Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
Registrovala se 13. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 519 příspěvků.
  • Svatba byla 17. září 2006
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 Abra snad se Vam jiz dari lepe a bude vse oukej emoticon .

A propos nemocnicni strava...ja to tu uz kdysi psala...ale jak jsem byla za kamaradkou na porodnim,tak maminkam prinesly smazeny karbanatek s bramb.kasi emoticon ...Jinak me vlastni zazitky z infekcniho snad asi nema cenu popisovat...K snidani 2 housky se syrem,presnidavka houska,obed vareny bilek,svacina houska a jablecne pyre,vecere dve housky a pomazanka...plus samozrejme sladky caj emoticon ...Me uz ty housky lezly i ocima...ale je fakt,ze salmonela je potvora a asi jen ty housky na ni zabraly...Pac jsem tam lezela 14 dnu emoticon .

Jinac me caj s mlikem chutna,ne ten skolni sladkej,ale doma si ho rada delavam.

Mate nekdo zkusenosti s ryzovym mlekem????

A s granatovym jablkem???

A jeste k materstvi...moje pribuzna ma holcicku,par mesicu a prestala ji kojit,nebot ji to pry nebavi a omezuje ji to...Nemuze pit alkohol a vubec ji to vycerpava...Hm takze mala basti vyzivu...A pritom nekdo by dal vse aby mohl kojit....Ale komu neni rady...tak se do toho radsi nepletu.... emoticon

Mia a co MMS???S odstupem casu...mam do toho jit a nebo ne???
3. led 2010 v 18:09  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 31. května 2008
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 31. května 2008
 Chloe, co s granátovým jablkem? Já s ho rozříznu a vyjím. Někde jsem četla radu, pořádně ho pomačkat, pak odříznout stopku a vymačkat tama šťávu. Nebo s ním chceš něco vařit?

A pár měsíců je kolik? Však od půl roku už se začíná s příkrmama. Kvůli alkoholu bych s kojením nepřestávala, ale vyčerpávající to fakt je. Když hodinu kojíš a za hodinu chce zase, několikrát v noci vstávat, prsa tě bolí... občas mě napadne kacířská myšlenka, že kdyby malá dostávala sunar, tak je to jednodušší a může to zastat i manžel.
3. led 2010 v 18:29  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abecedka (33 r.)
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 898 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 21. října 2009
    Mauricius
fotoportrét
fotoportrét
abecedka (33 r.)
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 898 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 21. října 2009
    Mauricius
 já z granátového jablka dělám džus, rozříznu a vymačkám jak pomeranč. Ale jen v létě...něbo v Řecku natrhat někde za dědinou a vymačkat.

Rýžové mléko z DM? JEn tato zkušenost. Myslím, že bez mléka lze žít. Nač si kupovat náhražky.
3. led 2010 v 18:43  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 chloe ja pres svatky na to MMS nemela vubec cas ale od zitrka zase zacinam ale fakt mam to bricho lepsi, zkusim i tu koupel tak jsem sama zvedava emoticon
3. led 2010 v 18:51  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 Betel myslim dva a pul mesice...Ja asi tusim ze to je vycerpavajici...Ale odstavit malou tak brzy???

Ja jen jestli nemate nekdo z granatu nejake vyrazky???Ze bych na nej mela alergii???Pac jak mam dermatitidu,kdyz granat nejim se to uklidni a kdyz jim pozoruju zhorseni...Ale trebas na kiwi ani pomerance alergii nemam....A navic mi granat strasne chutna....

Ja mela na mysli jakekoliv ryzove mleko a zkusenosti s nim,nikdy jsem ho nekupovala,ale v ramci nahrady kravskeho bych i zacala.

Mia ja prave si rikala,ze s tim take zacnu az po svatcich az odbydu veskere spolecenske povinnosti...Pac clovek nikdy nevi co to s nim udela,ze emoticon
3. led 2010 v 19:20  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 no jako ono kdyz dodrzujes davkovani tak se ti to co me nestane emoticon ale i tak, musis si davat bacha co jis a nemelo by se o s alkoholem takze to o svatcich neprichazelo v uvahu emoticon
3. led 2010 v 19:24  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 chloe, ryzove z dm pouzivam do koktejlu, ktere si rano delam, kdyz mi dojdou orechy...takze ryzove mleko, banan a jahody nebo maliny rozmixuju v blendru a nebo ho pouzivam na ryzovou nebo jahelnou kasi..uvarim bilou ryzi nebo jahly v ryzovem mlece, pridam celou skorici nebo kardamom nebo vanilku, nakrajene jabko nebo treba zmrazene maliny, trtinovy cukr nebo med nebo javorovy sirup a nakonec kousek masla emoticon

granatove jablko obsahuje hodne vitaminu c, je mozne, ze by se tim dalo treba predavkovat, jestli ho jis hodne? emoticon jinak by ale melo byt ultra zdrave...to by vedela nejlip josefka...
nicmene, ja ho mam taky nejradsi na lzicku a nebo do sektu emoticon

zkouselas nekdy maracuju?(passion fruit nebo myslim mucenka se tomu taky rika)..je to vynikajici a taky plny seminek, treba by to byla dobra nahrada emoticon
3. led 2010 ve 20:04  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 Catf kdyz prave ja mam posledni pul rok nejake granatove obdobi,nemuzu se toho gr.jablka dojist...kazdy vecer dam asi pulku...ale obcas vynecham,kdyz mam dermosku opravdu brutalni emoticon ...Ja mam rada si vyloupavat kazde zrnicko zvlast emoticon nez celou tu pulku nezdolam,to je takova moje uchylka.Pomalu bysme mohli i vymalovat,nebot manipulace s granatem je docela obtizna,zvlast se stavnatym a mame na stene jakysi druh moderniho umeni emoticon
Jinak ja jeste resila,zda se Vam stava,ze nektera zrnicka jsou jakoby shnila...a jestli pak vyhazujete cele jablko??Nekdy ma take plisen v te stopce/korunce...

Catf a jeste ja si vsimla ze se prodava mandlove,ryzove a nejake obilne mleko...Ja mam rada lupinky(samo ne slazene ani kukuricne) s mlekem a chtela bych kravske nahradit nejakym jinym....
3. led 2010 ve 20:39  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 holky ja proste nechapu jak se to granatovy jabko ji emoticon
3. led 2010 ve 22:11  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
 Mijouši hubou přece emoticon emoticon emoticon
3. led 2010 ve 22:19  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 ja to proste nechapu, v kazdym podelanym zrnicku je pecka skoro stejne velka jako to zrnko, to to kroupete i s tou peckou? emoticon
3. led 2010 ve 22:23  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
frisbee
2
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 3910 příspěvků. Má 6 přátel.
 emoticon teda pejskařky... emoticon emoticon emoticon ..tam se nabízí jedna odpovědˇ..granátové granátem..i prd,velebnosti emoticon ..já je mám ráda,ale kakám z nich emoticon a potom znám ještě jednu variantu granátového jablka...campari emoticon emoticon emoticon
3. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 teda abro co to s malou abrou vyvadite - drzim palce at to dobre dopadne. Tvoje zkusenost s nemocnicnim jidlem je teda silena emoticon

s granatovym jablkem nemam zkusenosti, nemam je rada, tak o nich nic nevim emoticon .... hrozne mi vadi ty zrnicka.
3. led 2010 ve 22:35  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 mio, ale ta zrnicka nejsou tvrda, daj se proste v pohode snist

chloe, pokud je plesnivy, tak vyhodit komplet

co se tyce tech mlik, tak do lupinku bych ja osobne dala mandlove mleko, s tema ostatnima mi to nechutna, i kdyz nejcasteji si davam musli stejne s bio probiotickym vanilkovym jogurtem emoticon
3. led 2010 ve 22:36  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 catf takze vy ty zrnicka kroupete tak jak jsou v celku? emoticon
3. led 2010 ve 22:41  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 mia, no dalo by to dost prace je krajet na mensi kusy emoticon
3. led 2010 ve 22:56  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 aha, ja celou dobu premyslela jak to vypeckovat emoticon
3. led 2010 ve 22:59  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lesnamacicka
Registrovala se 17. února 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 96 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 3. července 2009
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lesnamacicka
Registrovala se 17. února 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 96 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 3. července 2009
    Slovensko
 Slečny/dámy/ženy emoticon želám všetko naj do nového roka emoticon Najmä spoluobčanov čo sa pri slovách "zdravá strava" alebo "biopotraviny" netvária ako keby ste im hovorili o biologických zbraniach (ako sa to stalo mne, a to s tým ešte len začínam emoticon )

Inak Vianoce hrôza, zdravá strava sa nekonala emoticon Zmohla som sa akurát na to, že som kúpila kopu ovocia a orieškov emoticon Tá troška čo som napiekla (nezdravého) stále trčí v krabici, nejako sa nemíňa po vianociach emoticon Už som tú hranicu sladkosti u mňa znížila a všetky koláčky mi pripadajú strašne sladké emoticon O rok robím jednoznačne zdravšie alternatívy emoticon
3. led 2010 ve 23:58  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 lesnamacicka, ja uz se taky tesim, az bude vsechno zas v normalu, sice jsem tentokrat prezila vanoce vcelku v pohode, ale stejne se citim nejaka ztezkla emoticon

mio, tak jsem se na netu docetla, ze jabko muzes povalet na tvrde podlozce pod mirnym tlakem, pak nariznout a pry z nej vymackas stavu..nevim, nezkousela jsem...v kazdem pripade lzickou vyjidat to bude mnohem jednodussi
4. led 2010 v 00:57  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 dneska sem si naordinovala dietu, k obedu je bud karbanatek nebo veprovy, aspon ze polivka je rajska, a salat z repy, tak si dam tu polivku a k tomu svuj ovozel emoticon k snidani uchvatnej dezert ala mouka+skrob+cukr+barvivo a stalice rohlik s maslem. Zbytek tydne je k obedu veprovy, tak doufam v brzkej navrat domu emoticon emoticon

chloe, s ryzomlikem a ovesmlikem mam letity zkusenosti, delam z toho vsecko kam by jinak patrilo normal mliko emoticon co chces delat?

granatovy jablko nemam rada, ty seminka emoticon aji z hroznu vydloubavam seminka emoticon
4. led 2010 v 10:53  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
 abro, tak ať jste brzo doma, jsi mi připomněla porodnici emoticon Snídaně : rohlík, máslo, džem, jabko, oběd: neidentifikovatelná polívka a prý často těstoviny, já měla čest za 4 dny 2x, fakt dobré bylo jen kuře s rýží - bez mouky!! emoticon, večeře: chleba a pomazánka, naštěstí nějaké tvarohové, taveňák žádný, ale salám v igelitu, hnus, jak to někdo může jíst??

Mně se malá zase trochu osypala, i když to spíš vypadá jako uhříky, ale přemýšlím, jestli to nemůže být tím, že jsem ve větším začla jíst exotické ovoce (kaki - nevím, jak se to píše emoticon , pomelo, granát...)
4. led 2010 v 11:02  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 kecám, oběd jsem tam měla 3x a z toho 2x byly těstoviny emoticon takový ty rozblemclý bílý emoticon hehe, z toho jeden den byl pátek, takže bezmase jídlo - těstovinový nákyp, ale teda spíš divný hmota bez chuti emoticon
4. led 2010 v 11:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 erinko, to klidne muze byt. Zkus to ovoce na chvili nejist a pak to zkousej jen po jednom druhu - treba tyden pomelo, kdyz bude mala oki, tak dej dalsi tyden granat atd ...

K tem mlekum, ja mam ryzove mleko nejradsi (do cerealii a do caju) a sojove na peceni, ovesne mi moc nejede, ale m ho ma rad a mandlove kupovane mi nechutna, podle domaci by bylo lepsi, ale jeste jsem se k nemu nedostala.

Abro, drzim palce, at jsi co nejdriv doma
4. led 2010 ve 14:22  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 josefko dikec, ted sem se presidlila na normal pokoj, takze snad uz budu za chvili doma emoticon Jak delas mandlovy? Mam jeden recept, kdy se mixujou mandle ve vode a pak se to vari ale nepovedlo se me to, zdalo se me to jakysi mdly, divny a nevim proste zvlastni...
4. led 2010 ve 14:27  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 abra, prave jsem to jeste nedelala - ale ten recept co mam zni podobne jako ten tvuj. davala ho sem kdysi catf
4. led 2010 v 16:14  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 josefko, tak az to budes delat, tak dej pak vedet, jak ti chutnalo, mozna mam chybu v pomerech, ja sem to pak doladila vanilkou a bylo to dobry, ale stejne bych chtela aby to bylo dobry i bez ni emoticon

... a novinky o jidle ze spitalu: k obedu neidentifikovatelna polivka (podle nazvu pry rajska, ale byla hneda a moucna) a veprovy s houbovou hnedkou a trochou ryze, z hladu sem zdlabla tu polivku a to uz asi byla posledni pecka, pac sem chytla mega prujem emoticon jeste ze me tchyne poslala tu horkou cokosku, ta me pomohla emoticon K veceri sem nafasla salam, co obsahoval uzasnych 60% masa, plus vyborny zvyraznovace chuti a tak sem se poptavala na zitrejsi "menu" a sestra me rekla, ze to, co tady podavaj je vyvazeny jidlo pro sestinedelky, takze budu jist s nema, fakt no comment, objednala sem si z domu dalsi davku ovozelu emoticon emoticon
... uz vim, co urcite nezapomenu pribalit do tasky do porodnice emoticon
4. led 2010 v 18:17  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 hm, vyvážený jídlo, ty jo.... no já teda už nemám iluze o stravě v nemocnici, byl to můj první pobyt tam a doufám, že až do dalšího porodu nebudu mít tu čest emoticon
4. led 2010 v 18:27  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 eri, je tak vyvazeny, az me to uplne rozhodilo emoticon si rikam, ze aspon budu mit co procistovat emoticon emoticon a taky si budu vazit kvalitniho jidla emoticon emoticon

hele, docela zajimavej clanek: http://domaci.ihned.cz/c1-39444350-odvracena-strana-supermarketu-tydenni-nakup-nacestoval-68-077-km
4. led 2010 v 18:52  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 holky, nepletete si to s receptem na sojovy mliko? protoze soja se musi varit a pak umixovat a precedit

mandlove mleko vyrobite namocenim mandli pres noc a umixovanim s vodou 1:3 v mixeru nebo blendru a pak precedit pres hodne jemne sitko nebo platno
ja ho necedim, protoze ho hned vypiju s ovocem a blendr mi to dostatecne umixuje, ale napriklad pro vareni do kase je lepsi ho cedit, aby nemelo takovou drsnou oriskovou chut
4. led 2010 v 19:07  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Slovensko
 abra uz mas termin? tak drzim palce nech vam to pekne vsetko hladko prebehne. Moj malicky zacal cez Vianoce kopat, tak sa radujem, ale trochu mam obavy lebo priberam malo na vahe (5kg za 5 mesiacov) len mam velke brucho a ked som si bola kupit tehu gate tak som si pripadla ako blska vo svete slonov, cislo S si asi zmylili s XXL a pod emoticon

dakujem vam za recepty ako vladnut strukoviny a ine nafukovacie bomby aby nenafukovali ale nic nepomaha, tak sa musim vzdat velkej casti zeleniny emoticon - baby co mate skusenosti s kojenim, pokial vas nejaka zelenina nafukovala, tak to iste bude robit malickemu pri kojeni, pripadne sposobi koliku?
4. led 2010 v 19:47  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš