Menu Forum

Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

(cz & sk)
9. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
Registrovala se 14. února 2011 na beremese.cz. Přidala 435 příspěvků. Má 20 přátel. Mělník, Kadlín, Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
Registrovala se 14. února 2011 na beremese.cz. Přidala 435 příspěvků. Má 20 přátel. Mělník, Kadlín, Region Mělník.
 @punk Jen si delej srandu emoticon Spoluzak ma Miu a Vincenta emoticon Videla si Pulp Fiction? emoticon
6. čer 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
 @cacenka_d Jj, viděla... emoticon A učí je mazaný twist?? emoticon
6. čer 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
 @punk No myslim, ze to teprve prijde preci jen zatim je dvojcatum tak mesic emoticon Ale myslim, ze az zacnou chodit tak urcite emoticon
6. čer 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @cacenka_d To je sice trochu mimo téma, ale tady v Pze otevřeli loni klub Mazanej králíček, který je celý ve stylu Pulp Fiction (včetně nezbytných cadilaců, v nichž jsou stolečky a lidé se mohou najíst v nich - stejně jako to bylo ve filmu PF), dokola tam pouští na obrazovkách film PF a jsou tam i soutěže, kdo nejlépe zatancuje mazaný twist, tak ať je to co nejrychleji naučí, určitě by i vzhledem k jménům mohli vyhrát! emoticon emoticon
6. čer 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
 @punk Jj, znam, ale pochybuju, ze je neumlatil tatinek za to, ze by tam vkrocili, myslim, ze deticky budou odmala vedeny striktne k rocku a velmi kvalitni hudbe emoticon Preci jen maji tatu kytaristu.
6. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @cacenka_d A to je dobře, v ČR máme dobrých rockerů málo!!! To je samý popík nebo styl ala S. Issa... emoticon
6. čer 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
 @punk Presne tak, ja pomalu ted najizdim na koncertni leto emoticon V patek jdu s drahym na Fast food orchestra, na konci mesice Judas a pak pulka dovci ztravena na masters emoticon
6. čer 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @cacenka_d Já byla teď na Okoř se šťávou a tu šťávu to nějak postrádalo... emoticon Fast Food Orchestra je výborná záležitost. Já se těším hlavně na Rock for Churchill... Doufám, že letos se tam dostanu, loni mi to nějak nevyšlo a předloni jsem přijela akorát na konec Visáčů, tak to jsem byla dost zklamaná... emoticon Ale aspoň jsem si užila Polemic a pak Krucipüsk emoticon
6. čer 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
 @punk Vsechno z toho jsou kvalitni zalezitosti emoticon FF, je ted prave na melniku u jelinku tak jsem zvedava. No nic nebudeme narusovat baby vlakno emoticon
6. čer 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
Registrovala se 2. listopadu 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 496 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
 Hazel:
Hazel is a primarily female given name meaning "hazel", from the name of the tree or the color. It is derived from the Old English hæsel.[1] It became a popular name in English-speaking countries during the late 19th and early 20th centuries, along with other names of plants or trees used for girls.
The name was the 361st most popular name for girls born in the United States in 2007, up from 465th most popular name for girls in 2006. It was last popular at the turn of the 20th century, when it was among the 25 most popular names for girls. It declined in usage in the United States after the 1960s, but has been rising in popularity since 1998. The name ranked at No. 138 in 1990 on a census of popular names for women of all ages in the United States. It also was occasionally used for boys in the United States between 1900 and 1940. It was ranked as the 99th most popular name for girls born in Ireland in 2005.[2]

The name has Jewish roots meaning "The one that God sees"
6. čer 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
 Novozeňátka ve Slovácku:
Kristýna Malčíková
Petr Martinák
Petr Pavelka
Viktor Zapletal
Viktor Bukvald
Adam Buček
Adam Plevák
Jana Klonová
Jana Pochylá
David Pavlík
David Mikoláš
Julie Heřkovičová
Julie Kašná
Klára Geržová
Klára Kolaříková
Klára Štefkovičová
Klára Kulišťáková
Lukáš Velecký
Lukáš Mareček
Lukáš Poschl
Lukáš Křivda
Lukáš Kočí
Vojtěch Macura
Vojtěch Kopecký
Tereza Stojaspalová
Tereza Slámová
Antonín Novák
Antonín Štefánik
Matěj Kabeláč
Matyáš Stupárek
Matyáš Knedlík
Šimon Kučík
Šimon Chlumecký
Alžběta Hrubcová
Eliška Rybnikářová
Ela Buriánová
Elen Borková
Lucie Šilhavíková
Lucie Kubešová
Lucie Uřičářová
Anna Třetinová
Anna Brandysová
Aneta Kalnická
Nikol Pilušová
Nikol Sušilová
Alex Horníček
Stela Klaudová
Adéla Bilíková
Adéla Slámová
Natalie Pupíková
Natalie Ulrich
Natalie Chytrá
Jan Janůš
Ondřej Hadaš
Ondřej Habanec
Ondřej Bukvald
Ondřej Ševčík
Hana Macháčová
Hana Kuželová
Marek Frýbort
Marek Haluza
Marek Slezák
Jakub Zich
Jakub Dycha
Sára Feldvábelová
Viktorie Čechová
Nela Mrázková
Michal Sekanina
Veronika Mikulcová
Michaela Kučíková
Kornelie Bursas
Sofie Šenová
Sofie Frolová
Mia Katcheva
Pavla Stojaspalová
Oldřiška Kolaříková
Vanessa Petřeková
Emilie Buriánová
Štěpánka Šváčková
Štěpán Polešovský
Roman Ondryáš
Roman Lukeštík
Roman Kučík
Denisa Motyčková
Denisa Procházková
Richard Oriabinec
Vendula Fabiánová
Vendula Kočí
Vít Růčka
Dominika Mrkusová
Dominik Bršlica
Taťána Valášková
Olivek Bednařík
Tomáš Kaláč
Josef Macek
Martin Šuráň
Václav Havlík
Rosalie Sedlačíková
Barbora Feltlová
Marián Sidor
Timotej Zgabaj
Stanislav Zámečník
Zdeněk Zapletal

6. čer 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anyzzzzek (26 r.)
1
Registrovala se 16. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 7. července 2012
    Varnsdorf, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
anyzzzzek (26 r.)
1
Registrovala se 16. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
 Já chci určitě Lilinku emoticon
6. čer 2011 v 19:34  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotatkomimi (26 r.)
Registrovala se 22. května 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 3 příspěvky. Má 11 přátel. Region Dolný Kubín.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kotatkomimi (26 r.)
Registrovala se 22. května 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 3 příspěvky. Má 11 přátel. Region Dolný Kubín.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Slovensko
 och tak môj problém je zasa to že sa mi nepáči žiadne dievčenské slovenské meno.... takže je dosť možné že budeme mať Peťka a napr. Naomi, Ellu alebo Jessicu...:D (ale aj tá Liana sa mi celkom páči...:D )
7. čer 2011 v 09:21  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jajinka.princezna
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Region Blansko.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
jajinka.princezna
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Region Blansko.
 Chlapečka jsem strašně chtěla Tobiáše už 2 roky jenže bohužel přítelovo příjemní začíná na Š. tak nechci aby byl jak mašinka.. :D emoticon teď jsem přesedlala na Sebastián a za tím si asi budu stát.. (přítel nechci nijak zvláštní jméno) a holčička Sofie nebo tak, ale holčičku jsem ještě moc neřešila chci chlapečka.. emoticon
7. čer 2011 v 10:22  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
 @jajinka.princezna Tobias je krasny emoticon, ale Šš je pitomy :( Me napadl František, je to atypicky i ne, ale zase je tam to Š
7. čer 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jajinka.princezna
fotoportrét
fotoportrét
jajinka.princezna
 Já si stejně prosadím svou.. :D takže to bude Bastík a basta.. :D :D
7. čer 2011 v 11:28  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
 @jajinka.princezna Tak to je fajn emoticon
7. čer 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anyzzzzek (26 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
anyzzzzek (26 r.)
1
 @jajinka.princezna Vidíš a to je zajímavý. Přítelovo příjmení také začíná na Š a moc se nám to spojení ŠŠ líbilo! Chtěli jsme Tomáška, ale už nás někdo z příbuzných předběhl.
7. čer 2011 ve 14:03  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
 @jajinka.princezna, a co jenom Bastian.
A co třeba tyto jména Ezra, Radim, Nikola, Kristian, Hynek, Vladan, Maxim, Jaromír, Rostislav, Gabriel, Eduard, Lubor, Dalibor, Oskar, Vincent, Miloš, Zbyněk, Andrej, Theodor, Marcel, Rad(ov)an, Benjamin, Vlastimil, Bartoloměj, Přemysl, Vladislav, Bohumil, Bohdan, Alan, Branislav....?
7. čer 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laleeta
Registrovala se 16. února 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1919 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
laleeta
Registrovala se 16. února 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1919 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Bratislava.
 @punk takmer... priezvisko je "Hudec" emoticon kamoska je naozaj velmi originalna emoticon
7. čer 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
1
Registrovala se 7. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
rozalie7
1
Registrovala se 7. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
 Ahoj holky zdravím vás a prosím o radu či názor.Máme s přítelem již synka 2 roky měli u něj celkem dohady kvůli jménu ,které chtěl přítel aby měl synek po něm nepatřilo sice mezi mé oblíbené ale nakonec jsem svolila Vladimír.Nyní jsem těhotná a nevím jak by se měl jmenovat kluk u holky máme jasno Sandra.Mě by se líbilo třeba Samuel ,Sebestián ,Matyáš vzhledem k tomu že má přítel maďarské příjmení Deme by to šlo on však preferuje takové ty běžné jména Martin,Pavel,Robert apod.Začlo se mi líbit i Robin jen nevím jestli by to k tomu příjmení vůbec šlo.Děkuji za vaše názory
12. čer 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaxxky
Registrovala se 15. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Svatba byla 3. června 2010
    Mauritius, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
evaxxky
Registrovala se 15. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Svatba byla 3. června 2010
    Mauritius, Česká republika
 ahoj holky, kamaradka si stale s manzelem lame hlavu nad jmeny pro holcicku,prip. chlapecka. Prijmeni je Šír/ová. Dekuji za pripadne rady ci navrhy. Pekny vecer.
14. čer 2011 ve 22:12  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leiladelly
7
Registrovala se 25. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 417 příspěvků. Má 215 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
leiladelly
7
Registrovala se 25. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 417 příspěvků. Má 215 přátel.
 @evaxxky Když jsem si přečetla tento vzkaz, spontánně mne napadlo Emma nebo Emily Šírová.
U chlapečka už musím trochu přemýšlet, tam mi nic nenaskočilo hned. Chce to delší jméno, když příjmení je krátké, co třeba Sebastián??? Hezký večer také. emoticon
14. čer 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
 @rozalie7 Jéé... neptala jsi se už na Rodině? emoticon
Vladimír a Radovan
Vladimír a Radim
Vladimír a Joachim
Vladimír a Nikola
Vladimír a Attila
Vladimír a Sebastian
Vladimír a Kristian
Vladimír a Hynek
Vladimír a Stanislav
Vladimír a Maxim
Vladimír a Albert
Vladimír a Gilbert
Vladimír a Jaromír
Vladimír a Rostislav
Vladimír a Prokop
Vladimír a Adrian
Vladimír a Gabriel
Vladimír a Eduard
Vladimír a Raoul
Vladimír a Lubomír
Vladimír a Dalibor
Vladimír a Hugo
Vladimír a Damian
Vladimír a Oskar
Vladimír a Vincent
Vladimír a Štefan
Vladimír a Miloslav
Vladimír a Zbyněk
Vladimír a Andreas
Vladimír a Eliáš
Vladimír a Marian
Vladimír a Marcel
Vladimír a Adolf
Vladimír a Theodor
Vladimír a Benedikt
Vladimír a Dušan
Vladimír a Ezra
Vladimír a Vlastimil
Vladimír a Bartoloměj
Vladimír a Přemysl
Vladimír a Leon
Vladimír a Ludoslav "Luděk"
Vladimír a Alan
Vladimír a Boris
Vladimír a Metoděj
Vladimír a Medard
Vladimír a Branislav
Vladimír a Branimír
Vladimír a Julian
Vladimír a Svatopluk
Vladimír a Jonatan
Vladimír a Natanael
http://www.behindthename.com/nmc/hun_m.php
17. čer 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bolekat
4
Registrovala se 30. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 901 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
bolekat
4
Registrovala se 30. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 901 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
 @sasha.zimmermann tak branibir by byl uplny chudak..
17. čer 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bolekat
4
fotoportrét
fotoportrét
bolekat
4
 @sasha.zimmermann a ezra? gilbert? attila?? medard??
17. čer 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
 @bolekat Branimír je české jméno emoticon A proč by měl být chudák. Prostě zdrobněle Braňo emoticon
18. čer 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bolekat
4
fotoportrét
fotoportrét
bolekat
4
 @sasha.zimmermann je to sileny jmeno a dat to diteti je trest nadozivoti.. jako moje sestrenice dala synovi jmeno Rafael a k tomu ma typicky ceske prijmeni.. tak se na nej ted vola Raficku.. no HRUZA. Nelibi se mi ta "moda" ted davat co nejexotictejsi jmena, ve spojeni s ceskym prijmenim to pusobi jako pest na oko. a exoticke je pro me i "ceske" Branimir..
18. čer 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarka278
Registrovala se 25. května 2011 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
sarka278
Registrovala se 25. května 2011 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 1 přítele.
 Jedna moje kamarádka má teď Nellu a druhá Lauru... taky trochu nezvyklá jména....
18. čer 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bolekat
4
fotoportrét
fotoportrét
bolekat
4
 @sarka278 ale to mi jeste prijde celkem ok, ale maximilian, berta, emily, salma.. no to je hezke jmeno pro cizince, ale ne s ceskym prijmenim.
18. čer 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš