Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
@punk Jestli se jmenuješ Punk, tak je to aspoň stylové :-D Já svoje jméno taky nemusím teda
Odpovědět
@aimirin To ne, ale už jsem nevěděla, co tam zadat, protože všechny možné a nemožné varianty mého jména zde jsou, když v rádiu hráli Visací zámek, tak jsem sem zadala Punk - no a ten tu ještě nebyl! :-D
Odpovědět
@punk Však takový přezdívky jsou nejlepší :-) Já tady mám dlouholetý nick, co jsem měla, když jsem ještě byla "fantazačka". To se oblíkáš do idvných hadrů a jezdíš se zbraněma šermovat a tak...:-)
Odpovědět
@aimirin Šermovat, jo? Si tě nějak neumím představit s mečem... :-)
Odpovědět
@punk No jo to jsou ty rozpory :-D Hrozně mě bavilo vyhrát nad nějakým chlapem, kupodivu se mi to i často dařilo...a ten jejich nejdřív domýšlivý a potom ublížený a ponížený výraz...to stálo za to! :-D
Odpovědět
@aimirin Tak to se ti nedivím! :-) Taky mě vždycky baví vyhrát nad chlapem!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem se svým jménem spokojena, hlavně moc Magdalén neznám, tak mi ani nepřijde tak obyčejný. Mám kamarádku Bereniku a ta si taky nikdy nestěžovala ;-) Jen těžce nesla, že se moje potenciální neteř jmenuje taky Berenika.
Odpovědět
@ma_kup Bereniku jsem vždycky chtěla, ale přítel je silně proti...Mám sestru Veroniku, to je to samé jméno, taky pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
Veronika se mi moc nelíbí, ale Berenika je fajn. Je super když jí mezi nezasvěcenými oslovím Beruško :-) Všichni koukaj, co jako spolu máme. Často se tím bavíme... V podstatě je Berenika předchůdkyní dnešní Veroniky. Ale Veronik je spusta.
Odpovědět
@ma_kup tak teď jsem se urazila za všechny Veroniky :-D :-D já znám jen 2,ale je pravda,že dcera bude rozhodně Berenika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omlouvám se všem Veronikám :-)
Odpovědět
ja som Veronika :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mně se teď aktuálně moc líbí jméno Diviš. Divíšek zní tak pěkně něžně :-)... ale první kluk bude určitě Jindřich, ale třeba jestli budeme mít dva... ;-)
Odpovědět
u nás je to jasné - syn bude Jan - po dědovi a pradědovi a dcera Eliška nebo Elizabeth, tak se jmenovaly všechny moje panenky :)
Odpovědět
Gordan - Jak se vám líbí toto jméno? Jméno je slovanského původu znamenající "důstojný". Používá se hlavně v Srbiji, Chorvatsku, Sloveniji a Makedonii.
Odpovědět
@emmule Jan je dost populární jméno, tak co mu přidati prostřední kratší jméno? Jan Adrian Jan Adolf Jan Alan Jan Alex Jan Alexis Jan Alexej (nebo Aleksej) Jan Alfons Jan Alfred Jan Alois Jan Alva Jan Alvin Jan Andrej Jan Anton Jan Aram Jan Aaron Jan Artur Jan Atanas (nebo Atanáš) Jan Attila Jan August Jan Aurel Jan Bivoj Jan Bohdan Jan Bolek Jan Borislav Jan Bořek Jan Bruno Jan Benedikt Jan Branislav Jan Břetislav Jan Ctirad Jan Ctibor Jan Ctislav Jan Cyprian Jan Cyril Jan Čestmír Jan Čeněk Jan Dalimil Jan Dalibor Jan Damian Jan Dorian Jan Dalien Jan Dobromil Jan Dobroslav Jan Drahoslav Jan Dušan Jan Edmond Jan Eduard Jan Efraim Jan Egon Jan Eliezer Jan Eliáš Jan Elisha Jan Elvis Jan Emilién Jan Ezechiel Jan Ezra Jan Eugen Jan Felix Jan Florian Jan Gabriel Jan Gedeon Jan Gilbert Jan Gregor Jan Hanuš Jan Haštal Jan Herbert Jan Horymír Jan Hostivít Jan Hugo Jan Hynek Jan Chrudoš Jan Ignat Jan Igor Jan Ilja Jan Ireneus Jan Ivor Jan Izaiaš Jan Jáchym Jan Jaromil Jan Jaromír Jan Jeremiáš Jan Jeronym Jan Jindřich Jan Juraj Jan Joel Jan Jonas Jan Jonatan Jan Jordan Jan Julian Jan Julius Jan Kajetan Jan Kamil Jan Kassius Jan Kaspar Jan Kazimír Jan Konrad Jan Kristian Jan Krispin Jan Křesomysl Jan Květoslav Jan Laurent Jan Leon Jan Leonard Jan Leopold Jan Leszek Jan Luboslav Jan Lubomír Jan Lubor Jan Luboš Jan Lucian Jan Luděk Jan Ludomír Jan Ludoslav Jan Ludvík Jan Lutobor Jan Manfred Jan Marcel Jan Marian Jan Marius Jan Maxim Jan Maxmilian Jan Medard Jan Melichar Jan Merlin Jan Metoděj Jan Miloš Jan Miloslav Jan Milota Jan Mnata Jan Mnislav Jan Mojmír Jan Moris Jan Natan Jan Natanael Jan Nezamysl Jan Nikola Jan Nikodém Jan Noel Jan Norbert Jan Oliver Jan Oskar Jan Otto Jan Prokop Jan Přemysl Jan Quentin Jan Radim Jan Radomír Jan Radoslav Jan Radovan Jan Radúz Jan Rafael Jan Radan Jan Rodan Jan Raoul Jan Richard Jan Robert Jan Rory Jan Roderik Jan Roland Jan Romeo Jan Ronald Jan Rostislav Jan Rastislav Jan Ruben Jan Rufus Jan Saša Jan Saul Jan Sebastian Jan Sebastian Jan Sergej Jan Silvestr Jan Simon Jan Slavoj Jan Slavomír Jan Slavomil Jan Spytihněv Jan Stanislav Jan Svatobor Jan Svatomír Jan Svatopluk Jan Svatoslav Jan Štefan Jan Theodor Jan Tibor Jan TImotej Jan TImon Jan Tobias Jan Tomislav Jan Veleslav Jan Velen Jan Vendelin Jan Viktor Jan Viliam Jan Vincent Jan Vítězslav Jan Vladan Jan Vladimír Jan Vladislav Jan Vlastimil Jan Vlastimír Jan Vlastislav Jan Vratislav Jan Waldemar Jan Zbyněk Jan Zdeněk Jan Zikmund
Odpovědět
@emmule Lepší je Elisabet(h).
Odpovědět
Profilova fotka
my máme vybrané,i když děti ještě nejsou,ale vede Daniel a Lucie ;)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme taky premysleli, co bychom dali kdyby... Mne se libi Eva a Stella. To pritel snese; Oba jsme se ale shodli na Morgan a Jade. Takze pokud nekdy budeme mit holku tak to bude Morgan nebo Jade. Co se kluku tyce, tak to se asi nikdy nedomluvime. Pritel zboznuje Jordan (to ja nesnesu brrrr) ale docela se shodnem na Tedovi. tak asi budemmit nejakeho teddy beara :D
Odpovědět
Novorozeňátka narozená v Litomyšli: Dominika Bernreiter (sestra Judita) Kateřina Bolcarová (sourozenci Michaela a Josef) Mikuláš Moravec Mikuláš Hotmar (sestry Vendula a Barbora) Barbora Prudilová Barbora Simandlová Jan Nováček (sestra Tereza) Lucie Matoušková (sestra Nicol) Lucie Hegrová (bratr Kryštof) Kryštof Musil Kateřina a Kryštof Sotonovi (bratr Tomáš) Kateřina Herzogová (sestra Tereza) Zuzana Kašparová (sestra Tereza) Adéla Zerzánová Adéla Heger Onřej Šimek (bratr David) Aneta Kmošková (Matyáš a Vojtěch) Aneta Škřábalová Matyáš Basl Matyáš Kessler Jonáš Janko Jakub Trynkl Jakub Teplý Jakub Šmejc (bratr Dominik) Filip Rohlena Ella Štanglicová Eliška Bubeníková (bratr Štěpán) Eliška Procházková (sestra Věra) Eliška Frajdlová (sourozenci Martin a Tereza) Dominik Civaň Martina Krejčířová Adam Maivald (sestra Valerie) Laura Makulová (sestra Sandra) Milan Rykr Lukáš Ficek (sestra Kristýna) Vanessa Janderová Pavel Vojtíšek Alena Lorenc (bratr František) Samuel Čmarada (bratr Marek) Viktorie Doležalová Maxmilian Chadima (dcera Stella) Daniel Vrátil Antonín a Tobiáš Horákovi
Odpovědět
Profilova fotka
@sasha.zimmermann hihi a že zrovna v Litomyšli? btw. některý jsou vážně směšný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Stella je krásné jméno, ale to mi doma neprošlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme vymysleli tři jména: Timea (maďarské jmeno pro holčičku, které se líbí mně), Benjamin (jméno vyskytující se v českém i maďarském kalendáři) a Helena (holčičí jméno, které se líbí Andrejovi, resp. které jediné prošlo přese mě - jinak by to totiž mohla být i Jiřinka nebo Jindřiška) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My to mame poriesene, mame takmer 5 rocnu Alexandru a takmer rocneho Maximiliana :) Zijeme v Nemecku, teraz sme na dva roky v UK a ja som Slovenka, potrebovali sme nieco medzinarodneho :) A jednoducheho :) Aby to vsetci vedeli vyslovit.
Odpovědět
@veroussek Vážně? A které?
Odpovědět
Profilova fotka
@sasha.zimmermann Je to asi otázka vkusu ale někdy se prostě jméno vůbec nehodí k příjmení a rodiče ho stejně daj...jak řikám, je to asi věc vkusu :oD
Odpovědět
Profilova fotka
pokud jde o křestní, máš pravdu, je to otázka vkusu rodičů a citu ohledně jazyka, nebo jak to pojmenovat...
Odpovědět
Čaute baby, ja deti nemám, ale moja neter sa volá Sarah :) podľa mňa pekné meno, ja som Kačenka a môj brat je Samuel ;) mne sa páči meno Adriana, Alexandra, Karolína, Klára, Kristína, Laura, Lenka, Linda, Natália, Nina, Sabína, Stanka, Tamara, Tereza. Z chlapčenských to sú: Adam, Adrián, Aleš, Boris, Filip, Jakub, Lukáš, Marek (môj drahý), Oliver, Tadeáš, Tomáš. :-D Mien je veľa, len treba správne vybrať :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, správně vybrat i s ohledem na příjmení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jasně že křestní, příjmení si člověk mockrát vybrat nemůže :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?