Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja jdu taky cumet na telku a dopit to vinko...dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :o)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre, po me to chce kazdy rano prihlaseni, co to jeeee???
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééééééééééééééééé tak kristi zařízeno koukám....seš hotovej zařizovací uragán ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale houby, nemam niiiiiiiiiiiiiiiiic. Tak nastesti uz to skoro vsechno bylo, no...takze jen obvolat.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak super a kdy proběhne samotné stěhování? a co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
stehovani driv jak 20.1 nebude...... noveho nic, vsechno v poradku, zitra jdeme na toho Armina, tak se tesim, topik jsem si uz koupila, jeste musim neco na sebe koupit RObovi
Odpovědět
Profilova fotka
Armina?
Odpovědět
Profilova fotka
mam more prace a za hodinu mizim k te doktorce, tak se potom ozvu....
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se jmenovalo to šedé víno co jsme byli na večírku?
Odpovědět
Profilova fotka
Rulandsky sedy??? ja si nejsem jista... ale ted jsme jedno dostali od sefa k vanocum.... jedno sedy a druhy modry... mnam mnam... si dame x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no šedý to bylo...díky a držím palce u dr.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem tu.... sympaticka pani doktorka... posadila mne do krasnyho staryho kresla, sedla si za starodavny stul a uz to zacala busit do pocitace :o))) to ze to skoro tri mesice nemam je sice blby, ale proste se to stava.... takze varianty jsou zacit znovu brat HA a az budu chtit mit dite, tak prestanu a zkusim to hned, dokud je to telo nastartovany.... to jsem nechtela, protoze to uz brat nechci.... takze dalsi varianta je, ze jsem na tri mesice dostala nejaky pilule, ktery budu brat 16.-25. den cyklu a kdyz to doberu, tak do dvou dnu prijde MS.... po trech mesicich to prestanu brat a uvidime, jestli to to moje telo pochopilo a bude podle vzoru pokracovat dal.... tak jsem na to zvedava....
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, to PFko mate supeeer :o))) asi to preposlu sefovi jako vzor :-D
Odpovědět
Mé milé "osmdesátky" ;-) k nastávajícím vánočním svátkům Vám přeji ze srdce spousty splněných přání, pořádný odpočinek, žádnou srážku s blbcem!!!! A samozřejmě hodně zdravíčka, lásky a štěstí!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, diky, tobe taky krasny Vanoce... a odpocivej aspon chvilku, wokroholiku ;-)
Odpovědět
Už se těším jak zalezu do pelechu, otevřu si víno a budu čučet celý weinachten na pohádky a nehne se mnou absolutly NIC!!!!!!!!!!!!!! :-D už toho mám fakt dost, zvlášť dnes mě dokázal Š naštvat k nepříčetnosti!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
šááááááááááááááááááááááu
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: tak super....sice ty tbl jsou určo taky hormony, ale aspon se ti to nějak upraví ivi díky za přání, taky vám jdu popřát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a na tom PF jsou nohy manželky šéfa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a doufám, že jste si všimly oběšeného andílka :-D :-D to je jako náznak finanční krize :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou jeji nohy?? to je super... a to fotili doma nebo u vas v kanclu?? a andel neni uplne obesenej... jen tak tak visi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj její a je to focený minulý vánoce jen tak, až pak šéfa napadlo udělat z toho netradiční PF
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak tady uz to pomalu vsichni bali... ale ja musim jeste pracovaaaat
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem tu
Odpovědět
Profilova fotka
tak co jsi zařídila?
Odpovědět
Profilova fotka
mam rolety objednanyyyyyyyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakonec budou rolety? já myslela, že závěsy?
Odpovědět
Profilova fotka
oboje tam bude
Odpovědět
Profilova fotka
achááá a kdes objednávala rolety? na kolik to vyjde asi?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?