Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jestli byl fakt osklivej, tak uz je na to asi zvyklej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
saru me je ho normalne lito :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no,to jsem rekla tomu mymu, ze se mi dotycny bude muset libit, tak se podivoval, ze prece na vzhledu nezalezi, ze zalezi na tom,jaky ma pero ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
rubi, já si ho už nepamatuju :-D radši..tak to mě počáteční romantika rozpálí v perverzní jízdu..ale začátek musí být něžnej..jinak se nerozjedu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kristy no je videt ze je to chlap 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Me vubec pripada, ze chlapum na ty jejich dylce zalezi vic nez nam zenskejm...oni s tim totiz nechtej uspokojit partnerku, ale spis se chlubit pred kamosema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi, ses ho měla zeptat, jestli by šu..l s babou, která ji má krásnou, ale v ksichtíku je hnusná..třeba kdyby měla bradavici na nose a knírek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
saru tak to mam uplne stejny ;-) rubi jo taky bych rekla ze jde o pomerovani ptaku nez o uspokojeni partnerky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
presne Mio, podel nich muze bejt mekkej jak houba, ale hlavne, ze ma petadvacet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevim jestli se meri i tvrdost ale soutezivy sou jak svina, me bohate vcera stacilo pozorovat m jak se postuchuje s dalsim mistnim zbohatlikem, borci ve stejnym veku a soutezi kdo to v zivote dotahne dal, ja fakt cekala ze za chvilku je vytahnou a budou zjistovat kdo ma vetsiho 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak by jeste schazelo
Odpovědět
Profilova fotka
no mii, vidíš a pak,že nemáš příležitost :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to jo :-N teda ne ze bych toho zazila malo ale na skupinovy pozitky sem mela stesti jenom malo
Odpovědět
Profilova fotka
já nikdy dalšího chlapa nechtěla, lákala mě vždy spíš ženská :-) vždy jsem si vystačila s jedním a ta zvědavost nebyla nikdy nějak velká, abych po tom prahla :-)
Odpovědět
s tou zenskou sabca...pokud to nezustane jen jako sen nezapomenes...na rozdil nehy a krasy...ale musi u toho byt i muj partner pak je to nadherny ..ale protoze jsem zarliva :-) :-) :-) musi u tioho beht i jeji partner ..proc ..protoze milujeme divci milovani se..ale nedokazala bych jit s jinym muzem ani pozorovat meho muze s jinou ..a tak proste zajdem dnes na SP a uzijem si tu atmosferu eroticno a inspiraci .. :-)))) fakt se nechysta zadna z Vas ..ale podminka pouze s manzelem ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabco13: mě lákala taky vždycky další ženská a když už, tak pár ;-) vodapohoda: tak si to užijte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me taky lakala zenska...vyzkousela jsem to 3x a pokazdy to zadnej extra zazitek nebyl. A obrovsky me to zklamalo. Zlatej chlap x-)
Odpovědět
Profilova fotka
rubi: fakt? No já nevím, vyzkoušet bych to chtěla, ale musel by tam být partner a hlavně nemám s kým :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem asi exot,nic proti vám všem,ale se ženskou bych do postele nikdy nevlezla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
pomidorka: nejsi exot, každý je nějaký a někomu to vadí a někomu ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
panda:myslela jsem tzo jako že ač jstre všecvhny skvělé baby,do hajan ne
Odpovědět
Profilova fotka
zas ty drápy..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Me to vylozene znechutilo. A trojka s partnerem vubec neprichazi v uvahu. Ja jsem chorobne zarliva, jen si to predstavit a zabila bych ho ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rubi: já bych jako aby se koukal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vim, ze to zni neuveritelne, ale on je zarlij i na zensky...Jednou jsme o tom mluvili a on mi rekl, ze pro ne je stejne strasna predstava me s jinym chlapem jako me s nejakou holkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rubi, tak ten můj to říká taky, že je fuk, kdo by to byl jestli baba, nebo chlap, narušil by mu intimitu, kterou teď cítí :-) Jináč s holkou jsem to zkusila jen jednou a nic :-D , bez chlapa mi to nic neříká, a taky to se mnou nic nedělalo..spíš mě to popravdě nudilo, no, alespoň v tom mám jasno, že :-) Jinak trojka s holkou mě neláká absolutně vůbec, bych se už dopředu užárlila k smrti a za druhé mě baby prostě nerajcujou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych sama s babou nechtěla (ale mám to dovolený :-D) potřebuji chlapa, ale jen ta představa se ženou a sním mě láká, ale asi zůstanu jen u fantazie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Presne Sari, me to taky prislo nudny...nejak jsem si rikala, ze je to furt to samy dokola a zadny velky finale se nekona jako v pripade sexu s chlapem.
Odpovědět
Profilova fotka
někdy i to finále s chlapem není velký 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nějak, cítím, že by mě tam něco chybělo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?