Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
@sasha.zimmermann Samuel, tobias, oliver, erik, kristian, maxim, albert, gabriel ( podle filmu ), oskar, :-) , elias, leon ( milovany Jean Reno ), damian ( podle filmu ) 8-) holka asi jen Ella, nakonec u me vyhrala:) jinak krasny seznam:-) anebo ten timotej, podle samponu :-D
Odpovědět
@sasha.zimmermann :a meno Radka ??je kde? :-p :-p
Odpovědět
@rezetka Tamara,Sarah,Radka,Patricia,Samara,MONIKA,Michaela,Dominika,Nikola,LEa, :Tomáš,Richard,Rebeka,Radoslav,Jozef,Sebastian,Domino,Alex-baba,Alex-chlapec.....A TO JE LEN POLKA!:-P :-p :-p :-D :-D ;-)
Odpovědět
@v_anilka Kamarádka mi vyprávěla, že se jednou v rámci práce seznámila s mužem, který se jemnoval Zorroslav. To mi přijde taky dost vtipný. Samozřejmě jsme hned začaly rozebírat, jak se asi podepisuje, jestli jako Zorro Mstitel :) :-D
Odpovědět
@kacenkanevesta Podle filmu?? To mi připomíná tu celosvětovou epidemii jmen José Armando a Esmeralda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cherokee86 no a proc ne, vsak to jsou vcelku pekne jmena, co vybrala
Odpovědět
@kristi Ano, já jsem ji nechtěla urazit, také se mi líbí. Jen mi to připomnělo tenhle fenomén, nic ve zlém :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cherokee86 no, nastesti ten serial uz dlouho nedavaji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkanevesta z akého filmu je Damian?
Odpovědět
@cherokee86 :-) aktualne by to byla šeherezáda :-D
Odpovědět
@veronika81 tady z toho:-) http://www.csfd.cz/film/2444-prichazi...
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkanevesta na Slovensku už máme dvojičky Onur a Šeherezáda ;-) ..ten film som nepoznala, ale náš syn sa volá Damienko :-) uff, bolo mi aj divne keď som čítala o čom to je :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@veronika81 juj, tak to jsem nemela psat :-D ale je to krasne jmeno, hned bych ho dala sama svemu mimcu...:-) fakt??? kdo muze dat jmeno onur, manzel si z toho dela srandu, to je samy ali kemal ci jak se to pise a jednou tam zaznelo ali meruňka a manzel prskal smichy...lidi jsou prasteny, takovych krasnych jmen =-)
Odpovědět
@veronika81 Damian byl v hororu přichází satan... uplně se mi naježili chlupy na rukách, jen jsem si naň vzpoměla
Odpovědět
Profilova fotka
@enmuhan2 ano, prečítala som si :-) a mám teraz meniť meno malému? :-D Nejak sa predsa ten chlapec vo filme volať musel.. Pre nás to bude stále náš jediný a milovaný Damko x-) @kacenkanevesta v mojej práci som sa stretávala s rodnými listami rôznych detí, ti poviem..niekedy sme mreli smiechom s kolegyňou :-D
Odpovědět
@veronika81 jake byly nejvtipnejsi? :-o :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkanevesta doteraz mám v hlave Sandokán Berky 8-)
Odpovědět
@veronika81 :-. :-D
Odpovědět
@veronika81 uplne slysim tu melodii....sandokááák, sandokáááán :-D
Odpovědět
Novorozeňátka v Prachaticku: Michal Veselský (bratr Tomáš) Michal Jansa Michal Pešek Tomáš Gűttar (sestra Tereza) Viktorie Lustig (sestra Liliana) Viktorie Mikešová Jonáš Stříbrný Simona Machartová (bratr David) David Beneš David Vanýšek Ondřej Majer (bratr David) Ondřej Fučík Ondřej Miko (bratr Petr) Martin Volšička Martin Pecha (bratr Lukáš) Martin Vaněk (sestra Kateřina) Martin Pozniak (sestra Klára) Kateřina Kůsová Kateřina a Vladimír Koldovi (sestra Klára) Sophie Petry Sofie Hodinová (sestra Nikol) Nicol Chadová Nikola Sovová Václav Stauber (sestra Dominika) Václav Zikuda (sourozenci Filip Hrdý, Vojtěch a Jakub Zikudovi) Filip Doul (sestra Monika) Filip Žáček (sestry Hana a Gabriela) Josef Janda Nela Kovářová Isabela Nela Thonová (bratr Michal) Anna Škopková Anna Smetanová (sestra Marie) Karolína Andraschko Karolína Růžičková Karolína Pavlásková Adéla Jurková Adéla Jarošová (bratr Filip) Adéla Máchová Žaneta a Adéla Nechoďdomů (sestra Nela) Jan Hrbek Jan Čuba Jan Raczký Jan Founě (bratr Jiří) Matyáš Jan Kubeš (sestra Justina Marie) Matyáš Mrázek (bratr Petr) Barbora Juřicová Barbora Čedková Michaela Mašková (sestry Tereza a Lucie) Michaela Sobolíková (sestra Petra) Sabina Jiříková Duc Anh Trung Eliška Jalčová Vanessa Tchorzewska (sestra Adela) Dita Štěpánová Markéta Štengl (bratr Richard) Vít Roučka (bratr Radim) Lucie a Jana Růžkovy Lucie Tíková (bratr Jan) Roman Schneedorfer Adam Ulrich Adam a Viktor Šafránkovi Gabriela Zíková Kristýna Pašková (bratr Matěj) Šimon Mařík (bratr Matyáš) Dominik Krátký Dominik Jiraň Iveta Starší Diana Frnková Linda Zedníková (sestra Zina) Daniel Jakl (bratr Patrik) Maria Riedl Silvie Bednáriková (sestra Natalie) Antonín Kovář Vojtěch Zloch Šarlota Ištoková (bratr Gabriel) Anastázie Klásová (sourozenci Tomáš, Jakub, Pavel, Viktorie) Jakub Novák (bratr Pavel) Pavel Karas (sestra Alexandra) Šárka Cibuzarová
Odpovědět
Novorozeňátka v Jičínsku: Madlen Holá-Rodr Tomáš Malý Tomáš Jirků Filip Mašinda Filip Schovánek (bratr Tomáš) Nikol Mertlíková Nikol Kynclová Nikol Brýdová (sestra Tereza) Nikol Marušáková (sestra Natalie) Natalie Nováková Anna Váchová (bratr Ondřej) Anna Folprechtová Aneta Valentová (sestra Tereza) David Luštinec (sestra Tereza) David Píša (sestra Simona) David Zmatlík (bratr Ondřej) Eliška Klymešyn Eliška Červenková (sourozenci Jiří a Lenka) Eliška Sýkorová (bratr Ondřej) Eliška Tea Odvárková Eliška Bodláková Alžbšta Pavlásková (sestra Adéla) Barbora Papežová Barbora Sofie Kobrynová Sofie Hartmann (bratr Samuel) Jakub Hasal Jakub Charousek Tereza Macnerová (bratr Jakub) Tereza Rovná Amalie Karbanová (sestra Natalie) Viktorie Boušková Viktorie Mühl Alexandra Valentová (bratři Daniel a Štěpán) Šimon Vacek (bratr Matouš) Šimon Trnka (bratr Štěpán) Štěpán Ječný Tobiáš Matouš Miloslav Stránský (sestry Barbora a Rosalie) Václav Kouřil Klára Ječná (sestra Linda) Štěpánka Smolíková Jan Holec Jan Céz(a) Matouš Bouška Matyáš Fejfar (bratr Jan) Matěj Podzimek (sestry Lenka a Sára) Viktor Částka Evelina Lemmer Emma Schubert Emma Tóth Ema Militká (sourozenci Daniel, Gabriela, Štěpán) Julian Pražák (Matěj, Bára, Jiří, Ladislav) Jiří Macák Lucie Karásková (sestra Aneta) Anmol Rayamajhi Anežka Štajnerová Denis Samko Ondřej a Elena Košíčkovi Rosalie Erlebach Radovan Juryca Sabina Jakoubková (bratr Jakub) Pavel Provazník (sestra Kateřina) Pavlína Rozumová (bratr Michaela) Radek a Vojtěch Zajícovi-Mikešovi (sestry Kristýna a Martina) Markéta Křepelová Tadeáš Plemeník-Janko (setra Julie) Vojtěch Bednář Kryštof Bejr-Makovec Adéla Šubrová Zuzana Smutná Miriam Doležalová-Mačo Monika Hylmarová (sestra Lucie) Jindřich Kuželka (sourozenci Anita, Martin, Zuzana)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk na Slovensku je znamy velkopodnikate Zoroslav Kollar (s jednym R), volaju ho aj Zoro Kolar. ;-) a este existuje aj raziser, myslim dabingovy, Zoro Laurinc. :-) no ale ono je to asi o zvyku, kamaratkin syn sa vola Zoro, ked som to prvykrat pocula, tak mi to bolo trochu usmevne, ale teraz uz vpohode... a jej druhy syn sa vola Robin :-)
Odpovědět
Ja pre zmenu poznám jedného Zvonimíra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ked som zbadala nadpis temy, tak som musela napisat :) Moj bratranec dal svojej cerstvo narodenej dcere meno Liána - mozno sa hneva, ale v rodine nam to pripomina tie popinave rastliny :( Nejde nam aj do hlavy, preco dal dcere take nezvycajne meno, ked jeho prvorodeny syn sa vola Oliver....
Odpovědět
Profilova fotka
@sasha.zimmermann ale to su zvlastne priezviska... a zato podla mna nikto nemoze :(
Odpovědět
Profilova fotka
@bodzlomu určite je to s dlhým "a", že Liána? Lebo ja poznám kočku (30 ročnú), čo sa volá Liana (s krátkym) a vôbec sa mi to nezdá zvláštne meno, voláme ju Lia, veľmi sa mi to páči. A hodí sa mi to aj k menu Oliver, ako súrodencovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika81 - urcite s dlhym á :( este to kratke by sa ako tak dalo, ale.... no vsak jasne... kazdemu sa paci nieco ine :)
Odpovědět
@veronika81 taky Lea, Liliana...ale mame psa Lilly, tak bych na ne volala stejne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bodzlomu s dlhým mi to znie tak česky. Ale presne..každému sa páči niečo iné :-) A tiež je to o tom, že to meno poznám takmer od detstva, preto sa mi nezdá vôbec zvláštne. A v susedstve máme aj trojročnú Lilien ;-) inak ozaj, ten Zoro Laurinc..často to meno počujem a nikdy som si neuvedomila, že je to vlastne Zorro :-D Až teraz, ako na to @laleeta upozornila.
Odpovědět
@laleeta :) Takže má Zorro Mstitele a Robina Hooda?! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?