1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
ch jooo to je pruda.. dobry skutek je po zasluze potrestan 8-(
Odpovědět
no to jo teda 8-( no snad to uteče...Stejně i když si nadělám dneska hodinu tak to nebude stačit :-N
Odpovědět
8-( Aneti, tak to je blbe a jedete na mesic nebo na tydny.. my jedeme na 4 tydenni cyklus.. a je to na hovinko
Odpovědět
já ani nevím, asi na měsíc...Ale mě je to teda celkem jedno. Jako dneska tu zůstanu dýl, ale jinak na to se*u :-N 8-(
Odpovědět
jo a máme to vždy od 15.-14. takže v neděli konec a už mě to nemusí tížit, protože pro to stejně víc neudělám... ;-) tak ono je to jedno...Mám sedět u PC doma nebo v práci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem povesila pračku ponožek a jdu se zas učit.. marti ty určitě nemáš B :-D jinak ceny jsou různý ale tak od 2000výše,ale je to kvalitní materiál a sedí perfektně...ta moje stála 2100...a mám tam vyhlídnutou jednu krásnou soupravičku ;-) až nebudu vědět cos penězma :-D
Odpovědět
Si prala Luci jen ponožky? Plnou pračku? :-D
Odpovědět
Jo a kdo to neví, tak Monča je Mgr. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak až budu moc bohatá, tak tam zajdu :-| ale věci má nádherný Tak to Moničce gratulujeme x-)
Odpovědět
je to šikulka :-) tak snad za námi zase bude chodit ;-)
Odpovědět
Tak mam vymysleny dar pro Jitku Kozovo a pro Skutra:-) vybrali si sklenicky a k tomu budou pantofle a cepec :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluju k Mgr. Monče! anetko jo jo plná pračka ponožek, to víš u nás doma to 4lidi nastřádaj rychle a velký množství ]-( a většinou ta nevděčná práce to všechno pověsit zbyde na mě...a ta pračka byla plná až nahoru, mám úplně narvanej sušák ponožkama...ted sem si udělala k obídku míchaný vajíčka ak tomu dušenou zeleninku a šunku... jako je to drahý, ale když si vezmu, že ty co si kupuju já za 300-500mi vydrží jednu sezonu a žádná mi pořádně nesedí, tak radši dám víc a budu to mít delší dobu...jo a poradila mi v čem prát podprsenky - holky dětský šampon pufík...
Odpovědět
Článek se načítá
tak když si to vybrali tím líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, no mě podprsenky vydrží dlouho, ale asi mám taky blbou velikost :-D pufík? Fakt, tý jo, ta toho koupím, toho maj myslím i tady v zapadákově :-D
Odpovědět
Dobré ráno ;-) venku je docela zima :-N
Odpovědět
Dobre ranko.. venku je zima a ja malem usnula za chuze.. kujva.. jakto, ze jsem kazde rano jak prejeta buldozerem:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady je taky jak na podzim :-| Vcera jsme si domu privezli novy auti...
Odpovědět
Jů Sanynko to se máte x-) Včera bylo ale nádherně, udělala jsem palačinky a k tomu jahody se šlehačkou a dali jsme si pod pergolou pěkně do nosánku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mnam mnam... ja jsem si vcera koupila jenom broskve, protoze jahody meli strasne mekky... A videla v krame merunky se zlatou peckou... Teda myslim si, ze meli zlatou pecku, protoze to jediny by vysvetlovalo, ze staly 170 korun kilo :-p :-D
Odpovědět
:-D To jsi mě pobavila San :-D já se těším až nám meruňky dozrajou, protože jich budeme mít fakt mraky :-o Jahůdky už si sbíráme na zahrádce, takže nejlepší a nejkrásnější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ani ne za mesic frcime na dovcu...huraaaa Ty uz jedes taky brzy do toho Amstru, vid?
Odpovědět
Hoja Sany.. a co mate za auti? Juuu merunky bych si taky dala x-) pecka vyborna :-D
Odpovědět
my frčíme 2.7.;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti, mame Dacii Sandero, tmave sedou...
Odpovědět
konečně se naskládáte do auta všichni i se psama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz jenom s jednim pejskem, Anetko...uz toho druhyho nemame |-|
Odpovědět
aha, to je mi líto Sanynko, to jsem nevěděla |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Me se o tom nechtelo moc mluvit, vis? Jeste to neni ani tyden, tak si na to porad nemuzu zvyknout... porad vsichni cekame, ze zase pritapka domu x-) Hlavne nase fena je z toho spatna, ani hrat si nechce, celej den jen spi...dokonce s nama ted spi v loznici, aby nebyla sama a ona ani nechce, stejne se v noci sebere a jde si zalezt do obyvaku |-|
Odpovědět
Sany to je mi moc lito:( tak snad to fenecka zvladne a preboli ji to a Vas samozrejme taky |-| |-| a nebo poridit rychle noveho kamarada.. to pry zabira |-| x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No premyslime o tom... je to zvlastni, ale s tim jednim hafanem je tu takovy prazdno... Ona je strasne hodna, ale ostatni psy nesnasi, tak se bojim, aby pripadnymu stenatku neco nechtela udelat... Ale snad se v ni probudi matersky city... No to ale stejne pripada v uvahu az po dovoleny...treba se ji vrati nalada
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?