Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Ahoj holky, potrebujeme poradit :) kamaradka ceka holcicku a vubec nemuzou vymyslet zadne jmeno. Prijmeni bude mit Zachariášová, coz je dost dlouhe, takze to chce nejake kratsi krestni jmeno, nechteji nic zahranicniho, ale spis nejake ceske jmeno... a navic to nema byt jmeno, ktere ma kazdy druhy. No a ted babo rad :D
Odpovědět
Ina, Iva, Ida, Eva...
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka2004 Ema (nebo i Eva, dneska uz to neni tak frekventovane jmeno jako kdyz jsme byli deti)
Odpovědět
@kacenka2004 Dala bych nějaké jednoduché krátké jméno. Těžko ale radit, když nevíme, co se jim líbí. Kromě toho, co už holky napsaly, by se hodilo ještě třeba Nina, Dita, Lea, Stela, Anna (ale časté), Lada, Hana, Zina, Dana, Lea a Ella (asi moc nečeská pro ně), ale šlo by i Aneta, Lenka, Pavla, Lucie, Jitka... Mně by se líbila třeba ta Nina, Dita nebo Edita. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka2004 Magda? Ja chci Magdalenku, diky novemu kratsimu prijmeni si to budeme moct dovolit. Vim, co je to jako Katerina Drechslerova. a vcelku mi to, ale ani nevadilo, jenze ja rada vyplnuju :)
Odpovědět
no jestli ja budu mit holcicku, bude to bud Ema nebo Stela. Jenze to se jim nelibi :) (nastesti pro me :D) zkusim ji to poslat a uvidime. Mne napadlo jeste Ada, Ava, Mada, Mia, Thea, Meda, Ria... ale porad to neni ono...
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka2004 My mame zase problem se jmenem pro kluka a to tak, ze totalne. Muz by rad Mateje nebo Ondřeje (hlavně že ne nic s R kdyby rackoval :-D ) Mateju je tewd plno vsude kolem Ondra mi prijde nevim no...
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Betka je moc pekna, jenze u nas v rodine uz vybrana ma ji bratranec muze :) Tak jsem pro Magdalenku
Odpovědět
@kacenka2004 A jaké jméno například se jim líbí? Ještě mě napadlo Elen, Elena, jinak ta Magda by taky šlo ;-)
Odpovědět
@kacenka2004 co tak Lea?
Odpovědět
Našinec mají Ester a my chceme mít Ladu a Malvínu, nevím co se líbí vám, ale snad aspoň pro inspiraci:-)
Odpovědět
@kacenka2004 Tak mě ještě napadla Soňa, Linda, Inna, Adina....a už fakt nevim :-D Dej pak vědět, co postoupilo do užšího výběru ;-) Ještě se zeptám - holčička bude první dítko nebo už mají dítě - ev.jak se jmenuje?
Odpovědět
Článek se načítá
jojo, dej vědět, taky jsem zvědavá. a ještě jsem si vzpomněla. moje kamarádka má nellynku.
Odpovědět
Profilova fotka
@danaxi @kacenka2004 A lea by mohla byt zkracene Leontyna pokud chteji ceske, ale to uz je zase hrozne dlouhe
Odpovědět
bude to prvni, dlouho mysleli, ze to bude kluk a to mel byt Vojta. A ted najednou ze holka, tak jsou v koncich :) ale do uzsiho vyberu postoupilo Iva (to zatim vitezi), Eva, Lea a Nikol. Mne se nejak zacala libit ta Lea, asi za ni budu lobbovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Chlapeček Kryštůfek :) a holčička Viktorka :)
Odpovědět
Keď som prvýkrát počula meno Dita, strašne sa mi zapáčilo... :-) Volala sa tak pani, u ktorej sme si kúpili obrúčky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka2004 suhlas, Lea je krasne meno, u nas bohuzial nepriechodne, kedze sa tak vola manzelova teta a ja nechcem, aby sa mena v rodine opakovali... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta Jj mam to podobne, obcas mam pocit, ze skor vsechno co se nam libi je vybrane :) Nejhorsi je, ze u malych deti.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte ked sa mozem zapojit do debaty ja som meno vyberala strasne dlho ....viac sa mi paci mena netradicne no ani nie netradicne ale nechcela som take co ma vacsina :-) tak nakoniec mam doma malu ZOE :-) a velmi jej to meno pristane
Odpovědět
Profilova fotka
@lucka527 To je hezoucke jmeno, doporucuju pak k ni jeste kluka Samuela :)
Odpovědět
České to moc není, ale hezké a neobvyklé ano - Dina.
Odpovědět
@kacenka2004 Ahoj, gratuluju tvojí kamarádce, tu je jsou nějaké návrhy. Můžeš jí to okopírovat a poslat. Jorga Zachariášová Jorja Zachariášová Žofia Zachariášová Gaia Zachariášová Isabel Zachariášová Betty Zachariášová Vala Zachariášová Růža Zachariášová Alexa Zachariášová Lily Zachariášová Lila Zachariášová Liana Zachariášová Alicja Zachariášová Tina Zachariášová Sylvie Zachariášová Stella Zachariášová Ivona Zachariášová Melia Zachariášová Viola Zachariášová Lada Zachariášová Dara Zachariáčová Lída Zachariášová Evelin Zachariášová Edita Zachariášová Viera Zachariášová Emilie Zachariášová René Zachariášová Robyn Zachariášová Adina Zachariášová Ada Zachariášová Tara Zachariáěová Rivka Zachariášová Kaja Zachariášová Kaia Zachariášová Stáza Zachariášová Malin Zachariášová Freja Zachariášová Freya Zachariášová Jarka Zachariášová Hedwig Zachariášová Heda Zachariášová Dáša Zachariášová Iška Zachariášová Bjela Zachariášová Noemi Zachariášová Naomi Zachariášová Zoe Zachariášová Ljuba Zachariášová Darja Zachariášová Daria Zachariášová Zlata Zachariášová Bertha Zachariášová Gita Zachariášová Lea Zachariášová Ráchel Zachariášová Lara Zachariášová Zina Zachariášová Lola Zachariášová Vlasta Zachariášová Zora Zachariášová Nadja Zachariášová Dora Zachariášová Thea Zachariášová Vivien Zachariášová Lalla Zachariášová Kalla Zachariášová Inka Zachariášová Ingrid Zachariášová Wilma Zachariášová Mína Zachariášová Timea Zachriášová Agnes Zachariášová Greta Zachariášová Rita Zachariášová Elodie Zachariášová Eliana Zachariášová Madla Zachariášová Vlaďka Zachariášová Kim Zachariášová Leila Zachariášová Laila Zachariášová Laia Zachariášová Květa Zachariášová Liv Zachariášová Livia Zachariášová Ruth Zachariášová Gina Zachariášová Irma Zachariášová Iris Zachariášová Lydia Zachariášová Saskia Zachariášová Maja Zachariášová Maia Zachariášová Maya Zachariášová Madla Zachariášová Meda Zachariášová Medea Zachariášová Aurora Zachariášová Venuše Zachariášová Alanis Zachariášová Ester Zachariášová Saša Zachariášová Máša Zachariášová Lilith Zachariášová Marion Zachariášová Marjam Zachariášová Marja Zachariášová Marina Zachariášová Sandra Zachariášová Nina Zachariášová Daphne Zachariášová Delia Zachariášová Ariana Zachariášová Kayla Zachariášová Kyra Zachariášová Maite Zachariášová Luna Zachariášová Ava Zachariášová Vesna Zachariášová Vjenka Zachariášová Lyric Zachariášová Zdena Zachariášová Rheia Zachariášová Lora Zachariášová Chloe Zachariášová Tabea Zachariášová Odetta Zachariášová Kazi Zachariášová Kora Zachariášová Ofelia Zachariášová Gia Zachariášová Eira Zachariášová Lyra Zachariášová Mara Zachariášová Tora Zachariášová Nola Zachariášová Xenia Zachariášová Nia Zachariášová Zara Zachariášová Elsa Zachariášová Lisa Zachariášová Uma Zachariášová Fiona Zachariášová Glorie Zachariášová
Odpovědět
Profilova fotka
@lucka527 a ako vyslovujete ZOE? [zoui] alebo [zoe]?
Odpovědět
dekuju moc, nakopirovala jsem a poslala :) je to teda vycerpavajici seznam - kde vsechny ty jmena beres??
Odpovědět
@laleeta To by mě taky zajímalo, jak se v ČR vyslovuje tohle jméno ZOE. Anglická výslovnost se mi moc líbí, ale oslovovat někoho přímo "Zoe", to mi přijde jen jako shluk písmenek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Uma sa aj mne paci ale nieje ani v rozsirenom kalendari teda co som videla slovensky.. ale teda ja mam zatial vybrate Emma Uma Melisa a Roger :D... ale priezvysko bude mat tiez jedno r a drahy vravy ze ak by mali nahodou rackoval tak by mu nik nerozumel jak sa vola, tak neviem...ale paci sa mi to meno velmi....
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta no ja osobne zoe ale kazdy inak :-)
Odpovědět
bude to buď Viktorie, nebo Filip. Vzhledem k tomu, že zatím nevíme, zda to bude kluk či holka, tak mi z toho rodina o víkendu udělala "Vikfielda" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@market82 :-D :-D :-D jsem se pobavila :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?