Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janak83
Registrovala se 20. prosince 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
janak83
Registrovala se 20. prosince 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, co se týče ekologie, tak já používám látkové plenky. Přijdou mi pro mimčo zdravější a hlavně tolik nezatěžují životní prostředí. Také jsem začala používat eko jar, různé čističe, wc čistič a jsem docela spokojená. Tuhle jsem vyzkoušela biopřípravek proti plísni Biorepel, tak jsem zvědavá, jestli mi zdi vydrží bez plísně. Ještě jsem Vás chtěla o něco poprosit. Vím, že se to sem nehodí, ale když by Vám to nevadilo, mrkněte prosím na http://www.youtube.com/watch?v=aFYyjgIw6ts , video číslo 12. Prosím o zhlédnutí a hodnocení 5 hvězdičkami. (K hodnocení je třeba registrace.) Díky moc
29. pro 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 holky s tim preziranim to mi povidejte, my byli v supermarketu pac pres svatky nejsou dovazkovy terminy a me malem porazilo kdyz jsem videla co lidi nakupovali, kose pretikaly srackama a to doslova, proste neskuteny kvanta zradla, plny parkoviste, totalni silenstvi, no potes, ja byla rada ze jsem se dostala domu, po roce jsem nakoupila veci co nikdy nekupujem protoze tu budem mit m kamarady na silvace jako loni a oni proste ty srajdy mit musi a jeden ma bezlepkovou dietu a alergii na orechy tak jsem zvedava az budu mit trosku casu a prectu si co v tom vsem je, to me asi skrabne emoticon treba na kolu zero jsem cumela jak puk a na vsechny ty smazeny bramburky jak se o to lidi rvali to mi prechazel zrak a nejvic me sokovalo ze regaly se sladkostma a cokoladama byly skoro prazdny emoticon
29. pro 2009 ve 23:23  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 allegria, ty blaho, sila, chudaci decka emoticon emoticon emoticon to musi byt des na to koukat emoticon

catf, ja mela taky vymakany svacinky, delala sem si je sama emoticon aji sem u nas varila a tak, rodice moc (spis vubec) nefungovali, takze v podstate nemeli ani co kazit emoticon Nezapomenu na to, jak u nas na gymplu otevreli kantynu a prodavali tam hranolky, parky v rohliku, smazeny sejry a tuny sladkyho, to byl mazec, ovoce ani zeleninu samo ne, nakonec tam kdosi protlacil aspon takovy sciply jabka emoticon

bet, ta kyselina je jenom pri zatezi na rust svalu ne? Pri pohybu v aerobnim pasu by se nemela vyplavovat, nebo taky?? Ja teda urco nehodlam podnikat nejaky maratony, spis jako driv, powerjoga, aerobic, ty brusle, vecer zabehat, agi se psem, atd, takova lehci zatez by nemela nijak ovlivnit kvalitu mlika, co myslis?
30. pro 2009 v 09:11  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
    Na Lipnici
 abro, teď nedávno mi cvičitelka na těhotenském cvičení řekla, že aerobic vůbec po porodu nedoporučuje - minimálně 5 měsíců - prý kvůli svalům pánevního dna emoticon tak teda nevím, co budu dělat emoticon asi zkusím powerjógu nebo bosu nebo tak něco...
30. pro 2009 v 10:17  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 chaar, myslis ze jakejkoli aerobik? hmmm, to by bylo blby, zkusim si to jeste overit. Powerjoga je bozi, nebo hathajoga, je to vazne uzasny emoticon navic vybrany asany z hathajogy se daj cvicit klido az do porodu (ja cvicim kazdej den, uzasny na zada emoticon ) a to bosu se me zda jako zatezove i z hlediska otresu atd srovnateny s aerobikem (chodila sem teda na hodiny bosu jenom 2 mesice)
30. pro 2009 v 10:25  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 aha, já myslela, že to je spíš balanční cvičení emoticon v tom centru, kam chodím, se zaměřujou spíš na AE a step AE, pak je tam pár hodin powerjógy a pilatesu a to je všechno... navíc na pilates bych se nedostala, tam je plno... takže buďto zkusím powerjógu nebo půjdu jinam emoticon (a to se mi zase nechce emoticon )
30. pro 2009 v 10:32  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 chaar, no balancni je, a taky je mozny ze treba ja sem chodila na nejaky dynamictejsi hodiny a ze sou na tom ruzny techniky cviceni, nech si to v tom fitku vysvetlit, jak probiha ta hodina a uvidis, co ti reknou. Step AE je urco nevhodnej po decku, je to hodne moc silovy. Ja mela na mysli treba p-class nebo ae s prvky bodyballance, nebo tak neco. Powerjogu vyzkousej, je vazne fajne, a malej tip (neboj, urco si na nej jednou vzpomenes emoticon ) - v pozici strecha se snaz tahnout zadek nahoru jakoby ke stropu, ulevis tak zapesti, to me pomohlo v zacatcich a zjistila sem, ze ne vsude to lidem rikaji emoticon
30. pro 2009 v 11:07  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 holky my musime ke svagrove na veceri, pomoc emoticon
30. pro 2009 v 15:48  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
 najez se doma emoticon
30. pro 2009 v 15:58  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 uz se cpu emoticon a vemu si velkou kabelku abych to mela kam hazet emoticon
30. pro 2009 v 16:26  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 hehe jak Mr. Bean emoticon
30. pro 2009 v 16:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 no jo emoticon emoticon
to bude urcite samej polotovar emoticon
30. pro 2009 v 16:49  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 31. května 2008
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 31. května 2008
 Abro, tolik druhů aerobiku vůbec neznám emoticon Jenom ten klasický a step a myslím, že u obou už se ta kyselina vyplavuje. Dřív jsem se o tom bavila s m, je učitel tělocviku a říkal, že to je při větší zátěži, jako je spinning a třeba i ten aerobik.Ale chce to zkusit. Kamarádka pár měsíců po porodu začala chodit do posilovny, nejdřív prý opatrně a zkoušela, co na to malý a prý je v pohodě, takže teď už to nijak neřeší.

A jak píše chaar, taky mě PA varovala před cvičením s otřesy, prý minimálně 2 měsíce vynechat. Je to prý vevnitř všechno "rozčvachtaný" a je potřeba počkat, aby se tam orgány správně usadily jak byly. A taky neposilovat přímý břišní sval.
30. pro 2009 v 17:36  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
Registrovala se 13. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 519 příspěvků.
  • Svatba byla 17. září 2006
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
Registrovala se 13. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 519 příspěvků.
  • Svatba byla 17. září 2006
 Ahojte po vanocich emoticon ...Ja vas obdivuju,kde berete cas na vsechna ta cviceni...Ja bych take chtela,ale kdyz uz mam volno radsi si prectu knizku nez abych nekde poskakovala emoticon ...Teda letos jsem si prala k Jezisku trampolinku...ale Jezisko mel male auto,takze trampolinka dorazi nekdy pozdejc emoticon...snad emoticon .
My vanoce nastesti nikdy neresime a radsi jedeme z toho vsecho shonu pryc...Teda pekla jsem vanilkove rohlicky,to musi byt...samo z dobrych surovin,ale presto cukr,tuk,mouka...Byla jich nastesti jen mala krabice...ale byly tak dobre,ze byly snedene tyden pred Vanocema emoticon a dalsi uz jsem neupekla....
30. pro 2009 v 19:11  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 bet, no ten step ae je hodne silovej, na ten bych nesla ani normalne (hrozne rychle me rostou svaly, takze bych mela za chvili nohy jak arnold emoticon ) A spining je celkove zabijarna, tam se chodi radit a ne cvicit emoticon
Trochu sem studovala a vypada to, ze pri udrzovani pulsu v nejnizsim bode ae zony by se nemela ta kyselina vyplavovat nebo minimalne, takze poridim pulsmetr, stejne sem si ho chtela koupit na ty brusle uz loni emoticon Aspon ty dva mesice urco pockam, to bych se asi bala driv (teda krome jogy, tu mam spesl sestavu po porodu, takze to je oka)

chloe, trampolinu mam doma a bolelo me z ni bricho emoticon emoticon Ja si vubec neumim predstavit, ze bych aspon malinko necvicila, kdyz nic nedelam tak sem nervozni jak sanky v lete emoticon

ty brdo mio drzim palce at to prezijes ve zdravi emoticon emoticon
30. pro 2009 v 19:50  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 hm, tak to já jsem zase spíš na ten step, na ten chodím nejčastěji, u klasického ae se tolik nevyřádím emoticon spinning mě hrozně nebaví (a navíc jsem malá, takže když si seřídím kolo, tak se kopu o regulační šrouby a mám kolena samou modřinu emoticon) ale ono je to asi dáno i tím, že to "moje" centrum je na stepíky hodně zaměřené (step týmy pravidelně vyhrávají mistrovství ČR, Evropy i světa), takže stepy jsou tu na vysoké úrovni emoticon a nejlepší cvičitelka dance ae bohužel odešla do Prahy emoticon a otěhotněla emoticon
30. pro 2009 ve 20:17  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 chaar, tak jestli ses typ spis radit u cviceni, tak se obavam, ze te powerjoga ani hathajoga moc neuspokoji emoticon Ja se vyradim na tech bruslich nebo se psem a do cviceni uz pak chodim spis na veci, co jsou zamereny na cely telo, jako ty jogy nebo p-class. Nejlepsi stejne bylo, kdyz sem delavala zavodne judo, to bylo aspon poradny protazeni emoticon
No sem zvedava,jak na tom s fyzickou budu po porodu, uz ted mam nahore jednu konfekcni velikost, prsa nevim, kam mam davat a celkove o vaze ani nemluve, takze budu muset zacit zvolna emoticon
31. pro 2009 v 08:42  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
 ahoj holky, preju vam vsem stastny a zdravy rok 2010 emoticon .... vsem tehulim preju krasna a zdrava miminka.
Moc jsem vas nedocitala, jenom jsem koukla na predchozi stranku, kde jste zase resily stravovani se v rodine .... v kazde je neco emoticon
Abro, moje mamka mela podobne vymluvy, ale ja jsem ji nakonec presvedcila .... mozna pomohlo to, ze jsem ji dostala z deprese a ona mi pak zacala verit. Obavam se, ze my jsme pro nase rodice a tchyne deti, kteri nic nemuzou vedet - oni jsou preci ti, co nam predavaji informace. Moje tchyne je toho zarnym prikladem ..... ale ja uz ji a svagrovou neresim. Nic jim nerikam a kdyz se zeptaji, tak jim odpovim, ale necham je byt. Casem vzdycky zjistim, ze to delaji tak jak jsem jim rekla, ale udelaji to zpusobem, ze na to bud prisly samy nebo jim to rekl nekdo jiny emoticon
Mamka je ted uzasna a prestoze nemaji moc penez, tak nasla zpusob, jak zdrave varit a jist, takze argument, ze je to drahe taky moc neberu. Ostatne, neni potreba hned vsechno kupovat bio, ze ... staci jist ty spravne potraviny, ono to dost casto staci.
1. led 2010 ve 22:20  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 holky veceri jsem prezila aspon co se jidla tyce bez uhony, svagruv otec ma velkou zahradu tak jim dovezl hromadu zeleniny tak bylo hovezi duseny na zelenine, jedine co sem nedlala byl knedlik ale ten sem dala m emoticon
1. led 2010 ve 22:43  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 zdravim ze spitalu, na chvili sme se sem s malou abrou prestehovaly emoticon Kazdopadne mam par uzasnych zapichu ohledne jidla, ktery vam proste musim napsat emoticon

Na prijmu sem hlasila omezeni ve strave kvuli intoleranci kaseinu a z casti lepku, takze dietu bez kaseinu nevedou, bezlepkovou me dat muzou, ale uz vidim, jak v ramci bezlepkove diety dostanu jogurt emoticon takze sem zvolila cestu nejmensiho odporu a s tim, ze si z toho jidla snad neco vyberu. Sestry sou tady desne mily (fakt uzasny) a tak me uklidnovaly, ze pro nastavajici maminky tady maj specialni racionalni stravu,preci aby nam ty deti rostly, no ne? Takze sem zajasala, jaky to pokrok, bude racionalni strava.... no a ted ta realita:

Sotva sem se vecer dostala na pokoj, tak me hrozne mila sestricka chtela udelat slazenej caj, musela sem ji trikrat vysvetlovat, ze nee, ze mam vodu a to je oka.

Rano, sotva sem otevrela jedno oko, uz nademnou stoji dalsi hrozne mila sestricka, tentokrat s nabidkou kavy s mlikem, opet odmitam a dostavame se k tematu caje, caj prijmam bez cukru (musim to jeste 2x potvrdit, ze vazne cukr neee).
K snidani sem obdrzela dva rohliky, jeden chleba, maslo, activii a banan, takze sem si dala rohlik s maslem a bananem. K piti sem dostala ten caj a nejakou vec pripominajici dzus v maly krabicce.

Vybavena ovozelem z domu sem prezila do obeda, kdy sem hlasila ze prosim nee veprovy ani hovezi, bohuzel sem to rekla pozde emoticon Kazdopadne uzasna skvela sestricka me odkudsi vycarovala francouzsky brambory, tak hura emoticon

Na ovozelu z domu premyslim, co bude k veceri, doneslo se ke me, ze asi rohlik s mlikem, no uvidme emoticon

TAKZE, uz vsechny vite, co znamena racionalni strava pro nastavajici maminky?? emoticon emoticon emoticon
2. led 2010 v 17:19  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 abro, to je mi líto, že jste se přestěhovaly, budete tam dlouho?

no a co se týče stravy pro maminky nemám iluze, švagrové u nás v nemocnici den po porodu naservírovali čočku emoticon
2. led 2010 v 17:27  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 abra to je mi lito emoticon
no ja kamaradce nosila jidlo do porodnice, dodnes vidim ty parky co ji donesli po porodu emoticon
2. led 2010 v 17:35  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Abro, co se děje? emoticon

Připadá mi, že čočka a párek jsou snad nejběžnější "krmivo" v porodnicích emoticon No, když jsem viděla, co nosili za jídlo mamince, když byla po úraze v nemocnici (různé masové pomazánky, salám atd.), obcházela mě hrůza.
2. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 no, dva dny me furt bolelo bricho a neskutecne casto tvrdlo, vcera vecer sem uz to uz nemohla vydrzet, taxme vyrazili na pohotovost a uz sem tady zustala, pry mam lehky predcasny stahy, krati se cipek, opet big problem s horcikem a jeste podezreni na zanet emoticon( takze fakt naprd emoticon prej jeste ze sem dojela v cas, jinak ze bysme taky mohli resit predcasnej porod... Doufam, ze zitra uz budou vysledky vsech tech odberu a steru atd, bojim se toho zanetu emoticon

cocka a parek, parky po porodu, no potes koste, to chtej ty matky otravit? Na zitra sem si obednala peceny kure s ryzi, tak hura emoticon a k veceri byl tavenak emoticon
2. led 2010 v 18:11  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 jo tavenak ji nosili taky, mela furt jenom chleba a rohlik s necim a z tech parku se ji chudere zvedl kufr jenom je videla emoticon
2. led 2010 v 18:16  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 abro a kdy máš vlastně termín? kolik ti ještě zbývá?
2. led 2010 v 18:21  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 mio, blee, ten tavenak byl silenej, z hladu sem snedla kus a fakt mazec, nechapu, proc misto toho nenakrajeli treba blbej eidam??

chaar, tedka sem 33tt, takze jeste ma mala abra cas na nejaky porodni akce, takze snad bude uz v klidu a budem v pohode...
2. led 2010 v 18:28  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 abra protoze tavenak uz je balenej po malejch kostickach a nemusi se s tim krajet emoticon
2. led 2010 v 18:30  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 no, tak to malá abra začíná zlobit brzo emoticon mně teda naštěstí břicho zatím netvrdne - max. 1-2x za den a nijak extrémně...
2. led 2010 v 18:33  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 mio, to byly takovy taveny platky, normalne to sem jeste nevidela, kazdej ten platek mel obal a jeste to cely bylo ve velkym obalu, jako vic plastu nez sejra emoticon no fakt zajimavy, co se vyrabi....

chaar, me taky tvrdlo malo casto, pak to ze dne na den zacalo byt divoky emoticon Ty ses ted v kolikatym?
2. led 2010 v 18:39  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš