky, aby ste to obe zvladli a co najskor bolo zase dobre emoticon
2. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
    Na Lipnici
 já končím 29. týden... takže cca o měsíc míň než ty emoticon
2. led 2010 v 18:47  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 mio, ja bych si klidne ukousla z eidam cihly emoticon emoticon

gwen, diky moc emoticon
2. led 2010 v 18:52  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 abra emoticon emoticon
ja kdyz jsem byla na operaci zubu tak mi potim prinesli vareny brambory na kosticky a k tomu kureci maso, jsem na sestricku koukala jestli je to nejakej blbej forek emoticon
2. led 2010 v 19:05  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
 zdar holky, zrovna jsme se vratili ze silvestra, co jste tehule tak jako cviceni doporucuju pilates, moje kamoska je instruktorka a vede kurzy pro tehotny a po porodu, sama ma dve maly decka a zacla to cvicit hlavne kvuli sobe aby se dostala do formy po porodech. Ja to cvicim taky a je to fakt dost neskodny, zadnej aerobic, svaly se tam zatezujou hodne prirozene a nenasilne, spravne by vas nemelo nic bolet. Zkuste pohledat kurzy pilates mozny uz koncem sestinedeli, nemelo by to s nicim kontraindikovat. Esli chcete, muzu zjistit o tam jakykoli info.
jinak ja jsem si o vanocich uzila hlavne pernicky a ryby a nemam pocit prezranosti permanentni, i kdyz teda na silvestra jsem se moc nekrotili v piti, no co uz.
catf, si te ani v nejbujnejsi fantazii nedokazu predstavit jako oplacanou emoticon abro, nemohlas pribrat i po kortikoidech na astma?
jinak zradlo v supermarketech no coment emoticon ja teda uz nekupuju ani to cizokrajny ovoce, radej si udelam jablecnej kompot emoticon
2. led 2010 v 19:35  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 mio, tak to je taky dobry emoticon ja bych ted mohla byt vzducholod, sem pekne nadmuta z toho peciva, sem zvedava, co nameri na monitoru, jestli diteti nebudou konkurovat jiny zvuky v brise emoticon emoticon emoticon jeste ze mam uzasnyho m. kterej donesl net a ovozel emoticon
2. led 2010 v 19:36  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 rosi, díky za info, u nás je s pilatesem problém, že je celkem málo kurzů emoticon já jsem byla do jednoho přihlášená, jenže pak jsem přišla do jiného stavu a bylo mi hrozně zle, takže jsem tam ani nezačala chodit emoticon holt malý město má svoje nevýhody, no - žádná dm (ale prý by tu výhledově měla být emoticon ), jedna průměrně zásobená zdravá výživa, málo pilatesu,... emoticon emoticon
2. led 2010 v 19:42  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Abro, držím palce!

Chaar, nám taky slibují DM, tak snad... Ale jinak beru malé město jako výhodu, těch 5 let v Praze na mě bylo ažaž.
2. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 hermi, to jo, my bychom v Praze nezůstali ani náhodou emoticon jsme tu rádi a máme to tu rádi emoticon emoticon emoticon
2. led 2010 ve 20:10  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
Registrovala se 31. prosince 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 407 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Pezinok, Region Pezinok.
  • Svatba byla 7. května 2011
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
Registrovala se 31. prosince 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 407 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Pezinok, Region Pezinok.
    Slovensko
 chaar, my s 5 tisíc obyvateľmi nemáme ani normálne potraviny, nieto ešte zdravú výživu (no, sú tu, ale jedny sú také že len trvanlivé veci, minerálky, kekse a podobné veci čo mi nekupujeme, ďalšie sú tu také že pečivo asi 2 dni staré a 2x také drahé ako o pár km ďalej v Bratislave, a ovocie tiež pomaly zhnité, no ja tam radšej ani nechodím, zdravú výživu by som brala všetkými desiatimi, a aj normálne potraviny by ma potešili emoticon)

inak všetkým prajem šťastný nový rok emoticon
2. led 2010 ve 21:48  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
    Slovensko
 uááá, mY nekupujeme, niekedy by som mala si to po sebe aj prečítať pred tým než stlačím tlačítko odoslať emoticon emoticon
2. led 2010 ve 21:51  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 abra tak to je super emoticon
ale super jidlo jsme mela po laparoskopii, to mi donesli fantastickej puding s ovocem a potom uzasnej kureci vyvar, ja normalne po narkoze nejim ale todle jsme zhltla jako malinu emoticon
2. led 2010 ve 23:53  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 abro, copak nam to vyvadis, tak at vsechno klape, jak ma..doufam, ze se mala abra tech tavenaku lekne a jeste chvili vydrzi emoticon

nemocnicni jidlo je humus...co jsem zazila, kdyz tam byl m..mouka s moukou(i maso vypadalo jako hroudy mouky)..vsechno to bylo sedivy(rejze, bramborova kase a kure mely stejnou barvu) a ke snidani i k veceri rohlik, tavenak a balenej salam a jabko..m nedokazal identifikovat, co bylo k piti emoticon , mne to bylo jasny hned..caj s mlikem a tunou cukru jak v matersky skolce emoticon
3. led 2010 v 00:22  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 catf ta posedlost sladkym cajem v nemocnicich me fascinuje, kdekoliv jsem kdy byl, i tam kde jidlo bylo dobry tak meli caj s tunou cukrou emoticon
3. led 2010 v 00:55  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 chachaa, dnesni snidane opet "jogurt" (takovy to zahusteny bily), vymenila sem to za jablko se spolulezici emoticon k tomu rohel, sladkej chleba, maslo... Po ranu dotaz na kavu a kakao, nastesti uz si pamatujou, ze tohle je ta divna baba, co pije ten horkej caj emoticon Holky ja bych si dala karobovy ryzokakao, achjo, skoda ze tu neni lednice emoticon

dneska m. doveze dalsi davku ovozelu, mnam mnam uz se tesim emoticon

kessi, nekecej, ani normal potraviny emoticon drsny emoticon

mio, jeee, pudink bych si dala, s ovocem a ryzomlikem, mnam emoticon nejlip s malinama, no udelam si doma urco emoticon

catf, mala abra uz se lekla a nahodila dobry vysledky, tak asi si uvedomila, ze nam bude lip doma emoticon
3. led 2010 v 09:18  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 31. května 2008
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
 Abro, to je mi líto, že jsi skončila v nemocnici. Ale jak vidím, máš už dobrý výsledky, takže tě pustí?

No sladkej čaj je potřeba, aby měli pacienti sílu na uzdravování emoticon KDyž jsem ležela v těhu v nemocnici, tak dávali na výběr jestli sladký, nebo černý, ale já k těm nemocničním čajům moc důvěru nemám. Radši jsem pila vodu. A v porodnici byla v kuchyňce várnice s horkou vodou, takže jsem si tam chodívala zalít kojící čaj.

Abro, aspoň máte na snídani jogurt. Já zažila rohlík s máslem a to každý den. Jsem si připadala jako na dietě. A k snídani bývala bílá káva. By mě zajímalo, jestli to bylo fakt kafe, nebo melta, ale radši jsem si to ani nebrala. A naštěstí v nemocnici i porodnici byla na chodbě lednice, tak jsme si tam všichni dělaly zásoby emoticon
3. led 2010 v 09:38  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 bet, sladkej caj na silu emoticon emoticon tos me fakt pobavila, se tady rezu smichy emoticon Na posledni vysledky si jeste nejakej den pockam, ale uz to vypada hodne nadejne, tak hura emoticon
skoda, ze ten jogurt nemuzu, to by nedopadlo dobre emoticon ale fakt ze je dobry, ze nam davaj aspon 2x denne ovoce, to se ceni emoticon Caj si myslim ze je normalni pytlikovej ovocnej pickvick, podobnej dela furt babi, takze myslim, ze je to neco na ten zpusob, cerenej nastesti neni, to bych nemela uz vubec co pit krome ty vody emoticon
jakej kojici caj si pila? Ja piju tehu caj a malinik od gresika, ma i kojici, ale sypanej, ten je v nemocnici dost nepraktickej emoticon ten asi spis az na doma...
3. led 2010 v 10:44  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
    Slovensko
 Abra, ani sa nečudujem že sa malá Abra zľakla, mňa by tá strava tiež vydesila a chcela by som čím skôr späť domov emoticon
potraviny tu sú, len nie "normálne" emoticon ak sa chce človek zásobiť čokoládami, keksami a chipsami, bude s výberom určite spokojný... ale mnohým to stačí, hm... ešteže máme auto a dajú sa obednávať aj biobedničky (už mám absťák, na vianoce som doma nebola a najbližšie dovážajú až budúci víkend, ach emoticon), ale nemať možnosť biobedničiek a byť napríklad na materskej a bez auta, no asi by som umrela hladom...

inak tá strava je fakt príšerná, v nemocnici som teda ešte nebola a ostáva len dúfať aby som sa tam nikdy ani nedostala (aspoň nie na dlho, a do pôrodnice si snáď budem môcť doviesť vlastnú stravu, alebo môžem dúfať že za pár rokov sa to zmení (optimistka emoticon))....stále ale nechápem prečo tam podávajú takúto vyberanú stravu? z lenivosti? kvôli financiám? alebo si naozaj myslia že je to v poriadku a že to tým ľuďom neškodí? emoticon
3. led 2010 v 10:51  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
 Se dívám, že tam mělo být: výběr, jestli sladký, nebo hořký emoticon

Tak to tam vydrž. Já se tam strašně nudila. Televize byla za poplatek a celý den číst mě už nebavilo. Ještě, že jsem mohla normálně chodit a venku bylo hezky, tak jsem odpoledne chodila ven k bufetu. Ale chudery holky, co tam byly na udržení. Ležely s nohama nahoru a mohly chodit akorát na WC. To tam ležely třeba i 10 týdnů.

Já jsem v nemocnici dostávala ovoce jednou denně, na šestinedělí nebylo vůbec. emoticon

A kojící piju pořád. Víc mi chutná Leros a pak je teekanee (v DM na ně mají slevu v babybonusu emoticon ). Ještě jsem se nestihla podívat, jestli třeba grešík taky nedělá, ten jejich těhotenský mi chutnal. Možná bych si mohla i namíchat směs podle Stadelmann, ale ještě jsem se k tomu nedostala.
3. led 2010 v 10:56  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
 Tak grešík má i "laktační", sypaný i porcovaný. Tak ho asi brzo vyzkouším. Jo a teď mám nově bio kojící babylove z DM.
3. led 2010 v 11:03  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 gresik ma i porcovany laktacni jo? no super zprava, ten si koupim emoticon Ten tehu sypanej me taky moc chutna, ma ho fakt vyborne vychytenej, tady me moc chybi... My mame nastesti telku zadarmo, asi proto ze je to jipka, nebo nevim, no a m. me prinesl net, takze to je moje spasa emoticon

kessi, to je teda mazec u vas emoticon Tu stravu takovou davaji, protoze si asi myslej, ze je zdrava, sak me na prijmu uklidnovali, ze budouci mamky dostavaj racionalni stravu, no a tohle z toho vypadlo emoticon
3. led 2010 v 11:19  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 uz na toho gresika koukam, kdyby to nekoho zajimalo, tak tady emoticon
http://www.gresik.cz/nase-vyrobky/devatero-bylin/laktacni.html
3. led 2010 v 11:22  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 abro, premyslim, co by asi tak byla neracionalni strava emoticon asi rohlik s tavenakem, co chtej jet spolu na cestu kolem sveta emoticon

no ja jsem rada, ze ty svatky konci, byli jsme pozvany na par veceri a fakt by me zajimalo, co lidi pri vareni pouzivaj, protoze mi bylo po vsem tezko..
uz jsem si namocila cizrnu a bile fazole a udelam si hummus a fazolovej salatek a k obedu mam v planu miso emoticon

jinak o ty nemocnicni strave si myslim, ze je to kombinace nevedomosti(zrovna pred par dny se me porodni doktorka ptala, jak ziskavam pro telo vapnik, kdyz nepiju litry mlika..takze asi tak) a zlodejiny
3. led 2010 ve 13:07  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 catf emoticon vylet rohliku a tavenaku emoticon no jeste sem tady nevidela ten parek, tak sem zvedava, kdy to prijde emoticon Jee, s tim mlikem me ani nemluv, to je mor jak me vsichni nutej mliko emoticon

dnesni peceny kure na ktery sem se tak tesila, plavalo v hnede moucne omacce, bohuzel v ni bylo cely namoceny aji s ryzi... Zelnej salat to nespasil, byla v nem tuna cukru emoticon Chapete nekdo tu kombinaci: zeli, paprika, cibule, cukr ocet emoticon emoticon co ja se tady nenaucim emoticon
3. led 2010 ve 13:12  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 4576 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
butt
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 4576 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 catf ja budu mit ted strasne blbej dotaz, jo? emoticon s tim vapnikem, zrovna onehdy jsem nad tim premyslela, ze bych vzhledem k mymu tehotnymu stavu mela myslet na prijem vapniku, ale zjistila jsem, ze vubec nevim, v cem vlastne vapnik je krom mlika emoticon

abro tvoje historky me vyborne bavi emoticon emoticon ja vim, je to spis smutny emoticon kazdopadne jsem manzelovi rikala, ze do porodnice nebudem ani tak balit obleceni a ja nevim co, ale predevsim jidlo emoticon emoticon emoticon a kde vubec lezis?
3. led 2010 ve 13:28  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Mně taky říkala manželova tetička, když jsem odmítla na návštěvě sýrové chlebíčky, že mléko se přece konzumovat MUSÍ emoticon

Butt, gratuluji emoticon Vápník najdeš v brokolici, celeru, zeleném hrášku, mangoldu, špenátu, zelí, lískových oříšcích, slunečnicových, sezamových semenech, kapustě, mandlích, sardinkách, máku, čínském zelí, fíkách.
3. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Píše se, že vstřebatelnost vápníku ze špenátu nebo mangoldu snižují v nich obsažené šťavelany a ty je obvyklé neutralizovat mlékem, ale Josefka psala, že to nedělá (snad ještě napíše víc).
3. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 butt emoticon

tohle je primo od josefky:

obsahuje vice vapniku nez mleko na 100g nebo 100ml:

morske rasy
kapusta
zelena nat turinu, repy
petrzel(zelena)
rericha
susene fiky
mandle
paraorechy
slunecnicova seminka
tofu
yogurt
syr

mensi obsah vapniku nez mleko:
brokolice
sezam
pohanka
olivy
celozrnna mouka

ostatni:
vlaske orechy
pekanove orechy
buraky
dynova semminka
salat
zeli
celer
sladka brambora
hneda ryze
pomeranc
zelene fazolky
susene merunky
susene svestky
rozinky
3. led 2010 ve 14:30  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
fotoportrét
fotoportrét
butt
 moc dekuji! emoticon
3. led 2010 v 17:43  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš