Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Stejně jako kamarádku Lucii - Lucie!!! Tak to měla průser :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaucu: tak Jája je moje kamarádka, ale normálně se jmenuje Jarmila, ale většina lidí jí říká Jájo, kromě její maminky ta jí dodnes říká Jarmilko x-) No já jí znám od první třídy a u mně bude vždycky Jarmil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ach ty zdrobněliny. A co mě nejvíc taky štve, jako třeba ten Petr - člověk neví, kdy slaví svátek :-D
Odpovědět
jojo, jak jsem psala o těch dvou Petrech u nás, tak jeden slavil včera a druhý to má na Petra a Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já nesnáším, když mě někdo osloví Pavlo, ]-( je to takové tvrdé, můj drahý mi tak řekl jednou a od té doby se už nestalo, nejraději mám když mě oslovují lidi Pavli, nebo Pavko, tak mi začala říkat neteř když byla mimčo a učila se mluvit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já co znám Petry, tak všichni to slavili včera, přece se nebudou dělit o svátek s Pavlem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kámošce říkali Pájo.. Jj, taky slaví, ale třeba můj šéf - až na ten druhej.. no jo, co sem taky mohla čekat :-D
Odpovědět
brum, ten jeden Petr, co neslavil včera, má totiž dvojče Pavla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to je hezké
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobrý Petr a Pavel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnešní jméno se mi docela líbí - Matěj - ale teď je taky přematějováno - znám plno prcků v okolí, co tohle jméno mají. Jinak 2 kamarádky mají během 14 dní rodit - oba kluci, jeden bude Jakub a druhý Antonín.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kauci: tak Matěj se mi taky líbí, ty ostatní jména nic moc a zejtra má svátek Liána :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, chudák dítě :-D Celej tenhle týden mimo dnešku je celkem zvláštní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumi: díky.....viz. Cortina! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jméno Antonín bych si já nevybrala, příjde mi hodně staromódní
Odpovědět
Profilova fotka
Tak My vybírali ze jmen Filip(ten mi neprošel),Dominik(ten neprošel příteli) a nakonec jsme se shodli na Sebastiánovi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaucu. tak Antonín v tomto tvrau se mi nelíbí, ael třeba Tonda už zní úplně jinak. jinak jak píšeš, že maj kamarádky rodit během 14 dní, tak moje dvě kamarádky rodili v září a trefili se přesně na den a ještě spolu byli na pokoji (oni dvě mezi sebou se moc neznaji) :-D každé se narodila dcera a jedna se jmenuje Kateřina a druhá Lucie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky tak já mám dceru Kateřinu, chtěla jsem jí celej život a mám jí u druhé holky bych asi volila mezi Nelou a Zuzanou, Ivanou a kluka jsem chtěla celý život Marka, ale ten můj chce Honzu, tak mu to splním, líbí se mi to taky
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Nela je nádherné jméno, ale Nelinku a Sofii mají naši přátelé takže smůla
Odpovědět
Profilova fotka
Sofie je zvláštní a moc hezké jméno! Kateřina se mi moc nelíbí z důvodu, že jí potom říkají Káča nebo Kačena :( Nela - ne.e a Zuzana je taky moc hezký.. Marek super - ale v mém případě ne.e kvůli příjmení a Honzů je hodně..
Odpovědět
Holky mě se hrozně líbí jméno Stella, bohužel mému drahém ne, zatím to ještě neřešíme až po svatbě, ale už se teď pomalu bojím těch debat o jménech (a to je můj partner tolerantní) Známá má Klaudii,taky není špatné. I Viktorie nebo Justýna. Docela neobvyklé,že? Jo my by jsme chtěli holiččku,takže holčičí jména vedou ale když to bude kluk tak budeme taky rádi. Třeba Vojtíšek-mají už známi,takže taky a asi nic. Moje kámoška má Teodora,říkají mu Tedík je to docela legrační,že? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moje kamarádka má Tadeáše, Klaudie je také hezké a Viktorie, Patricie a Vanesa se mi moc líbí, ale jsou to taková neskloňovatelná jména vůbec nevím jak bych jim říkala Viktorii možná Viky, ale nic jiného mne nenapadá a u Patricie a Vanesky nevím. Z chlapeckých se mi líbí Ondřej, ale to je manžel tak jsme to zamítli.
Odpovědět
Klaudie je moc hezké, Klaudie Trnavská hm mm to vypadá dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
sem: Ja sa volám Patrícia ,a ghovoria mi Paťka,no ja mám aj tak najradšej keď mi povedia celím menom Patrícia. Keď raz budeme mať bábo tak pre dievčatko: Sára,Sarah,Radka,Lea,Liliana, chlapec: Marko,Šimon,Sebastián,Timur
Odpovědět
Profilova fotka
Půvabná modelka Andrea Verešová (28) včera v devět hodin večer v pražské porodnici U Apolináře přivedla na svět své druhé dítě a podle očekávání je to kluk! Jmenuje se Daniel Tobias Volopich! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Daniel Tobias je docela dobry, ale ten Volopich :-D :-D :-D . takove prijmeni je za trest :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ten Tobiáš se mi začíná líbit, Daniel už tolik ne a to Volopich vůbec :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
topa: díky za inspiraci moc se mi to jméno líbí a dost u mne vede tak snad jednou ho použiji :-) a ten Sebastián co se ti líbí zní také hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Volopich je děsný příjmení, kdyby mu dala jméno po sobě Vereš, tak je to o dost lepší ;-) jinak Viktorie jsem měla být původně já (po tátovi), ale mamka řekla že ne, že by se mi smáli že sem praštěná Viktorka :-D z Babičky, tak jsem Jana já naopak pro svou dceru toto jméno velmi ráda použiji (pokud se nám jako druhé dítě povede holčička), mně se líbí, babičku už nikdo nečte a děda aspon bude mít radost 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Daniel Tobias Volopich je opravdu celkem komické :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?