1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Si myslím, že už ne :-) kamarád mi posílá super nabídky na zájezdy, ale s termínem odletu zítra, ach jo :-) až mi to pošle v srpnu, tak mi to bude jedno :-D
Odpovědět
Jeee uka?? Clovek, kdyby nebyl zavisli na praci, tak hned jede druhy den, co :-S u nas jedna pani na magistrat jak od ni letela Andrejka, taky posila super nabidky.. ale i tyden dopredu, tak to je taky fajn x-)
Odpovědět
no já to ukazovat nemůžu, protože to jsou zaměstnanecký nabídky...Já ani tak na práci závislá nejsem, jakože teď se nám to prostě nehodí...máme na každou chvíli něco v plánu a na dovču jsme si vymezili až od půlky srpna dál...Jinak si klidně mohu vzít dovču ze dne na den... ;-)
Odpovědět
on mi taky říkal, že to bude posílat tak cca i s týdenním předstihem , no a zatím takhle :-D
Odpovědět
jo tak..... ;-)
Odpovědět
martí: ta paní Sedláková posílá úžasný nabídky, díky ti za ní x-) už moji všichni známí si od ní nechávají posílat nabídky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pořád mi posílá a já bych hned zase někam jela :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... nejak mi to dneska nechce odesilat :-N
Odpovědět
Veru fakt jooooo :-N :-D to je sranda :-) Jj.. a prijde mi, ze se i od lonskeho roku zlepsila, ze ma lepsi nabidky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
šoda, že nám nevyšlo to Německo, jsem se tááák těšila, ale zase si vezmeme dřív hafíčka ;-) x-)
Odpovědět
marti: no faaakt! ;-) :-D pandí: vy jste byli vTurecku že nebokde naposledy??? kamarádka chce letět na týden jenom 7.7. s all inclusive...taky jste měli all inclusive?? a za kolik jestli se můžu zeptat? taky od tý paní??
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Turecko, Kemer, na týden, my měli to extra all inclusive, vyšlo nás to myslím pro dva na 22 ;-) a taky od téhle paní, super jednání a rychlovka ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
není nad to, když m člověk takhle dobrý zdroj, co ? :-D
Odpovědět
škoda že jsem ho neměla dřív :-D
Odpovědět
Anetko to teda jooooo x-) Pandi.. zase budete mit maleho skrcka x-)
Odpovědět
pandí: ty fole, to je super cena!! x-) jí to hned povím!;) anet, a kam se chystáte vy?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, budeme mít malinký miminko :-D včera mě P hladil po břiše a říká: ještěže jsme pro to naše miminko už koupili ty kapsičky a granule a já říkám k břichu: to nebylo na tebe miminko, ty nebudeš papat granule, to táta zase mluví o pejskovi :-D :-D :-N
Odpovědět
Veru my ješě vůbec nevíme, kam se vydáme :-D je nám to celkem jedno...U nás padá Řecko, Kuba, SAE, uvidíme kam nakonec vyrazíme... jinak jedu 2.7. do Holandska, to už mám jistý :-) už mám koupenou letenku :-D
Odpovědět
anet: jo, se švagrovou nebo s kým, že jo ;-) to je super si takhle rozumět se švagrovou ;-) x-) jasný, prostě nějaký last minute!!! ;-) a proč Kuba a ne DR??? =-)
Odpovědět
protože ta Kuba nás táhne víc ;-) no tak asi uvidíme, co zrovna se nám zalíbí, budeme se rozhodovat až v srpnu ;-) Do Holandska se švagrovou ;-) no taky jsme si ze začátku moc nerozuměly, pár let, ale kvůli jedné osobě 8-( , tak naštěstí jsme si to pak vyříkaly a tak a už je to dobrý ;-)
Odpovědět
heh, no užse vidím jak já jedu s tou mojí :-N ona je v pohodě, ale jne na oko... ;-) :-N ahááá, no tak to přeji velké štěstí, aby jste sehnali něco pořádnýho;) ;-)
Odpovědět
no vždyť říkám, že kamarád nám začal posílat zaměstnanecké nabídky a to je super ;-) :-) takže něco pořádnýho jistě seženem :-) no já se svojí švagrovou jedu taky poprvý, tak jsem na to zvědavá :-D
Odpovědět
aby jste se tam nezabily!! :-D :-D
Odpovědět
tak to zas ne, to se spíš spolu párkrát ožerem :-D :-N
Odpovědět
no tak vidíš, tak to je pohoda! počkej aby se to nezvrhlo... =-) :-D :-D :-D jsem viděla takovej podobnej film... :-N :-D :-D
Odpovědět
hee klídek ty filme jeden :-D :-D :-D dáme každej večer pár lahvinek a švagrová u poslední usne v sedě se skleničkou v ruce ještě :-D
Odpovědět
no jen aby :-D :-D :-D
Odpovědět
všechno budu fotit :-D
Odpovědět
x-) Andrej to je hezkeee.. Anetko, jj to bude damska jizda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cauky holky moje :-) ... jen vam jdu poslat jednu letmou pusu ;-) ;-) ...a zase pobezim. Jsem od rana v poklusu. Stridave hazu pradlo do pracky, poklizim a tak... :-D . A uz me zas uhanel Kamil, ze ma hlad a kdy ze se stavim 8-( ... (je totiz v praci na denni a nevzal si nic k jidlu). Tak misto abych si tu s vami uzivala volneho dne, tak porad nekde litam :-S :-D :-D . A co u vas...je neco noveho prdelky?? x-) A jak nam tehulci pandicka?? - vsechno ok??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?