Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak sestřenka kdysi chodila s Benem,tak trato dvojice Barry a Ben,nám přišla totálně komická:)
Odpovědět
S Benem chodí moje děti do školky :-) Také tam chodí mnoho Matyášů, Matějů, Tobiášů.. Jinak mně by se líbila jména Adam a Amálie, ale nakonec se jmenují zcela jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak?
Odpovědět
Denisko, zcela obyčejně :-) Stanislav a Karolinka, jsou to dvojčata, chodí do školky. Kluk se mi svěřil, že by se chtěl jmenovat Vítek a holčička zase Rozárka, takže nejsou spokojeni, holt člověk se nezavděčí :-))
Odpovědět
Profilova fotka
karolinka je hezké:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lila276: Dominika a David jsou hezká jména :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co dnešní jméno Anežka - líbí se Vám?
Odpovědět
Profilova fotka
Anežka jsem se měla jmenovat já, chtěla to moje sestra, ale nakonec jsem Zuzka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzka je hezčí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek : :-D x-) :-) Díky, taky si myslím :-) Ale pořád lepší Anežka než takové třeba Gizela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tjn :-D Mě by se líbila třeba Gabriela :)
Odpovědět
Profilova fotka
Anežka se mi nelíbí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Gabriela je moc hezké, ... ale my máme dlouhé příjmení, tak to chce něco kratšího :-N
Odpovědět
Mě se Anežka líbí...klidně bych to dala svému děcku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A na jaké písmeno začíná příjmení? Já budu mít kratší příjmení, takže mi to bude jedno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se líbí Jindřich a Alžběta ale ani jedno mi neprojde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jindřich - to mě vždycky připomene nějakého prince, nebo krále z nějaké pohádky :) a Alžběta se mi moc nelíbí..
Odpovědět
Profilova fotka
mě se líbí nezvyklá jména, ale musí pasovat k příjmení ..... třeba Rita, aspoň s i člověka hned zapamatujou ;-) ale jelikož budu mít české příjmení, tak by to k sobě moc nešlo ...
Odpovědět
Profilova fotka
Rita? ani nevím, kdy má svátek :-N nebo Zita..
Odpovědět
Profilova fotka
Vejmelkova ma Taru a Ritu tusim.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tara? to je jak tatra :)
Odpovědět
Profilova fotka
Rita svatek nema, holt jedna z mala nevyhod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tara je hezky, rozhoden hezci nez Rita...
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak jak to funguje v ČR, když by si člověk chtěl dát cizí jméno? To si určí kdy chce, nebo podle "cizího" kalendáře? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
si urci kdy chce, ve spouste zemi ani kalendare nemaji
Odpovědět
Profilova fotka
No, Rita ani Tara se mi nelíbí, to už ta Zita je nej :-D
Odpovědět
Ještě jsem si vzpomněla na Dorotu...to se nám líbí oběma, takže jestli bude holka, tak to bude Dorota :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dorota Máchalová, osmý řádek, vlevo dole :-D S čerty nejsou žerty..
Odpovědět
kauculacek: jasnééé :-D Moje nejoblíbenější pohádka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, vždycky každé jméno k někomu přirovnám :) Moje kolegyně je Zdeňka, to byla i moje babička.. ale dítěti bych to asi nedala..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?