Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale narozky mel on, takze nevim, proc sis u toho nemohla schrubnout...stejne to nebylo pro tebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rubi: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a kdo rika ze sem nespala? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty si ale... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mia: chudák manža :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no co? =-) kurna byla pulnoc 8-( a navic o tom nevedel tak co :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mia: co oči nevidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mozna mu to bylo fuk...jak uz jsem rikala, ja si klidne uziju svy, i kdyz spi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rubi: tak to nám se stalo jednou, že se probudíme při líbání :-Dasi se nám něco zdálo
Odpovědět
Profilova fotka
To pritel se budi se mnou na sobe :-D Ale ja nespim 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
rubi ty si uchylak to je desny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zavidis... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
navic jeho chyba...nema spat na zadech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no rubi ja bych rekla ze mu to nevadi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale on chtěl spát a já ho nenechala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dokud me neschodi, tak asi souhlasi, ne? A jestli jo, tak ma spat na briche...prdel mu fakt nevojedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rubi: nevím, nevím. Měl by možná spát v neoprenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V takovy ty dlouhy nocni kosily, co se nosily driv...to je dostatecne antikoncepcni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky a v čem spíte? já nahá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vetsinou kosilka nebo tanga...obcas naha
Odpovědět
ale ja take nejsem BI ..libi se mi ale kdyz me vidi muj partner .....nehledame samotnou hjholku ale par parkde on nechce mne a muj nechce jeho :-) :-) :-) :-) :-) ale ja chi ji aby ten muj byl uplne paf :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
kde on nechce mne a muj partner ji ::-))) jeho partnerku aby nektera si nemyslela ze ....... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych v tangách asi spát nemohla, ale košilky mám taky a občas je použiju :-)
Odpovědět
ake mate skusenosti s analem? ma z toho niektora vobec pozitok? ja som to skusila viac menej zo zvedavosti a nejak ma to nenadchlo... :-|
Odpovědět
Holky, o par stranek driv se rozcilujete, kdyz si o nas mysli, ze jsme sto let za opicema, ale samy se urazite (tamtez), kdyz Vas nekdo povazuje za Litevky ci Polky. Neni v tom trochu rozpor? V Litve je krasne a zije se tam slusne, a takovy polsky Krakov je bohate a krasne mesto. Neni moc logicke rozcilovat se, ze na Zapade si mysli, ze tu ryjeme v zemi a samy mit podobne predsudky o zemich jako Litva ci Polsko.No nic, jinak super debata :-D
Odpovědět
Profilova fotka
saphiaaa to nema s urovni te zeme nic spolecnyho, me to sere kvuli tomu jak se tu polaci a litevci chovaji, je jich tu milion a delaji tu bordel a oni se na me pak koukaj ze patrim k nim, v tom je ten problem
Odpovědět
jo, tomu rozumim, ale ono by se to dalo dobre aplikovat na Cechy v Rakousku ci Chorvatsku, na Anglicany v Praze a v Tallinu atd.Anglicane zvraci po vsech koutech historickeho centra...
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim jenom uz me to sere porad poslouchat ty narazky, specialne v tomdle meste je s polakama a litevcema dost velkej problem, rusky se tu vdavaj kvuli pasum a ja to pak posloucham, pritom komunita cechu je tu malinka a vsichni se chovaji slusne ale obsirame to ja spim jak kdy podle teploty, kdyz je teplo naha nebo v kosilce, kdyz je zima tak v pyzamu, antikoncepcnim :-D rubi kurna jak to tak ctu tak by ten tvuj musel spat n jinym state aby jsi mu neco neojela hned jak usne :-D
Odpovědět
no jo, ono by se vubec nemelo generalizovat
Odpovědět
Profilova fotka
holky,co se tady dělo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?