1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemají lednice, nemají sklep, nemají to kam dát... :-| my to tam musíme odvézt už ráno, pak se nestíhá, původně jsem chtěla už v pátek, ale fakt to nemá kam dát... 8-(
Odpovědět
v restauraci nemají lednici?! =-) :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak mají, ale tam mají své jídlo...a své zásoby...
Odpovědět
Profilova fotka
pandi a nejde se domluvit třeba s těmi co dělaj dorta?jestli třeba nemaj nějaký chladicí auto...že by to přivezli až na hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
To asi těžko, odvézt si to musíme my, ona to peče paní s dcerama...neživí se tím...Navíc ty dorty musí držet tři lidi plus dva řidiči...takže dvě auta...je to na houbeles...
Odpovědět
Profilova fotka
hm to je dost na prd...my tam dort povezem už den před a daj nám ho do chladicí místnosti...ale jak ho povezem v autě to nevim teda..no snad to dort přežije, ještě jsme ho ani neobjednali...ale roztéct by se neměl, pokud bude udělaný den dopředu a nebude vyloženě třeba šlehačkovej...ono ty krémy zthuhnou a pokud bude někde v temnější místnosti tak to vydrží...
Odpovědět
Profilova fotka
no marcipánovej bych tak neřešila, ale tenhle je krémovej a P bráchovi prej taky celkem tekl pak a to neměli žádný extra horko...
Odpovědět
Profilova fotka
no a nemá někdo v autě klimatizaci? že byste udělali lednici z auta...ale to je asi blbý co..
Odpovědět
Cože Andrej co to máte za dorty že to musej vejzt dvě auta? :-N :-o No tak my si ho tam dovezli den pře dem, než jsme přijeli tak ho dali na stůl a pak zas do lednice a pak se vyndal na krájení, žádnej problém...Do tý lednice se jim prostě někam vešel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mně taky přijde divný že tam nemaj místo na dort...navíc tam přece musej mít chladnou místnost kde maj zásoby...a měli by ti přece nějak pomoct, ty seš zákazník...
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, máme tři dorty, svatební a pro maminky, každký dort musí mít na klíně jeden člověk a aby se nemačkali v autě, tak pojedou dvě auta ;-) no mě to taky štve, že na to nejsou zařízení, tohle je teda mínus 8-( chladnou místnost nemají, mají jen lednice a ty jsou plné...oni mají hrozně malou kuchyn, rekonstrukce je čeká až časem...
Odpovědět
Profilova fotka
teda dneska se mi už potřetí v poslední době zdálo že sem těhotná...jako nebylo to úplně jistý, břicho sem ještě neměla, ale prostě sem to věděla a chtěla sem si koupit těhotenskej test abych teda měla jistotu, v první lékárně obsluhovali samí chlapi ;-) ale ač jsem teda si o něj hrdě řekla tak neměli, v další lékárně je taky neměli a pak už jsem se probudila...ale normálně to byl úplně živej sen...a pamatuju si že sem se celkem bála co na to Vašek, když si to plánujeme až za tři roky...podle snáře to znamená třeba svatbu, kdybych už byla vdaná tak dvojčata ;-) , nebo taky peníze...no tak sem zvědavá :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
andrej tož to je teda na prd...ale věřim že pařáky nebudou, dort přežije a vy si to užijete...
Odpovědět
no tak snad nebudou pařáky u Vás, ale na jihu ať jsou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no snad nebudou...jinak budou dort srkat brčkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidiš bude koktejl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky koukáte někdo na nahá jsi krásná?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já koukám, proč?
Odpovědět
já ne, tyhle pořady mě nijak neberou... :-| Andrej, z toho dortu si těžkou hlavu nedělej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no už na to peču :-D stejně s tím nic nenadělám, jen musím najít těch pět nešťastníků, co to odvezou :-D
Odpovědět
no a nešli by domluvit nějací známý, kteří nepůjdou na svatbu, že by to tam dovezli fakt až na tu hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
se musim pochlubit, vzala sem mamku k tý pani co tam ukazuje to prádlo, taková ta rázná :-D aby si něco vybrala že jí na to přispěju k narozkám ( měla tedka v neděli) no a ta ženská je fakt hustá :-D a já sem si teda nakonec taky vybrala k narozkám podprdu a ještě jsem si koupila jednu pod šaty s odepínacíma ramínkama, drží super...no a velikost jsme nevěděli správně ani jedna, máti si celej život kupuje 75-80B a má 70E a já žila v domnění že mám 75B, no tak mám 65D :-D takže sem za hodinu získala o dvě čísla větší prsa a bez plastiky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, no nikdo nás nenapadá, hlavně ne takovej počet lidí :-| Luci a jak to tam má drahé? =-) taky bych tam chtěla jít, už dlouho, znám jí z přehlídek :-D x-) no to ona říkala, že nejčastěji za ní chodí baby, že maj 75B :-D :-D :-N
Odpovědět
Vladi zkus ji zahrat na city.. je to taky jenom clovek... vic uz ztratit nemuzes, jenom ziskat
Odpovědět
Profilova fotka
jdu něco dělat, zase jsem se zakecala 8-(
Odpovědět
jo každej říká že má 75B :-D to by mě zajímalo proč :-D Tak to je blbý Andrej, že Vás nikd nenapadá :-( se mi hrozně líběj tyhle pantoflíčky http://www.bata.cz/artikl/69818 ale mají jen 36 a já se bojím aby mi byly, tak nevím, zda to mám zkusit...
Odpovědět
Aneti ty jsou hezke... x-) to mas tak malou haksynku =-) Ja taky rikam 75B =-) :-N
Odpovědět
já mám 37 ale někdy je mi i 36 no...mně se taky líbí, tak na lítání na léto ;-) na prodejně je maj jen někde v CHomutově a Přerově 8-( Tak mi psal pán, že židle přijdou snad příští týden. Objednávala jsem je 24.4.2009 8-( fakt hrůza s dodacíma lhůtama nábytku 8-(
Odpovědět
A tady v Mb je nemaji??? Bych Ti je koupila;-) No dva mesice, to je hezke 8-( 8-(
Odpovědět
ne, našla jsem jen že v těch dvou městech, asi nějaký doprodej... Dneska musím být v práci aspoň o hodinu déle, ach jo :-| to se mi chce...Ale můžeme si zase dělat spisy navíc, je to dobře zaplacený, ale nikoho nezajímá že je stihnu v pracovní době a za každejch 6 spisů bysme tu měli být o půl hodiny dýl...No celý měsíc jsem na to kašlala a chodila domu normálně...Dneska to na poradě zdůraznila, že si to prej vedení namátkově kontroluje 8-( ach jo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?