Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Ahojte mne osobne sa pacia mena Sara a Tomas.
Odpovědět
Profilova fotka
Sasha: Me se treba moc libi Matej nebo Matyas :-) a Terezka s Amalkou :-) My budeme muset vybirat jmeno, ktere budou znat dobre jak v Anglii i v Cechach, nechci aby se dite stresovalo at uz jsme v CR nebo UK, ze lidi neumi vyslovit jeho jmeno a komoli ho.. a aby slo s prijmenim Williams. Takze treba Matyas pro nas nebude, beztak ho ma uz brachuv syn :-)
Odpovědět
ja rozmyslam nad chlapcenskym alex, neviete kedy oslavuje meniny?a dievčenske Zoja :)
Odpovědět
Bluejay: Co třeba toto: Zlata Williams Adina Williams Aglaia Williams Aimée Williams Alma Wiliams Aloisia Williams = zdrobněle Lola Amalia Williams Emilia Williams Amata Williams Anastasia Williams Angelica Williams Agnes Williams Antonia Williams Apollonia Williams Arabella Williams Ariel Williams Ariana Williams Aya Malia Williams Bjela Williams Blanka Williams Beata Williams Berenika Williams Bibiana Williams Bohumila Williams Celestina Williams Dagmar Williams Dahlia Williams Delila Williams Danaé Williams Darina Williams Désirée Williams Dita Williams Dominika Williams Dorota Williams Drahomíra Williams Edna Williams Elektra Williams Eleonora Williams Eliana Williams Elodie Williams Emmanuelle Williams Enna Williams Erin Williams Esmé Williams Evangeline Williams Fleur Anna Williams Freya Williams Gaia Williams Gemma Williams Geraldine Williams Gita Williams Greta Williams Gloria Williams Heidi Williams Hana Williams Hedvika Williams Ida Williams Ingrid Williams Irma Williams Iva WIlliams Iveta Williams Ivona Williams Jacoba "Cobie" Williams Jaromira Williams Genevieve WIlliams Henrietta Williams Eliška Imogen Williams Jitka Imogen Williams Jorja Williams Georgina Williams Josephine Williams Justina Williams Karin Williams Karmel Williams Kazi Imogen Williams Kyra Williams Clementina Williams Kleopatra Williams Constance Williams Korinna Williams Cornelia Williams Cordelia Williams Kveta Williams Lada Williams Lara Williams Liana Williams Ludmila Williams Livia Williams Mahulena Williams Matilda Williams Maxine Williams Medea Williams Melita Williams Milada Williams Milena WIlliams Miroslava Williams Mina Williams Nadja Williams Nevena Williams Nela Williams Odetta Williams Ophelia Williams Olga Rae Williams Petra RAe Williams Radana Williams Rhea Williams Robyn Williams Rhiannon Williams Rosalie Williams Ruth Williams Sabina Williams Saskia Williams Slávka Imogen Williams Svetlana Williams Svatava Williams Talitha Williams Timea Williams Tamara Williams Theodora Williams Valentina Williams Vjenceslava Williams Viera Williams Vesna Williams Wilhelmina Williams Vita Williams Vlasta Williams Xenia Williams Zdenka Williams Zita Williams Zina Williams Zlata Williams Zoe Zlata Williams Zora Williams Zuzanna Williams Cammeronka: Alexandr u nás slaví svátek 27. února, Alexej, Alexis slaví 3. května.
Odpovědět
Profilova fotka
WOW sasha :-) dekuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Clovece celkem se mi fakt libi Nela Williams :-) jeste zeptam manzela jak na to kouka jako anglicak..
Odpovědět
Neobvyklá jména chlapců/mužů,kteří se narodili v Česku: Surik Sunny Sorin Adrian, Sorin Teodor, Sorin-Lucian Stanislav Beno, Stanislav Edward, Stanislav Ezechiel, Stanislav Christov, Stanislav Ignac, Stanislav Kristian, Stanislav Mario, Stanislav Rafael, Stanislav Stefan Simon Richard, Simon Valerian Skye Slavoj Ivan, Slavoj Rainer, Slavoi Silvestr Roland Adolf Roland Andreas Roland Anthony Roland Arthur Roland Daniel Roland Joachim Roland Julian Roman Aaron Roman Alfons Roman Andreas Roman Bartolomej Roman Bedřich Roman Bogumil Roman Čestmír Roman Florian Roman Hugo Roman Jaroslav Ronny Alexander Rostislav Dochev Rostislav Justin Ruben Alexander Ruben Daniel Ruben Dorian Ruben František Ruben Jakub Ruben Josef Ruben Melchior Ravi Rudolf Radim Magnus Radim Marco Radek Louis Radek Brian Přemysl Čeněk Přemysl Michal Přemysl Otakar Přemysl Peter Přemysl Torfinn Petr Luca Petr Merlin Petr Mustafa Petr Lars Petr Laurence Petr Jahjá Petr Armin Petr Bao Petr Bradan Oskar Jaromír Oskar Ladislav Oskar-Leon Ondřej Alois Ondřej Edward Ondřej Gino Ondřej Hubert Ondřej Julius Ondřej Otto Ondřej Paul Ondřej Thomas Ondřej Tristan Leandro Liron Haštal
Odpovědět
Tadeas a Matyas, sice s diakritikou, to ma tak u kluku sestrenka a je to pekna kombinace, nemluve k williemsovi by to slo i bez diakritiky :)
Odpovědět
BLUEJAY: nebo toto: Avigail Williams Adléta Williams Alaia Williams Alena Williams Alina Williams Amaya Williams Amaia Williams Anežka Imogen Williams Aranka Williams Augusta Lada Williams Babette Williams Bjela Rae Williams Bjela Robyn Williams Bernardette Williams Bertha Williams Beata Imogen Williams Beata Rae Williams Cecilia Milena Williams Chelsea Lada Williams Danica Williams Jarka Rhiannon Williams Erlea Williams Evangeline Williams Freya Milena Williams Gaia Milena Williams Gita Milena Williams Grace Milena Williams Grace Milada Williams Grace Lada Williams Grace Darina Williams Grace Miroslava Williams Grace Nadja Williams Grace Hania Williams Nerys Darina Wiliams Nerys Milena Williams Nerys Zlata Williams Hedvika Slávka Williams Heidi Slávka Williams Iveta Imogen Williams Iva Imogen Williams Jarka Imogen Williams Jolantha Williams Kaia Imogen Williams Kaia Zlata Williams Kaia Darina Williams Lalilta Williams Lenka Imogen Williams Lída Imogen Williams Ljuba Imogen Williams Lorelai Williams Luna Imogen Williams Luna Milena Williams Luna Milada Williams Sadie Rose Williams Sadie Milena Williams Sadie Marion Williams Sadie Lenka Williams Maite Nerea Williams Maite Milena Williams Mahulena Williams Medea Williams
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Mahulena Williams, to je husty :-D To bych diteti neudelala :-D sasha: moc dekuju, ja jsem se nejak zamilovala do holciciho jmena Nela Williams x-) I manzelovi se to libi a vyslovuje to v pohode, hura ;-) Kluka jeste nevim..Moc moznosti neni aby to anglicani cetli stejne jako cesi. Martin, David, Karl, Mark, Filip..Ale moc se mi nelibi..jen ten filip ale v anglii je to Philip.. Manzel se jmenuje Jason a kazdej mu chudakovi v cechach komoli jmeno :-D i matrikarka pri obrade 8-(
Odpovědět
Me by se libila ta Adina Williams.. to zni krasne... :-) jinak jedna kamaradka randila kdysi s Jasonem a sama mu rikala /mezi nami devcaty/ Jasoň :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja-fi: Jasoň je super :-D :-D rezu se tu smichy a manzel nevi proc :-D Adina je taky pekna ale manzel to vyslovuje Adyna, kdyz mu to dam precist a to uz tak hezky nezni :-S
Odpovědět
Článek se načítá
BLUEJAY: Co takhle chlapci? Juraj "Ray" Williams Miroslav Williams Miloslav "Miloš" Williams Zdenek Williams Milan Williams Vladan Williams Stanislav "Stanley" Williams Roman Williams Micah Williams => v česku Mika, v Anglie "Majka". Andrej Williams Radek Williams Radovan Williams Radoslav Williams Ondrej Williams (Ondrejko bez háčku) Dalimil Williams Marcus Williams Marian Jaromir Williams Vojtech Williams (Vojta bez háčku) Ivan Williams Ivo Honza Williams Ivo Radek Williams Alexis Williams Libor Williams Lubor Williams Vlasta Marcus Williams Tadeusz Williams Raoul Williams Matthias Williams Robin Williams Bohdan Williams (to ale budou vyslovavat jako "Bou") Rostislav "Ross" Williams Stefan Williams Vít Radek Williams Vít Honza Williams Ludvik Williams Kamil Williams Louis Williams René Williams Marcel Williams Dalibor Williams Otto Marian Williams Bretislav "Brett" Williams Leon Williams Leon Borek Williams Erik Honza Williams Erik Radek Williams Hynek Williams Nikola Williams Adolf Williams Eugen Williams Tibor Williams Timur Williams Timon Williams Ctirad Williams :-D :-D Slavoj Williams Slávek Williams Jonas Williams Boris Williams Augustin Williams Gabriel Williams Joachim Williams Elisha Williams Eli Radek Williams Eli Honza Williams Egon Williams Elvis Honza Williams Emil Honza Williams Emil Radek Williams Ezra Radek Williams Ezra Honza Williams Enzo Williams Ezekiel Williams Ephraim Williams Cyril Williams Bolek Ian Williams Boniface Williams Felix Williams Florian Williams Gilbert Radek Williams Hugo Radek Williams Hugo Honza Williams Ignatius Williams Jeronym Williams Kai Radek Williams Kai Honza Williams Kazimir "Casey" Williams Krispin Williams Neklan Williams Merlin Williams Maxim Williams Medard Williams Odolen Williams Oskar Honza Williams George Honza Williams George Radek Williams Pax Radek Williams Pax Hozna Williams Prokop Williams Romeo Williams
Odpovědět
Profilova fotka
Emička je teď hodně populární, dlouho se tohle jméno nedávalo a teď ho hned mají dvě kamarádky najednou. My měli vybrané samé cizí moderní jména,ale když jsem otehotněla (nyní 7 tt) a sedli jsme si k tomu jaké jména opravdu vybereme .. tak jsme vybrali pro holčičku Elišku a pro chlapečka Filípek.. :)) a slíbili jsme si, že už to nezměníme :)!!tak jsem zvědavá
Odpovědět
Jméno Ema/Emma je neskutečný boom, někde jsem četla, že je to jméno, které se nejvíce posunulu směrem nahoru v žebříčku dávaných jmen. Jak v naší generaci, tak ještě nedávno se vůbec, ale vůbec nedávalo. A dokonce na něj reakce nebyly zrovna nejlepší, typu "Ema mele maso" :-)) Tipuju, že nikdo dříve neznal a zná žádnou Emu... A nyní ten obrovský boom, až to úplně nechápu, kde se vzala ta móda tohoto jména. Ale jednozačně je "přeemičkováno", znám mraky Emiček, všude slyším Emi, Emičko.... Přitom to není v podstatě nijak hezké nebo zajímavé jméno, dle mého názoru, řekla bych, že je to prostě móda, všichni mají a chtějí Emičku :-N
Odpovědět
co říkáte na Josefa? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fangi.. me to prave stve.. ja jsem Emu chtela jeste pred timhle silenym boomem a ted sem akorad jedna z davu.. a to sem ji chtela uplne uprimne a sama od sebe, naopak si vsichni kolem me tukali na celo. A ted?! Achjo.. ted uz do emy asi nepujdu,prave kuli tomu boomu.. pripadne kdyz se to usadi (dite planujeme za dva tri roky) tak bych ji brala, ale takle ne. Nakonec to bude chudak Ela Filipová :D kdyz Ema nevyjde..
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek.. kdyz sem byla mala, vsechny moje plysove hracky se jmenovaly "pepa"... ale diteti bych to nedala.. Vsechni Pepici co znam jsou takovy ehm ehm.. a chovani jmenovcu me u vyberu vzdycky ovlivni. Proto bych brala radsi Vojtu, Jakuba nebo Pavla
Odpovědět
Efe: kde ty mě nenačapáš:-) No, nevím, jak jsi to uhodla, ale Vojta je druhý favorit:-) Mě se právě Pepa a Pepíííííček nelíbí, ale chtěla bych to dát, je to po mém dědovi, ale trochu váhám....děda mi už umřel a moc mi chybí, proto bych ho chtěla dát, ale zas ty Pepíčci ve vtipech se mi taky příčí..
Odpovědět
Holky, vy fakt nevíte, kde se tu najednou vzala Emma? Přece díky Rachel z Přátel, fakt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adazbrna hahaha fakt ...akoze aj ja mam doma Emmku ale voobec nie koli tomu ze je teraz boom tohto mena ale preto lebo vyznam toho mena je krasny to meno je krasne,hodi sa k priezvisku a navyse som akurat citala ze k dievcatku v znameni ako je moja dcerka sa toto meno dokonale hodi ;-) ja sa mozem vykaslat na cely ten boom nam sa meno jednoducho pacilo ... fangi tvoj prispevok je tu pre rodicov ktore maju doma Emmušku urazajuci !!!! kazde meno je krasne ked sa pekne povie a s laskou !
Odpovědět
Je to nádherné jméno, zbožňuju knížku Emma od Jane Austen, tu určitě dcerce kup, až z ní bude slečna. Jinak mi máme v rodině malou Helenku a to se mi teda líbí moc a přitom se to moc nedává. Obě to jsou jména běžná v ČR i SR, ale přitom kdyby holky chtěly jednou cestovat, všude v cizině se s tím popasují. Proto třeba já preferuju i jména jako je David nebo Marek, ale nejvíc se mi z klučičích líbí Václav a to teda jinde nemají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme v rodine Emmu a každý sa pýtal či jej mama dala meno podla tej Emy zo skupiny Spice girl...takže aj od toho to mohlo vzniknúť, mne osobne sa to meno ale nepáči.. a čo sa týka Heleny, tak si myslím že ani v zahraničí by taký problém s menom nebol, jednoducho by z nej bola Helen, a to meno tam majú...
Odpovědět
Profilova fotka
Efe jaký chudáček Ela? :-N Já chci Ela Sofie a Jan (musí být) a druhé jméno nevím zatím..ale asi Jan Oliver...nevím no...
Odpovědět
Profilova fotka
adazbrna, já taky miluju Emmu od Jane Austen :-D to jméno je krásný, ale nedala bych ho taky z důvodu, že když půjde dítě do první třídy tak bude sedet ve třídě s dalšíma pěti Emama ]-( my jsme se dohodli na Justýně a chlapečka nevíme.. já chtěla Antonína, Toníčka :-D to se nelíbí příteli, včera mi říkal, že by se mu líbil Matyáš (těch je sice taky dost, ale ne tolik jako Emiček ;-) )
Odpovědět
Jáááj dievcata, som sa tu dobre zasmiala...z Kevina Slivku sa mi az zacalo čkať :-D :-D ale inac kevinko je pekne meno, aj nas psik sa tak vola a je to velmi mily boxerik ;-) ale pre syna, to je moc... inak do kolien ma dostal aj Odin...inak seversky boh hromu, nieco ako slovansky Parom...ozaj meno Parom nikto nespominal...nie je v novych kalendaroch? och to je skoda, ked tam je odin, mal by tam byt aj Parom a Zeus... :-D kvalitka je aj Chrudoš :-D Elvis, Jacek, Neklan, Mnislav...zaujimalo by ma ako sa vyslovuje Ryuu :-) z dievcenskych jednoznacne Imogen alebo Chelsea...teraz sa neviem rozhodnut :-D
Odpovědět
Profilova fotka
opravujem sa adazbrna moj prispevok bol urceny fangi :-N ...
Odpovědět
Profilova fotka
nanyska : me se Ela prave libi, ale Ela Filipova je uz moc "mekký".. je tam moc L.. Je to takovy skoro polský. Ema Filipová sedí líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
efe: je tam prave malo L - bych urcite dala zdvojeny ;-) vypada to mnohem lepe ELLA
Odpovědět
Profilova fotka
kristi to mas pravdu :) To vypada lip, ale zni porad nic moc.. Musim doufat ze se ten boom uklidni :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?