Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nyky :-) Však jsem z toho měla po ránu šok, když jsem si to přečetla :-D Se tady "chudák" holka moc neuchytila, co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak, když už jsem k vám zase vlezla, tak aspoň s něčím přispěju :-) Sice se to nebude týkat swinger, ale snad to nevadí. Za 14 dní se uvidím po více jak dvou měsících se svým mazlíkem, se tak TĚŠÍM!!! To bude rošambó, až se země bude otřásat :-D :-D 8-) Si musím pořídit nějaký sexy prádelko, teď, když mám 10 kg dole si to konečně můžu dovolit a chlap se zblázní! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo já měla ráno domácí SP :-D :-D sem se ráno ňuchňala s manžou v posteli a po 15 minutách jsem zjistila, že tam nejsme sami..náš kilovej jorkšír pod tou peřinou raději ani nedutal.. :-D normálně se taktně zvedne, a odejde, ale asi to dneska nestihla..no, nás to trochu vykolejilo, takže ode dnešká má s pelíškem pod peřinou utrum :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sarus: to je dobré, že o sobě nedal ani vědět, co? Šmírák jeden :-D :-D To my máme něco podobného, náš zlaťák se vždycky přijde na nás podívat, sedne k posteli a čumí jak péro, takže to máme i s divákem :-N
Odpovědět
:-D :-D tak to my máme v tomto prípadě šmíráky skoro pořád :-N té naší smečkce se jen tak neskováme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja tu ip dostala taky :-D no mame dalsi prudicku no, prijde odejde, takovejch uz tu bylo
Odpovědět
Profilova fotka
jitty: jestli tě uvidí po 2 měsících, tak nemá prádélko smysl :-D
Odpovědět
jitty to je pravda :-D :-D to aj kdybys měla modráky, tak budeš sexi ;-) mia prostě jsme všechny vyzrálé a s rozumnýma názorama - nebo jak to tam psala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak vase nadehra je voajer :-D spis nestihla utect a nevedela co ma delat tak doufala ze na ni neprijdete :-D ale to je dobry ne, takovej sexik s obecenstvem to je sexy ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mii, přesně ,páč normálně zdrhá..no, sexy to moc nebylo, asi bych obecenstvo nezvládla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky by mi to vadilo, ty oči upřený na mě...by mi vadilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem to od včerejška dočetla, no co k tomu dodat :-) Nějaký exot je občas v každé diskuzi nás to potkalo po delší době.... ale Sabča je super a nikdo ji urážet nebude!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja si musim docist co se tu vlastne stalo at se pobavim :-N no ale ten pes stejne nechape co delate ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mii, to neznáš toho našeho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luisa: děkuji, jsem poctěna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
saru jo myslis ze je ji to uuuuplne jasny jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
psi jsou staří šmíráci!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si to docetla, no ta ti to dala sabi :-D ty ted aby jsi chodila kanalama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kua, jsem se sekla...ja ji odepsala. No, aha...kdyz ja pisu tolik, ze ani nevim....
Odpovědět
Profilova fotka
dyť je to jedno...chová se jak malá holka, že tu zveřejňuje IP... a zdůrazňovat moje svobodné jméno je hezký, už se mi po něm stýskalo... a tu IP si mohla klidně vymyslet, to umím napsat taky :-D ale to už je jedno... budu chodit kanálama a kát se směrem k Luise, že jsem jí vyhnala tak príma uživatelku...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jasne....nebudem to resit, ne? Copak asi dela Luisa?
Odpovědět
Profilova fotka
to nám může povědít jen ona :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne staci si to predstavit......
Odpovědět
Profilova fotka
a co se ti teda honí hlavinkou? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted momentalne asi litr vina..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to spíš v krvi, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Voda - odteč někam do kanálu ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda sari, ses rozohnila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasan Sabi- do Tebe se přeci nebude nic :-D a nikdo navážet... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?