Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Švagrová, když čekala dítě, tak měli s manželem vybraná jména Vojtěch a Viktorie. Je to Vojtěch :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jak bylo zmíněno výše, tak Petr je hezké jméno. Jen hodně časté. A typická česká jména jako Jiří, Jan, Marie, Anna mě mo neberou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, myslim, ze s tim prijmenim je uplne jedno co daji, v Vanesse se to hodi, navic tatinek chtel syna mit po sobe, coz se vyplnilo...
Odpovědět
Profilova fotka
nuni. tak ono jak kde, já znám ze svého širšího okolí Petry pouza dva a to chlapi přes 30 cet, takže bych zas neřekla že je to zas až tak časté jméno, mezi miminkama určitě ne, tam jsou právě ted´častý ty nečeský, takže já se budu raději držet tradice - takže u nás je to jasný u druhýho dítětě kluk bude Petr a holčička Viktorie 8-) no a protože jednoho kluka už mám, tak bych ráda holčičku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my mame v rodine - Petr, Pavel, Robert - jejich zeny Katka, Vera, Kristyna a deti - Radek, Petra, David, Petr, Lukas, Katka, Marek a Mia druha strana - Robert, Radka, jejich polovice Jana a Jaroslav, deti - Jan, Krystof, Adam
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: No já zas mezi miminkama znám převážně ty typicky český, proto už mi lezou krkem :-D V okolí je tady samej Vojta, Honza, Jirka, Pepa, Andula, Máňa, Tereza a podobně... Jinak Viktorie je hezké jméno ;-) kristi: Máte v rodině některá jména moc hezká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nuni, hlavne nas je jak psu...
Odpovědět
Profilova fotka
kristi nás taky :-D My máme/měli jsme v té užší rodině tato jména: z mé strany - Petra, Pavel, Miroslava, Petr, Jiří, Lenka, Miroslav, Libuše, Luboš, Blanka, Veronika, Alžběta, Matěj, Ludmila, Václav, Věra, Milan, Jindřich, Denisa, Jakub (některá jména vícekrát) z manželovi strany - Tomáš, Jan, Michal, Věra, Vladimír, Eva, Ilona, Nikol, Sabina, Vojtěch, Božena, Milan, Iveta (opět některá jména vícekrát) Je nás tolik, že jsem asi možná i na někoho zapomněla :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jezis,t o je familie teda.... :-D :-D :-D a pak si vyber neco, co tam jeste neni,v id?
Odpovědět
Profilova fotka
kristi no nás je fakt jak psů :-D Ani nemůžeme dělat rodinné sešlosti, protože se nikam k nikomu domů nevejdeme :-D Ale ještěže tak :-D Nám se zatim naštěstí líbí jména, která v rodině nikde nejsou - zatim :-D
Odpovědět
dostal se mi do rukou článek o jménech, píší tam že dítě s neobvyklým jménem má podle statistiky horší uplatnitelnost v zaměstnání a má větší sklon k trestné činnosti.
Odpovědět
ale jako jobovky uvádějí: Narcis Samec!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Rusalka Fortelná
Odpovědět
Pampeliška Šoustalová! No proboha to snad ani nemí možný! chudák děvče! asi šoustali v pampeliškách!
Odpovědět
Profilova fotka
haklina, nebo ditko pocaty za ery Hippies :-D :-D :-D
Odpovědět
je holky ja se pripojim, size si este chvilu pockam, ale vymyslet muzu, ne? No stema Tobiasama se ted roztrhl pytel, se mi zda. Vsichni si mysleli ze nebudou originalni :-D Doufam, ze si to segra nebude cist, taky ma tobika :-N jinak holky nepripadava hrozne tezky se shodnout z vasi drahou polovickou? My sice mame porad pred svatbou ale uz se vasnive hadame co je hezky a co ne :-N Zatim jsme se zhodli jen na Scarlett Joy, Jeste se nam libila Poppy a Misha. No bez tak to este do de doby 20x zmenime. Mela bych zacit praxi v porodnici , tak jsem zvedava, na cpo tam matky prisly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pampeliška a Rusalka, docela bych chtěla vidět ty rodiče :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Poppy je super, tu ma Jamie Oliver,ze?
Odpovědět
kristy: no myslim ze ma Poppy Daisy, to uz je tech kytek na me moc :-D
Odpovědět
no nevím : haloo Poppčo je dosti komické!
Odpovědět
Já jsem v telefonním seznamu kdysi našla křestní jméno Letuška
Odpovědět
nebo jak pojmenují dítě podle města kde vzniklo! To by bylo výborné, Brno Trnavská. To by ani neschválili.
Odpovědět
Profilova fotka
haklina: Dolní Lhota Nováková :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nahdoou treba Brooklyn je pekny jmeno
Odpovědět
me to prijde docela roztomily :-D , segra rikala , ze by na ni volali makovicko :-N no zas to nezni kostrbate, lehce se to vyslovuje... jepsi nez jessica nebo jenifer, to bych nechtela videt co by z toho doma vymysleli :-D :-D :-D
Odpovědět
A Martin taky jde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já zas jednou dělala anketu mezi lidma a přišla mi paní Vojtěžka, příjmení si nepamatuju, ale tohle mi utkvělo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
boucig - bych na ni volala proste Poppy..
Odpovědět
kirsti: me to taky neprislo nijak divny.... my budeme mit problem najit neco co se nam oboum bude libit a bude lehce vyslovitelny jak v UK tak u nas, uz vidim babicky jak by se snazily sklonovat nebo zdrobnovat jack nebo kimberly :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je potiz, ale urcite neco najdete...mne se libi treba Eden, Heaven a takovyhle uchylarny
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?