1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
1
227
228
Já jsem taky v práci, ale mám poslední hodinu, tak se těším domů. Taky tu sněžilo tak je všude bílo. Aspoň mám konečně pocit, že budou vánoce:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj :-D ted jsem sem nechodila, se omluvuju :-) ale nějako nestíhám nic... :-| mám toho ale ještě tolik udělat do vánoc... |-|
Odpovědět
Sany ja kdybych mohla, tak do solarka jdu hnedle jedle:-D
Odpovědět
Profilova fotka
cau hlky, vytahuju nas nahoru...kam jste vsechny zmizeli?
Odpovědět
Profilova fotka
já tu jsem, ale nikdo sem nechodí :-(
Odpovědět
Ahojec holky jak se máte? Pandi koukala jsem na malou na FB a je krásná:-) Sluší Vám to. Tady pořád chumelí a už mě to nebaví:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, achoj :-) já se mám ted trochu nemocně a unaveně...ale jina príma :-) Děkujeme moc, no malá roste jako z vody x-) A co vy a váš byteček a co škola?
Odpovědět
Ahoj Andrej, v bytě jsme moc spokojení máme tady klid, když chceme jedeme za rodinou když ne, tak jsme v klidu doma. Akorát nemáme moc volného času, sice mě moje práce baví, ale dává mi pořádně zabrat. Já jsem byla taky unavená, ale to je asi tou zimou...už je to dlouho. A Nelinka poslouchá? Nebo je to rarášek?
Odpovědět
tak kde jste holky?
Odpovědět
:-( ach jo....staly se mamkama a vykašlaly se na to
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Chtěla bych na šaty všít tyto korálky http://www.koralky-smrzovka.cz/cz/kor... máte někdo zkušenost s touto firmou :-p děkuji za odpověď.
Odpovědět
:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak koukám,že je to nějak mrtvo
Odpovědět
jj mrtvo je tu už dlouho...
Odpovědět
1
227
228
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?