Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko všem to je peklo přestírat práci njaký výkon po tolika dnech válení
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím vás po vánocích... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdáááár všem
Odpovědět
Profilova fotka
já už chci domůůůůůůůůůů... pořád přemýšlím co musím nakoupit na tu dovču kdy vyměním peníze, jak to všechno stihnu atd. no určitě nemyslím na práci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaju kampak jedete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharm el sheikh
Odpovědět
Profilova fotka
júú tak pozdravuj, my tam byli před týdnem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
šáááu Jajíííí a kdy to fičíte?
Odpovědět
Profilova fotka
5.1. vůbec nevím co si vzít na sebe ... v čem jste tam chodili?
Odpovědět
Profilova fotka
přes den je to ok, je teplo ale počítejte s tím že fouká..a večer je třeba mikina...
Odpovědět
Profilova fotka
hoj hoj holky kukám že v naší diskuzi mrtvo, jakpak se máte??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nevím kolik bylo stupňů ale bylo příjemně, celý den jsme trávili na lodi a večer když jsme jeli do Namma BAy nebo Old Marketu tak jsme měli mikinu a my zimoumřivky i dlouhý rukáv...ale třeba poslední večer jsme měli teplo i večer....;-) jo a nebojte se smlouvat... sice už pociťují krizi ale když se nedáte, zvítězíte... my jezdili taxíkem max za těch jejich 10 šušníků 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
čááááu soni, co nového? já si vůbec neumím představit, jet v zimě na dovču do teplých krajů...na letiště v zimní bundě a tam bych chcípla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ahoj Soni :-) bylo to příjemný, akurát ten návrat nic moc... zvlášť jak mám dnes v kanclu 17 st, tak bych do Sharmu jela hneeeeeeeeeeeeed :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já si taky neumím představit ...jedem takhle poprvé, dokonce poprvý poletím jezdíme na dovču maximálně do chorvatska a jinak jsme si zatím vystačili s českem a slovenskem no uvidíme, hrozně se těším ale mám i malinko strach - jestli mi nebude v letadle blbě atd.
Odpovědět
Profilova fotka
elis no nevím ti, snad nic - teď čekám jestli náhodou jsem nebyla úspěšná u pohovoru a jinak vše při starém ;-) teď jsme zjistzila že nám do domku choděj lidi čumákovat tak to budem muset zabednit, co vy? jo a o vánocích jsem byla asi moc hodná, dárečků bylo nespočet :-D kukám že jajulík letí směr teplý kraje - no pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu chvilku pracovat, aby mi tu nezbyla nějaká práce, aby kolegyně nenadávaly jsem zvědavá jestli šéf nebude moc nadávat, přece jenom když z 6 lidí 2 chybí tak je to poznat a nevíc tu nebudem 14 dni slíbil nám tu dovču když měl fakt dobrou náladu, jen jsem mu tak v rychlosti řekla datum a myslím že si ani neuvědomil jak dlouho budem pryč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaji: letěli jste z Ruzyně? Já pořád ještě nevím kdy nám to odlítá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jaju závidím, jela bych hned.... a počkej na tu vánoční výzdobu :-D i když, v lednu už asi nebude... my umírali... :-D vám kdyžtak pošlu foto... ale vyhrál santa na velbloudovi, to už sme umírali... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jaju nene, letěli sme z Mnichova, ale příště do kluků, zarazím... :-| ale z Ruzyně to tuším lítá z druhého terminálu...
Odpovědět
Profilova fotka
no dneska bych se měla dovědět podrobnosti, kámoš co to zařizuje je takovej pohodář a 23. 12. mi říkal "času dost, přece si nebudem kazit svátky nějakým plánováním jak se dostanem na letiště" ... bych ho za to přizabila manža je taky v poho ... to jen já plaším
Odpovědět
Profilova fotka
máte ještě týden,... klid... :-) kdyžtak zítra zavolej do cestovky, s kým letíte?
Odpovědět
Profilova fotka
čedok
Odpovědět
Profilova fotka
ale neobjednávali jsme to přímo od nich
Odpovědět
Profilova fotka
v jakým jste byli hotelu?
Odpovědět
Profilova fotka
eli: co ti naježil ježíšek?
Odpovědět
Profilova fotka
teďkom jsme byli v Dive Inn Resort a spokojenost, papu vynikající, každý den jiný zviřátko na postýlce (z ručníků)... pohoda, zažili jsme horší...
Odpovědět
Profilova fotka
my jedem do Nubian Village a co moře - dalo se koupat? všichni nás straší že to bude studený ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mělo 25 stupňů, to myslím není špatný...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?