Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Jen si delej srandu :) Spoluzak ma Miu a Vincenta :) Videla si Pulp Fiction? :-D
Odpovědět
@cacenka_d Jj, viděla... :) A učí je mazaný twist?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk No myslim, ze to teprve prijde preci jen zatim je dvojcatum tak mesic :) Ale myslim, ze az zacnou chodit tak urcite :)
Odpovědět
@cacenka_d To je sice trochu mimo téma, ale tady v Pze otevřeli loni klub Mazanej králíček, který je celý ve stylu Pulp Fiction (včetně nezbytných cadilaců, v nichž jsou stolečky a lidé se mohou najíst v nich - stejně jako to bylo ve filmu PF), dokola tam pouští na obrazovkách film PF a jsou tam i soutěže, kdo nejlépe zatancuje mazaný twist, tak ať je to co nejrychleji naučí, určitě by i vzhledem k jménům mohli vyhrát! :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Jj, znam, ale pochybuju, ze je neumlatil tatinek za to, ze by tam vkrocili, myslim, ze deticky budou odmala vedeny striktne k rocku a velmi kvalitni hudbe :) Preci jen maji tatu kytaristu.
Odpovědět
@cacenka_d A to je dobře, v ČR máme dobrých rockerů málo!!! To je samý popík nebo styl ala S. Issa... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Presne tak, ja pomalu ted najizdim na koncertni leto :) V patek jdu s drahym na Fast food orchestra, na konci mesice Judas a pak pulka dovci ztravena na masters :)
Odpovědět
@cacenka_d Já byla teď na Okoř se šťávou a tu šťávu to nějak postrádalo... :-| Fast Food Orchestra je výborná záležitost. Já se těším hlavně na Rock for Churchill... Doufám, že letos se tam dostanu, loni mi to nějak nevyšlo a předloni jsem přijela akorát na konec Visáčů, tak to jsem byla dost zklamaná... :-( Ale aspoň jsem si užila Polemic a pak Krucipüsk :)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Vsechno z toho jsou kvalitni zalezitosti :) FF, je ted prave na melniku u jelinku tak jsem zvedava. No nic nebudeme narusovat baby vlakno :)
Odpovědět
Hazel: Hazel is a primarily female given name meaning "hazel", from the name of the tree or the color. It is derived from the Old English hæsel.[1] It became a popular name in English-speaking countries during the late 19th and early 20th centuries, along with other names of plants or trees used for girls. The name was the 361st most popular name for girls born in the United States in 2007, up from 465th most popular name for girls in 2006. It was last popular at the turn of the 20th century, when it was among the 25 most popular names for girls. It declined in usage in the United States after the 1960s, but has been rising in popularity since 1998. The name ranked at No. 138 in 1990 on a census of popular names for women of all ages in the United States. It also was occasionally used for boys in the United States between 1900 and 1940. It was ranked as the 99th most popular name for girls born in Ireland in 2005.[2] The name has Jewish roots meaning "The one that God sees"
Odpovědět
Novozeňátka ve Slovácku: Kristýna Malčíková Petr Martinák Petr Pavelka Viktor Zapletal Viktor Bukvald Adam Buček Adam Plevák Jana Klonová Jana Pochylá David Pavlík David Mikoláš Julie Heřkovičová Julie Kašná Klára Geržová Klára Kolaříková Klára Štefkovičová Klára Kulišťáková Lukáš Velecký Lukáš Mareček Lukáš Poschl Lukáš Křivda Lukáš Kočí Vojtěch Macura Vojtěch Kopecký Tereza Stojaspalová Tereza Slámová Antonín Novák Antonín Štefánik Matěj Kabeláč Matyáš Stupárek Matyáš Knedlík Šimon Kučík Šimon Chlumecký Alžběta Hrubcová Eliška Rybnikářová Ela Buriánová Elen Borková Lucie Šilhavíková Lucie Kubešová Lucie Uřičářová Anna Třetinová Anna Brandysová Aneta Kalnická Nikol Pilušová Nikol Sušilová Alex Horníček Stela Klaudová Adéla Bilíková Adéla Slámová Natalie Pupíková Natalie Ulrich Natalie Chytrá Jan Janůš Ondřej Hadaš Ondřej Habanec Ondřej Bukvald Ondřej Ševčík Hana Macháčová Hana Kuželová Marek Frýbort Marek Haluza Marek Slezák Jakub Zich Jakub Dycha Sára Feldvábelová Viktorie Čechová Nela Mrázková Michal Sekanina Veronika Mikulcová Michaela Kučíková Kornelie Bursas Sofie Šenová Sofie Frolová Mia Katcheva Pavla Stojaspalová Oldřiška Kolaříková Vanessa Petřeková Emilie Buriánová Štěpánka Šváčková Štěpán Polešovský Roman Ondryáš Roman Lukeštík Roman Kučík Denisa Motyčková Denisa Procházková Richard Oriabinec Vendula Fabiánová Vendula Kočí Vít Růčka Dominika Mrkusová Dominik Bršlica Taťána Valášková Olivek Bednařík Tomáš Kaláč Josef Macek Martin Šuráň Václav Havlík Rosalie Sedlačíková Barbora Feltlová Marián Sidor Timotej Zgabaj Stanislav Zámečník Zdeněk Zapletal
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci určitě Lilinku ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
och tak môj problém je zasa to že sa mi nepáči žiadne dievčenské slovenské meno.... takže je dosť možné že budeme mať Peťka a napr. Naomi, Ellu alebo Jessicu...:D (ale aj tá Liana sa mi celkom páči...:D )
Odpovědět
Profilova fotka
Chlapečka jsem strašně chtěla Tobiáše už 2 roky jenže bohužel přítelovo příjemní začíná na Š. tak nechci aby byl jak mašinka.. :D :) teď jsem přesedlala na Sebastián a za tím si asi budu stát.. (přítel nechci nijak zvláštní jméno) a holčička Sofie nebo tak, ale holčičku jsem ještě moc neřešila chci chlapečka.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jajinka.princezna Tobias je krasny :), ale Šš je pitomy :( Me napadl František, je to atypicky i ne, ale zase je tam to Š
Odpovědět
Profilova fotka
Já si stejně prosadím svou.. :D takže to bude Bastík a basta.. :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jajinka.princezna Tak to je fajn :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jajinka.princezna Vidíš a to je zajímavý. Přítelovo příjmení také začíná na Š a moc se nám to spojení ŠŠ líbilo! Chtěli jsme Tomáška, ale už nás někdo z příbuzných předběhl.
Odpovědět
@jajinka.princezna, a co jenom Bastian. A co třeba tyto jména Ezra, Radim, Nikola, Kristian, Hynek, Vladan, Maxim, Jaromír, Rostislav, Gabriel, Eduard, Lubor, Dalibor, Oskar, Vincent, Miloš, Zbyněk, Andrej, Theodor, Marcel, Rad(ov)an, Benjamin, Vlastimil, Bartoloměj, Přemysl, Vladislav, Bohumil, Bohdan, Alan, Branislav....?
Odpovědět
Profilova fotka
@punk takmer... priezvisko je "Hudec" :-) kamoska je naozaj velmi originalna ;-)
Odpovědět
Ahoj holky zdravím vás a prosím o radu či názor.Máme s přítelem již synka 2 roky měli u něj celkem dohady kvůli jménu ,které chtěl přítel aby měl synek po něm nepatřilo sice mezi mé oblíbené ale nakonec jsem svolila Vladimír.Nyní jsem těhotná a nevím jak by se měl jmenovat kluk u holky máme jasno Sandra.Mě by se líbilo třeba Samuel ,Sebestián ,Matyáš vzhledem k tomu že má přítel maďarské příjmení Deme by to šlo on však preferuje takové ty běžné jména Martin,Pavel,Robert apod.Začlo se mi líbit i Robin jen nevím jestli by to k tomu příjmení vůbec šlo.Děkuji za vaše názory
Odpovědět
ahoj holky, kamaradka si stale s manzelem lame hlavu nad jmeny pro holcicku,prip. chlapecka. Prijmeni je Šír/ová. Dekuji za pripadne rady ci navrhy. Pekny vecer.
Odpovědět
Profilova fotka
@evaxxky Když jsem si přečetla tento vzkaz, spontánně mne napadlo Emma nebo Emily Šírová. U chlapečka už musím trochu přemýšlet, tam mi nic nenaskočilo hned. Chce to delší jméno, když příjmení je krátké, co třeba Sebastián??? Hezký večer také. :-)
Odpovědět
@rozalie7 Jéé... neptala jsi se už na Rodině? ;-) Vladimír a Radovan Vladimír a Radim Vladimír a Joachim Vladimír a Nikola Vladimír a Attila Vladimír a Sebastian Vladimír a Kristian Vladimír a Hynek Vladimír a Stanislav Vladimír a Maxim Vladimír a Albert Vladimír a Gilbert Vladimír a Jaromír Vladimír a Rostislav Vladimír a Prokop Vladimír a Adrian Vladimír a Gabriel Vladimír a Eduard Vladimír a Raoul Vladimír a Lubomír Vladimír a Dalibor Vladimír a Hugo Vladimír a Damian Vladimír a Oskar Vladimír a Vincent Vladimír a Štefan Vladimír a Miloslav Vladimír a Zbyněk Vladimír a Andreas Vladimír a Eliáš Vladimír a Marian Vladimír a Marcel Vladimír a Adolf Vladimír a Theodor Vladimír a Benedikt Vladimír a Dušan Vladimír a Ezra Vladimír a Vlastimil Vladimír a Bartoloměj Vladimír a Přemysl Vladimír a Leon Vladimír a Ludoslav "Luděk" Vladimír a Alan Vladimír a Boris Vladimír a Metoděj Vladimír a Medard Vladimír a Branislav Vladimír a Branimír Vladimír a Julian Vladimír a Svatopluk Vladimír a Jonatan Vladimír a Natanael http://www.behindthename.com/nmc/hun_...
Odpovědět
@sasha.zimmermann tak branibir by byl uplny chudak..
Odpovědět
@sasha.zimmermann a ezra? gilbert? attila?? medard??
Odpovědět
@bolekat Branimír je české jméno 8-) A proč by měl být chudák. Prostě zdrobněle Braňo :-)
Odpovědět
@sasha.zimmermann je to sileny jmeno a dat to diteti je trest nadozivoti.. jako moje sestrenice dala synovi jmeno Rafael a k tomu ma typicky ceske prijmeni.. tak se na nej ted vola Raficku.. no HRUZA. Nelibi se mi ta "moda" ted davat co nejexotictejsi jmena, ve spojeni s ceskym prijmenim to pusobi jako pest na oko. a exoticke je pro me i "ceske" Branimir..
Odpovědět
Jedna moje kamarádka má teď Nellu a druhá Lauru... taky trochu nezvyklá jména....
Odpovědět
@sarka278 ale to mi jeste prijde celkem ok, ale maximilian, berta, emily, salma.. no to je hezke jmeno pro cizince, ale ne s ceskym prijmenim.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?