Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka2004 ahojky nemohla jsem si nevšimnout toho dlouhého seznamu pro tvoji kamarádku :o)) at zkusí Natali nebo Natalia určitě je to krátké, netradiční a není to plně nic šíleného :-) a klasických Natálií už je dost tohle skoro nkdo nemá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se moc líbí Dorota - Dorotka, Dorynka, Dorka - ale když to řeknu příteli, tak ten hned slyší - Dorota Máchalová, takže to asi neprojde
Odpovědět
Profilova fotka
jo a pracovala sem na zákaznické lince a jednou se mi dovolal pán, který se jménoval Jasoň, příjmení už si nepamatuju, ale dost mě to pobavilo a měla sem co dělat, abych se udržela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@v_anilka u nás by Dorota taky neprošla, protože to používáme jako pejorativní označení, něco ve smyslu "Ty seš ale Dorota". Omlouvám se tímto všem Dorkám, protože to jméno samo o sobě je pěkné.
Odpovědět
@kacenka2004 Od toho mám Knappovku a též Behind the Name ;-)
Odpovědět
@cacenka_d Kateřina Drechsler by znělo lépe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sasha.zimmermann No skoda, ze o nej uz brzo prijdu :)
Odpovědět
@cacenka_d Chtělo by to nějaké neobvyklé jméno k tomuhle nečeskému příjmení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja chcem Nataliu
Odpovědět
Profilova fotka
@sasha.zimmermann Jenze ja jsem ted Drechslerova :) V rijnu uz nebudu
Odpovědět
update vyberu jmena, podle nejnovejsich info to vypada na Anicku, ale tech je hrozne moc, tak porad jeste dumaji... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka2004 Nam se taky andulka moc libila, jenze m,a ji uz svara a jeden z nasich vybornych kamaradu, tak co naplat, jinak dneska v noci napadl muze uzasny napad na kluka, takze v pripade kluka budeme mit frantiska :)
Odpovědět
Článek se načítá
@ptjj znám paní a ta má dceru Darju
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku ale Darja přece není Dorota
Odpovědět
no právě:-) darja není přece dorota máchalová, ale zní to podobně
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku už chápu, jak jsi to myslela...........mně ale stejně ta jména připadají hodně rozdílná, i když mají ta hlavní písmenka stejná
Odpovědět
a my uz mame vitezku :-) bude to nakonec Elen, takze Elen Zachariasova :-) co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka2004 Elen je pekne, mne by nevadila ani Nina, Simonka nebo tak neco. Elen je hezky, hodi se to k sobe
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi jsou to moc hezká jména. my máme dcerku Leilu Sofii a syn je Alex Matias :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Danielka a Damiánek ty chci!
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci Alenku a Matěje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás vítězí Daniela a Dalibor, případně po dědovi Tonda :)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás vede Rozárka, případně Apolenka, z klučičích zatím favorit není...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Denis nebo Ben a holčička Stellinka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaandule Apolenka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi To nezkratis :)
Odpovědět
Me se libi Sebastian, ale to nesedi k prijmeni...Dohodli jsme se uz driv na Verunka a Tomas, ale nejak mi na tom neco vadi...Spi by se mi libila Ella, Valerie, a u kluka ani nevim....Ale ta Elinka a Valinka - je to takove nezne...Driv jsem chtela Veronika, Nikola - protoze Nika, ale uz se mi to tak nelibi...Asi bude Arpad, tim me strasila mama :-D
Odpovědět
Apolenku má bývalá kolegyně z práce a Rozárka je moje vysněná :-) snad jednou...
Odpovědět
@kacenkanevesta A co třeba tyto jména pro chlapečka? Nikola, Samuel, Tobiáš, Viktor, Denis, Jonáš, Radim, Jáchym, Oliver, Milan, Erik, Kristian, Alexis, Hynek, Vladislav, Stanislav, Robert, Maxim, Viliam, Albert, Jaromír, Rostislav, Rastislav, Prokop, Adrian, Gabriel, Eduard, Ivan, DaLibor, Raoul, Luboš, Hugo, Damian, Kamil, Oskar, Vincent, Stefan, Miloš, Zbyněk, Andrej, Eliáš, Marian, Vítězslav, Theodor, Miloslav, Marcel, Radovan, Benjamin, Dušan, Vlastimil, Vlastislav, Vlastimír, Bartoloměj, Přemysl, Tibor, Leon, Bohumil, Luděk, Alan, Artur, Emilién, Lubomír, Otto, Cyril, Vendelin, Boris(lav), Metoděj, Bořek, Benedikt, Bronislav, Branislav, Břetislav, Mojmír, Bohdan, Ivor, Igor, Arnošt, Bohuslav, Florian, Juraj, Quido, Quentin, Julian, Rafael, Svatopluk, Svatoslav, Jonatan, Natanael, Ronald, Donald, Alfred, Bořivoj, Slavomír, Timotej, Timon, Barnabáš, Dalien, Dorian, Drahoslav, Jeronym, Radoslav, Vladan, Fredrik, Leonard,.....?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte babenky...čítam čo píšete...Ja by som chcela aby sa chlapček na 100% volal Richard-Riško...a dievčatko nemám vybrate..ale ak tak by to bola Terezka, strašne sa mi páči Melinda..a ta asi aj vyhraje :-)) a priateľ chce Elišku :-) tak uvidíme ako to nakoniec dopadne :-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?