Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda, jesteze uz to mam za sebou a muzu jen zapijet prcky ostatnich :-D :-D
Odpovědět
to je to čeho se nejvíc bojím .. nenávidím k smrti bolest :-(( a jaký jsi měla porod ty?
Odpovědět
Profilova fotka
krasnej a pohodovej, nejvic me bolely zada.....bylo to rychly a dalo se to. Fakt se na to hned zapomene. A dulezita je psychika, proste si rict, ze to das, zvladnes a prezijes....
Odpovědět
Sem povídala nedávno MM že tam hezky pomašíruje se mnou - že když budu mít komu nadávat, tak zapomenu že mě něco bolí ;-)) i když mamča měla křížáky, já šla KP a co víc ... několikrát jí dělali kyretáž :-( :-p
Odpovědět
nic, mažu s tím rozpočtem .... hezký večír ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moji mamce taky, cca 3x byla na kyretazi, takze mazec...ale me porodila za 4 hod, a brachu za 2,5. Mame to asi v rodine tobe taky hezky vecir, ja si jdu dolejt
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím ... a gratuluju dedulce ... taky si dám skleničku na Maxikovo zdraví já chci taky miminko :-( chvilku jsem tu nebyla a málem jsem vás nenašla máme v práci zase šrumec tak přes den jen nahlížím, ale psát nestíhám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji, tak mas aspon predsevzeti do noveho roku - miminkooooooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no manža mi ho slíbil k narozkám ..teda že se začnem snažit ... a to je ještě 10 měsíců ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no manža už konečně dofotil ten kalendář ( malá ukázka http://www.grafika-foto.com/fotogaler...) tak snad teď na sebe budem mít trochu víc času
Odpovědět
Profilova fotka
tyyyy jo, dobra prace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo povedlo se mu to jsem na něj pyšná dokonce jsem mu dovolila koupit si dárek k vánocům za 10 táců i když dneska když jsem to platila tak se mi moc nechtělo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo,t o ti verim, ale slib je slib, no. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
obdivuju ho jak se dokáže pro něco nadchnout ... já jsem na některý věci srab
Odpovědět
Profilova fotka
co je za znameni??
Odpovědět
Profilova fotka
rak
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to je zajimavy teda.... ja se dokazu nadchnout pro skoro cokoliv ale zase me to vetsinou rychle prejde
Odpovědět
Profilova fotka
no to on docela i vydrží ... to já jsem strašně netrpělivá když mi něco nejde tak od toho hned uteču a strašně se vztekám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak proto dodneska nejezdim na snowboardu a nedelam spoustu jinych sportu, co mi nejde, tak utikam a uz se do toho nikdy nepustim....
Odpovědět
Profilova fotka
jj já taky, už 3 roky si kupuju kolečkový brusle, bojim se že mi to nepůjde nelyžuju, a neskáču do vody ... největší adrenalin byla naposledy bobová dráha společně s manžou ... vůbec nebrzdila a já strašně nadávala ale líbilo se mi to ale nerada zkouším to co mi nejde
Odpovědět
Profilova fotka
hledám na netu co koupím těm všem mrňatům ... vůbec nevím .. te moji nejmilejší ... koupím asi toho mluvícího psa
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsme na tom fakt podobne, a jeste me sere, kdyz to ten nekdo s kym hraju umi, to pak fakt jako odchazim ,hazim s raketou, snowboardem, lyzema atd....
Odpovědět
Profilova fotka
jdu vařit nebo mě manža sežere a nebude to samou láskou :-) dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... teda vy jste to tu vcera rozjely Jaji, povedene fotky, objednavam se na pristi rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsem dostala od muzicka kyticku... kdyz jsme meli to "vyroci" x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se ted loucim... jedu merit do Branika, nekdy kolem poledne bych mela byt zpet.... tak zatim paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, my jdeme v 11 podepsat tu kupni smlouvu, takze jsem fakt jako zvedava, co nam reknou. psala vcera designerka, ze stolek pod tv se ji libi ten bilej, takze schvaleno, tapeta za TV teda nebude zadna...
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééééééééééééééé kristi: který bílý?
Odpovědět
Profilova fotka
ten retro z tobo Boconceptu :-) Maxik http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůůůůůůůů dedulka vypadá super teda
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?