Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, proc to mam takhle hozeny, ja proste nesnasim, kdzy nekdo tema vanocema nezije, kdyz sedi u stromku v teplakach atd..vsak vite...
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: no tak to je jasný hele já taky nesnáším, když jsem byla u tchánáků a oni tam u stědrovečerní večeře měli zapnutou telku, mě piclo
Odpovědět
Profilova fotka
hihi, tak to bych taky verila, ze tchanovci maji u vecere zaplou telku... to u nasich je kuchyn zvlast a telka tam neni, takze to ani nejde... nam hrajou z radia koledy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
u vecere se poslouchaji koledy.... u tchyne vse ok, az na to, ze nic nestiha, vetsinou ve stresu se ji neco nepovede, nedava darky, tvari se, jak kdyby ji stvalo vse,co dostane atd....prababa i deda jsou ale super, ty si to uzivaji, je sranda, akroat ona uz rposte jina nebude a k tomu ty teplaky
Odpovědět
Profilova fotka
teplaaaaky neeee Kristi... a to by neslo, ze bys treba ten salat udelal ty, podle sebe, ona by ho nemusela delat a nebylo by tolik stresu?? (coz teda nevim, jestli by k necemu bylo, moje tchyne by to totiz nedovolila... )
Odpovědět
Profilova fotka
ne, protoze ona dela jinej, bez hrasku a tak.....
Odpovědět
Profilova fotka
no u našich je to právě super, páč se všichni na té večeři podílíme....brácha dokonce pomáhá dělat salát...a děláme spešl salát Bobíkovi, páč u nich se dělá jiný....táta se mnou chystá stůl, je to prostě fajn
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja taky delam stul, ze jo...ale svatecnim ubrouskem si ani neutru hubu, pac ten se dava zpatky do supliku...
Odpovědět
Profilova fotka
:-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no nic holky, já se loučím jdu na poštu, tam strávím mládí, pak ještě něco vyřizovat a domů balit mějte se super, do pondělka nebudu na netu, ale od úterka jo, tak snad něco pisnu tak krásné a veselé vánoce a štastný nový rok není tady pusinkový smajl, takže pusinka pusinka pusinka fááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, mej se krasne... uzijte si to u vasich..... kjásný vanoce a pristi rok ve znameni noveho bydleni ;-) paaaaa a pusu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja uz to taky balim.... budu tu jeste v pondeliiiiii, tak snad tu nebudu sama
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky pěkně mě štve že se mi sem z práce nedaří dostat .. přečíst si vás můžu ale napsat ne ... zkusím přeinstalovat firefox takže krásné vánoce všem a hlavně si to pořádně užít... tu pohodičku a nenechat se rozčílovat blbejma lidma my budem u tchána a jeho přítelkyně bude tam i její dcera s manžou a malým synovcem ... takže večeře bude kvůli mimču trochu dřív ale to neva. je to tam celkem fajn. Sváteční oblečení koledy atd. mám to tak ráda. Tchýně bude asi slavit Vánoce na chatu a naši budou mít doma ségru s manžou a mimčem. ježiš já už se tak těším na kapříka tak zatím pa a já se po víkendu ještě ozvu
Odpovědět
Profilova fotka
boze, ty poslanci me dneska zase tak nasrali... nejdriv neodhlasuji mise vojaku, takze Petr asi nikam nepojede... a nakonec jeste zrusi poplatky u doktora.... proc se serou do veci, ktere fungujou a neresi to, co je treba ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
už mám všechny dárky ... uffff .... myslela jsem že to nestihnu
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji, tak parada... a Vanoce muzou zacit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj už jsem vyzkoušela i světýlka na stromeček ...nesvítí jen 1 žárovka zbylých 99 je ok. manža teď fotí 14 denní mimi ... je to takovej drobeček malej ...tak doufám že nebude moc křičet nebo pak manža nebude chtít o dětech ani slyšet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rankoooo
Odpovědět
Profilova fotka
no, koukam, ze tu dneska budu asi sama.... tak treba neco udelam x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, nebudes....ja jsem tu tedka cca jeste hodku budu, pak ale valim zarizovat....
Odpovědět
Profilova fotka
achoooj.... jaka byla sobota???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, sobota mazec.....jsem to dospavala jeste dneska. Hral vyborne, a byli tam fakt fajnovy lidi...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn, ze se to povedlo.... my jsme vegetili doma, tak snad uz jsme po vsech tech nemocich fit... koukali jsme v patek na Bobule.... ja chci mit vinohraaad x-)
Odpovědět
Profilova fotka
takovy prace s tim a nikdy nevis, zda se ti to povede
Odpovědět
Profilova fotka
nojo... ale je to peknyyyyy doufam, ze pristi rok pojedeme na Moravu v zari zas.... uz se tam tesim :-) tam jsou ty lidi takovy mily...
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych taky chtela, kazdej rok to planujeme a pak prd
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
už mi to tu funguje :-) jo bobule jsou dobrý ... jen mám při nich vždycky strašnou chuť na víno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré převánoční ráno všem já dneska funguju jen na půl .... příště na žádný předvánoční večírky ve všední den nechodím ...peklo vůbec netuším jak dostanu manžu z postele =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... dneska jsem vubec nemela cas.... dostala jsem od muzicka kyticku a retizek, docela prekvapil... byli jsme v Praze na vystave satu princezen, dali jsme si obidek a neco dobreho a uz jsme konecne doma.... uzivejte si vanocni svatky... mozna se tu mezi svatkama trochu ukazu... ale spis to vidim az na leden.... tak paaaaa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?