Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky - vám taky kráááásné Vánoce a šťastný nový rok! x-) Kristi: a stěhujete se teda ještě do Vánoc?
Odpovědět
Která pravidla porušuje: | Zruš tak moje milé 80tky a 81čky, přeji vám, i vašim blízkým veselé Vánoce, hodně zdraví, štěstí, pohody, lásky a ať vám v příštím roce vše klapne Evul + Petr + Vendelín + Max
Odpovědět
Profilova fotka
Ded, vam taky jeste jednou x-) x-) x-) ne, az po vanocich, v pulce ledna
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu taky v úterý k cholišíííí, ale jen na přelif
Odpovědět
Profilova fotka
hele ženský a kde jste vůbec na štědrý den?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi .... teda, vy jste pocetna rodinka... :o)) ja uz ke kadernici nejdu.... jsem krasna pro jeziska dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nas jasny,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme doma, spolu sami.... k nasim jedeme 26.12. a do Kralik 30.12. Kristi, jsi ho nepremluvila??
Odpovědět
Profilova fotka
no jasný jasný...my jsme tento rok u našich
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: aha, no ale tak to máte už "za pár" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to se někdo máááá
Odpovědět
Profilova fotka
neeee, nepremluvila.....ale pristi rok uz se o tom nehodlam bavit, to at radsi dorazi nekdo k nam a spat pujdou do hotelu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak pristi rok uz budete ve svem, novem a krasnem... to by byl hrich nebyt na vanoce doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi jak pro koho, pro muze by byl hrich nebyt s rodici, vsak co by si bez nas pocali
Odpovědět
Profilova fotka
no snad budeme taky příští vánoce už ve svojem
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, no to vis ze budete
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky ráda na vánoce s rodiči :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky, ale chci vlastni stromecek, vlastni cukrovi, salat a kapra...
Odpovědět
Profilova fotka
njn, já ty vánoce beru tak, že má být rodina spolu a hotovo
Odpovědět
Profilova fotka
nojo... ale prece nebude mit doma svoje rodice a jeste tchanovce... Eli a to takhle budete stridat rodice o vanocich i az budete mit deti???
Odpovědět
Profilova fotka
no až budeme mít byt, tak to plánuju tak, že jedny vánoce budem u našich a druhé budou naši i tchánovci u nás
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je prave ono, ze jo....ja nevim, my jsme rodina s ditetem, tak mi prijde jako normalni byt na AStedrej den sami a jeden svatek tam a druhej onde.
Odpovědět
Profilova fotka
no já byhc to tak dělala, kdybysme bydleli blízko u rodičů, ve stjném městě třeba.....ale já mám naše 400 km daleko a fkat s něma o těch vánocích chci být dítě nedítě
Odpovědět
Profilova fotka
a ne abysme seděli my dva s Honzou a malým prckem sami doma
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky od malicky zvykla, ze jsme na vanoce byli s rodicema sami a o svatcich se jezdilo na obed k babickam.... takze to taky tak, nebo podobne praktikujeme.... babicka je u nas na vanoce az posledich tak deset let, kdy uz je sama a nema ani tu svou kamaradku, se kterou driv slavila vanoce, kdyz uz nebyl deda... no a tak maji ted na vanoce nasi doma babicku, kdyz uz tam nemaji deti.... a v Kralikach se Petrova babicka, ktera se sama, u svych deti strida... kazdy rok je u jedne dcery na stedry den...
Odpovědět
Profilova fotka
jasan, no. Tak ja bych radsi zase sama....
Odpovědět
Profilova fotka
a co bracha?? to by byl u vas i s vasima??
Odpovědět
Profilova fotka
ale zajímavé je, že co tak pozoruju z okolí, tak většinou, když už ten pár má dítě, tak ta ženská chce být dál u rodičů, ale chlap chce být sám, páč už jsou rodina že jo
Odpovědět
Profilova fotka
prave to vidim tak, ze kdybychom to tak chteli mit vsichni deti i jejich polovicky, tak by nas na stedry den bylo doma asi sto... nasi dva, babi dve, segra s TOmasem a Vojtou, ja s Petrem a bracha... zatim sam.... to uz je deset lidi... a co kdyby chtel byt i Petr s rodicema a sestrou.... o ou... radsi nemyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
ja me uz taky napadla varianta, ze bychom byli u nasich... jako proc ne.... ale to by Petr chtel stridat se svyma rodicema a tam by me to proste nebavilo... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?