1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Ahoj Terez, tak si taky chvilku odpočiň :-) A co jsi vařila, že se obídku nemůže už dočkat? Já dneska mamce do práce poslala po Tomovi buchtu, co jsem pekla a hned mi psala, že je výborná a všichni chtěj recept :-D tak mě to potěšilo :-)
Odpovědět
jsem se těšila, že pandička má nové fotky http://www.modrykonik.cz/album/album.... a ona taková kamufláž 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jooo, to nejsem já :-D pandička ted vyzvracela oběd |-| a jde asi zkusit usnout... jakou buchtu jsi dělala Anetko? Dáš mi taky recept :-D
Odpovědět
http://www.novinky.cz/koktejl/170848-... to je teda stupidní zpráva... JAkto že jsi vyzvracela oběd, to je hrůza s Tebou |-| budeš mít asi super hodné dítě ;-) recept Ti pošlu mailem
Odpovědět
Profilova fotka
to nevím jestli bude super hodné, ale mohlo by :-D
Odpovědět
jo, to většinou, když trpíš v těhotenství, tak je to pak super hodný ;-)
Odpovědět
Jo Anet malujes si stiny, objevila jsem vybornou vec :-N ;-)
Odpovědět
Aneti aby se mu to nezalibilo a nezlobil porad :-N :-D
Odpovědět
do práce ne, jen o víkendu když někam jdeme ;-)
Odpovědět
nebo i v týdnu, ale jen když jdeme někam do společnosti apod. ;-)
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... Vyborne.. stiny vydrzi cely den a ani se nehnou a jeste je malinko zvyrazni :-x x-) x-)
Odpovědět
hm, zajímavý ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky dekuji za hlasy v soutezi... vyhrala jsem prvni tyden x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je super Marti x-) x-) x-)
Odpovědět
Dobré ránko ;-) pandi jak bude příští víékend? Ty bys to mohla vědět :-D =-)
Odpovědět
Dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-)
Odpovědět
ahoj holky:-) TAdy prší, já mám depku a ještě jsem si přečetla že už vytáhli přes 40 těl těch obětí airbusu. Takže nic moc nálada :-|
Odpovědět
Vladi.. tady je zatazeno:-( nedepkari;-) zase bude dobre x-)
Odpovědět
tady je taky pod mrakem...;-) Vladi a proč máš depku, vykašli se na ní a usmívej se ;-)
Odpovědět
Kde jste zensky =-)
Odpovědět
Byla jsem včera u právníka kvůli té smlouvě, co máme podepsanou na byt, protože kvůli mojí pracovní smlouvě, kterou mi nechtějí dát na dobu neručitou to vypadá, že ten byt nekoupíme a já chtěla vědět, jestli je možnost, že vyvléct z té pokuty...a není a to těch 50 000 je ještě min. hranice, může to být i podstatně vyšší částka, takže nemám náladu absolutně na nic:-(
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, jen zdravím, šrotím se na tu zítřejší zkoušku opravnou a mám už tedka hrozný nervy... :-|jinak to stojí nějak všechno za prd...chjo :-(
Odpovědět
Vladi tak to je blbe:(( sakrblee:( a to nejde osetrit nejak, ze by si to vzal tom a meli dodate, ze ten byt je Vas na pul? Luci co blbnete??? Vsechno bude oukej!!! Neboj se to das x-) hlavne se nestresuj uz ted nebo se nic nenaucis |-|
Odpovědět
MArti, prostě v tom stádiu v jakém je to teď se s tím už moc dělat nedá...kvůli tomu, jsem k tomu právníkovi šla. Zítra mám schůzku s tou novou ředitelkou ale nevím:-(
Odpovědět
Vladi tak snad se s tou ředitelkou dohodneš, snad je to taky jen člověk, doufám, že Ti vyjde vstříc...A nebo co vzít jakoukoliv práci jinou, byť třeba prodavačku, ale abys měla tu smlouvu na dobu neurčitou?! Ch jo, to jsou problémy s těma hypotékama apod. Díky bohu, že tohle se nás netýká! Luci držím pěsti, to zvládneš! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti díky, já sem nervák normálně, schízuju kvůli každý blbosti...ale když to zejtra nedám tak přijdu o pět kreditů :-( ale jinak teda všechno mám, tak aspoň něco...Vašek je pořád nemocnej, ok bude asi až příští týden...a babička bude muset na operaci se slinnou žlázou, je z toho chudák s nervama mimo a protože jí bude letos 78 tak se o ní docela bojim...přece jen nerkóza v jejim věku neni sranda...no na svatbu se nic nezařizuje, já ted nemám čas a ani náladu...radši ani nechodim na 09, tam to většinu čeká za týden a všichni to máte tak perfektně připravený, všechno do nejmenšího detailu vymakaný...a to já teda fakt mít nebudu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jako prodavačce jí nedaj smlouvu na dibu neurčitou, to bych ten obchod chtěla vidět :-| a navíc by byla v té 3 měsíční lhůtě a to jí hypotéku taky nedaj, i když by měla nakrásně smlouvu na dobu neurčitou... Jinak ahoj ;-) Anetko nevím, podle jedné předpovědi má být hnusně, přeháňky a podle druhé mají být od příštího týdne tropická vedra...tak nevím, co je lepší (pro tebe asi ty vedra :-D , ale nám se rozpustí dort, jestli to tak bude |-| )
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, do to tam má perfektně připravený? Já určitě ne :-D a ty máš ještě dostate času na doladění x-) ted mysli na studium a pak se vrhneš do svatbičky zase ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mně přijde že všichni...super účesy, líčení,všechno super sladěný, svatební noviny, tombolu a tisíc dalších věcí...a já budu muset od příštího týden chodit do práce každej den, sice mám jen poloviční úvazek ale kvůli 2týdenní výpovědní lhůtě si musim napracovat hodiny abych za červen dostala aspoň trochu slušný penízky...
Odpovědět
Ale nerozpustí, dají Vám ho do lednice, ne??? Pro mě lepší vedra, budeme sedět celou noc pod pergolou :-N Já nevím, jaký smlouvy dávaj prodavačkám, o to jsem se nikdy nezajímala, ale tak jsem to jen tak plácla no aby prostě zkusila sehnat jakoukoliv práci na neurčito :-S a hypotékám taky nerozumím, protože mě taky nidky nemusely zajímat... Luci to bude dobrý, s babičkou neboj, a se svatbou nestresuj. Bude to Váš den a bude nejkrásnější i když nebudeš mít bublifuk ve stejné barvě jako dort nebo tak něco :-N :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?