Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moju sesternicu Alzbetu volame najcastejsie Betty :-) ale aj Betka, Betus a casto aj Alzbeta ;-)
Odpovědět
Tak s Ali jsem se ja nesetkala a musim rict, ze mi to pripada tak trochu :D muslimske :-D
Odpovědět
Alžbeta je pekné meno :-) x-)
Odpovědět
a zivot s nim je taky pekny :-p predevsim v zahranici :-x 8-(
Odpovědět
Co si myslíte o jménu Evangelina? Jeho význam je nositelka dobrých zpráv.
Odpovědět
Bluejay? který český jména máš namysli?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme původně byli domluveni na Vojtěch a Amélie... Ale přítel je teď zblázněný do Karolíny, která se nelíbí moc mě, ale v duchu "každý musíme ustoupit v něčem", jsem na to přistoupila - on dceru, já syna ;-) a možná nakonec dojde ke změně i u klučičího jména, hrozně se mi líbí Richard, ale přítel má dlouhé příjmení, kde taky už jedno R je, tak nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Karolínka sa začína páčiť aj mne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasha: to mi pripada jako evangelium ... tak spis Evelina... :o) Nebo Evelin...
Odpovědět
Evangelina zní děsně strnule a zní to trochu jako Vagina.
Odpovědět
@zmrz_lina: tak to je teda veliká škoda. Amélie je nádherný a Karolína je poslední dobou hodně častá, v každé třídě jsou tři Kristýnky a čtyři Karolínky. Nechceš radši obětovat syna a získat dceru? :D
Odpovědět
Zmrzlina, co takhle kompromis: Amélie Karolina?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte, toto sú moje vybraté mená Amelia a Karolína, ale Karolínu mi už zamietli, a máte pravdu už je ich tiež veľa, ale nie tak veľa ako Em a Amélia je môj tajný tromf :-D a chlapčenské sú Maxim a Šimon...
Odpovědět
Zmrzlině, jména pro chlapce: Amélie Karolina & Aurel Richard Amélie Karolina & Amos Richard Amélie Karolina & Adrian Richard Amélie Karolina & Bart Richard Amélie Karolina & Darian Richard Amélie Karolina & Darien Richard Amélie Karolina & André Richard Amélie Karolina & Alvin Richard Amélie Karolina a Bořek Richard Amélie Karolina a Boris Richard Amélie Karolina a Bohdan Richard Amélie Karolina a Artuš Richard Amélie Karolina & Amon Richard Amélie Karolina a Alan Richard Amélie Karolina a Alexis Richard Amélie Karolina a Adolf Richard Amélie Karolina a August Richard Amélie Karolina a Ben Richard Amélie Karolina a Ctirad Richard Amélie Karolina a Dalimil Richard Amélie Karolina a Dalien Richard Amélie Karolina a Damian Richard Amélie Karolina a Dysmas Richard Amélie Karolina a Dušan Richard Amélie Karolina a Dylan Richard Amélie Karolina a Edrick (kombinace Eduard a Richarda) Amélie Karolina a Edvin Richard Amélie Karolina a Egon Richard Amélie Karolina a Eliáš Richard Amélie Karolina & Elisha Richard Amélie Karolina & Eliezer Richard Amélie Karolina & Eli Richard Amélie Karolina & Elvis Richard Amélie Karolina & Emil Richard Amélie Karolina a Evan Richard Amélie Karolina & Eugen Richard Amélie Karolina & Fabian Richard Amélie Karolina & Felix Richard Amélie Karolina & Finn Richard Amélie Karolina & Gabriel Richard Amélie Karolina & Gil Richard Amélie Karolina & Greg Richard Amélie Karolina & Haštal Richard Amélie Karolina & Hugo Richard Amélie Karolina & Hynek Richard Amélie Karolina & Chrudoš Richard Amélie Karolina & Ignat Richard Amélie Karolina & Ilja Richard Amélie Karolina & Ivo Richard Amélie Karolina & Izak Richard Amélie Karolina & Jacek Richard Amélie Karolina & Naj Richard Amélie Karolina & Joel Richard Amélie Karolina & Juraj Richard Amélie Karolina & Jordan Richard Amélie Karolina & Jost Richard Amélie Karolina & Jošua Richard Amélie Karolina & Julian Richard Amélie Karolina & Julius Richard Amélie Karolina & Kamil Richard Amélie Karolina & Kaspar Richard Amélie Karolina & Kelly Richard Amélie Karolina & Krispin Richard Amélie Karolina & Quido Richard Amélie Karolina & Quentin Richard Amélie Karolina & Leon Richard Amélie Karolina & Libor Richard Amélie Karolina & Louis Richard Amélie Karolina & Luboš Richard Amélie Karolina & Luděk Richard Amélie Karolina & Lucian Richard Amélie Karolina & Marcel Richard Amélie Karolina & Marian Richard Amélie Karolina & Max Richard Amélie Karolina & Merlin Richard Amélie Karolina & Melvin Richard Amélie Karolina & Mel Richard Amélie Karolina & Miloš Richard Amélie Karolina & Mnata Richard Amélie Karolina & Mojžíš Richard Amélie Karolina & Mnislav Richard Amélie Karolina & Natan Richard Amélie Karolina & Ned Richard Amélie Karolina & Neklan Richard Amélie Karolina & Njall Richard Amélie Karolina & Nikodem Richard Amélie Karolina & Nikola Richard Amélie Karolina & Noe Richard Amélie Karolina & Asa Richard Amélie Karolina & Levi Richard Amélie Karolina & Pax Richard Amélie Karolina & Lior Richard Amélie Karolina & Noel Richard Amélie Karolina & Judas Richard Amélie Karolina & Seth Richard Amélie Karolina & Odolen Richard Amélie Karolina & Omar Richard Amélie Karolina & Otto Richard Amélie Karolina & Paris Richard Amélie Karolina & Paul Richard Amélie Karolina & Přemek Richard Amélie Karolina & Saša Richard Amélie Karolina & Saul Richard Amélie Karolina & Bastien Richard Amélie Karolina & Simon Richard Amélie Karolina & Slávek Richard Amélie Karolina & Slavoj Richard Amélie Karolina & Ted Richard Amélie Karolina & Theo Richard Amélie Karolina & Timon Richard Amélie Karolina & Tim Richard Amélie Karolina & Tovje Richard Amélie Karolina & Velen Richard Amélie Karolina & Viliam Richard Amélie Karolina & Vladan Richard Amélie Karolina & Vivian Richard Amélie Karolina & Zbyněk Richard Amélie Karolina & Zdeněk Richard Amélie Karolina & Silas Richard Amélie Karolina & Liam Richard Amélie Karolina & Dustin Richard Amélie Karolina & Kevin Richard Amélie Karolina & Don Richard
Odpovědět
Amélie Karolina & Eneko Richard Amélie Karolina & Joben Richard Amélie Karolina & Ruben Richard Amélie Karolina & Ken Richard Amélie Karolina & Tadao Richard Amélie Karolina & Ryuu Richard Amélie Karolina & Akim Richard Amélie Karolina & Ajax Richard Amélie Karolina & Kai Richard Amélie Karolina & Idan Richard Amélie Karolina & Ronan Richard Amélie Karolina & Ron(on) Richard Amélie Karolina & Rory Richard Amélie Karolina & Rodan Richard Amélie Karolina & Adonis Richard Amélie Karolina & Johan Richard Amélie Karolina & Rémy Richard Amélie Karolina & Zach Richard
Odpovědět
tak teď jsem se zasmála, až mi zaskočilo :-D :-D :-x
Odpovědět
Taky mi přijdou ty jména pošahaný, ale možná je pošahanej spíš ten kalendář, koukala jsem do několika (!) kalendářů na rok 2011 a všechny vypadají stejně jako vždycky a ty rádoby moderní jména či co tam vůbec nejsou..
Odpovědět
Kija, jak u kterých.
Odpovědět
Možná, tys je viděla ještě v jiným kalendáři krom toho, co jsi zmiňovala? Já jich prohlížela celkem dost a nikde to nebylo. Tak nevím.
Odpovědět
Zmrzlině: Amélie Karolina & Odin Richard Amélie Karolina & Raoul Richard Amélie Karolina & Romeo Richard Amélie Karolina & Aaron Richard Amélie Karolina & Dalien Richard Amélie Karolina & Kassius Richard Amélie Karolina & Kajetan RIchard Amélie Karolina & Bonifac Richard Amélie Karolina & Bolek Richard Amélie Karolina & Dorian Richard Amélie Karolina & Ezra Richard Amélie Karolina & Ezechiel Richard Amélie Karolina & Izaiaš Richard Amélie Karolina & Ivan Richard Amélie Karolina & Jáchym Richard Amélie Karolina & Jeremiáš Richard Amélie Karolina & Jeronym Richard
Odpovědět
Profilova fotka
No rozhodně naše děti nebudou mít jména 2, přítel má hrozně dlouhý příjmení, takže to by bylo pro děti za trest. Já taky říkám, že Karolína je strašně profláklý (a mně se teda ani moc nelíbí)... Uvidíme, zatím to není aktuální, takže třeba se to do doby, než to aktuální bude, všechno ještě změní :)
Odpovědět
Zmrzlina, třeba si nějaký to jméno ode mě vybereš.
Odpovědět
sasha.zimmermann : Co ty kalendáře, je to ještě někde jinde krom toho jednoho? Mě by to celkem zajímalo, jak to teda je.
Odpovědět
Kija, šla jsem do papírnictví a tam skoro v každým kalendáři je to jinak...
Odpovědět
Novorozeňátka: Chrudimsko: Marek Jičinský (sestra Karolina) Jan Štefek Tomáš Myslivec Dorota Ostatková (sestra Anna) Amalie Divišová Tereza Štosková Matyáš Bruder (sourozenci Natalie a Marek) Ondřej Toman Markéta Šinkorová (sestra Lucie) Robin Kohout (bratr Lukáš) František Kotora (sourozenci Anna a Vojta) Karel (sourozenci Pavel, Nina, Dino a Džano) Adéla Bečková Karolína Podaná (bratr Jakub) Karolína čudová (bratr Adam) Pavlína Zvěřinová Matyáš Benko Lukáš Havel (bratr Matěj) Anežka Skočílková (bratr Martin) Karolína Tuzová Maxim Šutko Eva Musilová (sestry Michaela a Anna) Anna Nováková Romik Záleský Ondřej Víšek Jakub Glos (bratr Roman) Veronika Pourová Gabriela Dostálová (sestra Nikol) Filip Veselý Jan Efler (bratr Jakub) Honza Malinský Tereza Tůmová ............................................................................... Litomyšlsko: Alex Tomášek Patrik Novotný Rosarie Skřipská (sourozenci Kristýna a Matěj) Michael Matuška Radka Buchtová Jan Kováč Nikol Kubíčková Daniel Petik Kateřina Isayeva David Jindra (bratři Filip a Josef) Nikola Nováková (brácha Michal) Daniel Cába (bratr David) Tereza Drdlová Adéla Sobotková Emma Kopecká Denisa Popová Tomáš Šigut (sestra Kristýna) Tomáš Nykl (brácha Honza) Ondřej Pechanec ................................................................................... Svitavsko: Šimon Hanzl (bratři Pavel a Ondřej) Petr Vacula David Kunc (sestra Jitka) Štěpánka Pekárková Markéta Grundová Denis Pekař (bratři Dominik a Daniel) David Ševčík (sestry Kateřina, Pavlína a Zuzana) Katy Komínková Jáchym Pospíšil Daniel Machek Martin Lelek Lukáš Skalický Kateřina Thunová Jan Sitař
Odpovědět
Novorozeňátka: Brněnsko: Patrik Pleva Ester Babicová Anita Drimlová David Holuša Sofie Ann Bílková Nikol Kellner Marek Konečný Pavel Zachrla Vojtěch Remeš Vendula Bajerová Adam Hrachovina Sebastian Janík Matěj Buchta Petr Mach Tomáš Kačer Nikola Neumann Ellen Doležilová Vojtěch Remuta Kristýna Fuchs Vojtěch Ilek Michal Valaškovčák Daniel Kubík Marie Němcová Karolína Opletalová David Mífek Nela Odrážková Marek Fišer DOminik Kovačík Klára Hladíková Tobiáš Graham Vance Julie Špatná Petr Musil Tina Vykoupilová Jolana Kreidl Klára Martincová Josef Dubják Petr Eliáš Kamila Ilkiv Jana Filová Adam Navrátil Kateřina Mašová Zuzana Viktorie Varmužová Ondřej Vališka Nikola Holíková Tomáš Brouček Jiří Popelka Eva Štipčáková Zdeněk Glosser Melissa Zaťko Helena Kyněrová Michal Sládek Sebastian Herka Adéla Banovská Sabina Havránková Anna Alžběta Koláčková Šimon Lisoň Monika Štelcl Simona Široká Šimon Holoubek Johana Hanušová Adam Tesařík Antonín Hájek Valérie Urbánková Vanessa Hanousková Matyáš Ondráček Tibor Hrdlička Michaela Libosvárová Martin Petrásek František Kočí Karolína Horká Michael Jirásek Tereza Kočí Tereza Končíková Jakub Müller Radim Kuchta Richard Bednář Elena Váňová Veronika Srbecká Tomáš Vlček Karolína Marušincová Pavlína Zahrádková Kryštof Koten Karel Bunďálek Martin Minks Jan Bartoníček Adam Hochmann Vilma Toufarová Karolína Kubatová Štěpán Matoušek Markéta Krtičková
Odpovědět
Novorozeňátka: Brněnsko: Mariana Klement Anna Putnová Ema Tvardíková Lada Klímová Jiří Chaloupka Viliam Beszédeš Ondřej Struha Emma Hanzlíčková Daniela Dirdová Matyáš Man Daniel Kupka Jindřich Najdek Ondřej Grossmann Matyáš Verner Nela Babišová Laura Dohnalová Sára Nezvalová Adéla Kohoutová Zdeněk Navrátil Adrian Pecha Ela Vymyslická Daniel Čech Václav Kroča Veronika Valová Jan Urbánek Tobias Karlík Veronika Břousková Michaela Lošťáková Elenoir Sophie Folptrecht Kristýna Marková Šimon Josef Dostálek Radek Veselý Barbora Klobásová Barbora Bendová Ella Červenková Julie Blahová Elizabeth Šutová Matěj Krs Ondřej Mecerod Agáta Ziegelbauer Honza Nikola Surá Klára Štangl Kristýna Dubšíková Marek Kubr Matěj Vlk Filip Vrlík František Frankl Kristýna Klimová Matěj Csengődi Matyáš Michalec Nela Zbranková Nela Brtníková Antonín Válka Beata Zítková Jiří Heřman Lucie Hulová Martin Antl Pavel Velešík Michal Krajčí
Odpovědět
Novorozeňátka: Brněnsko: Brněnsko: Kristýna Stará Lada Mazánková Ema Bartošová Nela Holubová Sofie Ella Lepková Zoe Heinisch Petr Komárek Nami Darkwah Elen Gänsdorfer Lucy Pang Vítek Chaloupka Marie Bokorová Veronika Musilová Lukáš Navrátil Michaela Holubová Klára Jičínská Viktorie Hejduková Simona Svobodová Samuel Alexa Robert Horáček Hynek Voborný Miroslav Korber Adam Borecký Richard Zálešák Karel Rozsypal Atnonín Horák Šimon Smejkal David Ambrozek Jan Kloc Stella Kadlecová David Antoš Dominik Vejrosta Matyas Černý Hana Havlíčková Markéta Kawulok Adam Andrš Zdeněk Micka Nicola Navrátil Jiří Plátenka Jaroslav Micka Michal Brabec Monika Kučerová Karolína Olaru Marek Fasora Lukáš Holas Michal Janiček David Műller Daniel Paták Emma Kudláčková David Esender Jiří Mlynarčík Sára Moláčková Tereza Suchánková Lukáš Novotný Matyáš Pišek Veronika Prachařová Jiří Tranda Sebastian Rygl Dominika Kopečková Daniel Tomanec
Odpovědět
Katy je moc hezký. dobrej nápad.
Odpovědět
Profilova fotka
Amelie Karolina je pekna kombinacia, a to teda nie som fanusik dvoch mien... na druhej strane Richard je podla mna tak silne meno, ze si vystaci aj same, netreba mu pridavat druhe meno ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?