1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem si rikala, ze o vikendu je tu stejne mrtvo, navic se vsude pece cukrovi, ... :-D Ale jeste, ze jsem sem nakoukla! Rodila nakonec normalne nebo sla mala cisarem?
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi posílám velkou gratulaci a aby vám malá krásně rostla a dělala jen radost :-)
Odpovědět
Sany normalne;-)
Odpovědět
Profilova fotka
achoj holky ;-) san, normálka :-) x-) sice to trvalo a ted si nesednu, ale stálo to za to :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Ahoj Andrej, ještě jednou gratuluju:-) Ať Vám Nela dělá samou radost. Je moc pěkná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pandi, ahoj holky, Andrejko gratuluju k princezne x-) Vidis, nakonec vsechno dobre dopadlo a o nic jsi neprisla kvuli narkoze :-) Ted nam muzes vypravet, jaky to bylo? Marti - necti odpoved! Bolelo to moc, Pandi?
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem docetla ten tvuj roman... :-) Ja si furt nejak nedokazu predstavit, ze ten porod trva tak dlouho... ja si porad planuju, ze to bude jako ve filmu - z niceho nic se chytnu za bricho, na podlahu vytece plodovka... sprint autem do porodnice, tam me sotva dovezou na sal, tam dvakrat zatlacim a uslysim "mame krasnyho chlapecka"... Ono to takhle neni? =-) :-D :-D :-D :-N A co na to Pavel a rodina? Jsou z ni cely namekko, ze jo? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
San, děkujeme x-) No u někoho je to rychlovka,ale zase ne taková jako ve filmech :-D teta byla v porodnici 4-5 hodin, což je celkem rychlý...někdo rodí 3 a někdo se prostě fláká :-D :-N bolelo to dost, ale na to zapomeneš hned jak je ten tvoreček venku x-) během porodu jsem si říkala, že teda další dítě ani náhodou :-N , ale ono to za to fakt stojí ;-) x-)
Odpovědět
Ahoj, Holky, kde si můžu přečíst ten román?? :-D :-D Tedy jestli by byl vůbec i pro mě :DD
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, na diskuzi hola, hola... ve společných termínech, včera jsem to tam psala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobre, Andrejko x-) Takze bude mit Nelca brachu, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
San, no Pavel je chce dva roky od sebe, já bych radši tak tři, ale uvidíme :-) taky musíme nejdřív udělat tu přestavbu, aby jsme na dalšího cvrčka měli dost místa :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je pravda, na to jsem zapomnela... ;-) Ale aspon, ze mas odvahu do toho jit znovu, to me ujistuje, ze to neni tak hrozny a ze i ja starej straspytel bych to mohla jednou prezit :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Nelinka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta je krasna x-) x-) x-) Povedla se vam, fakt :-D x-)
Odpovědět
Ahoj holky, jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vladi :-) ted jsem usávala malou, asi ještě není dokonáno, mrská se v postýlce... bolí mě hlava a potřebovala bych sprchu :-N
Odpovědět
jaj tak hlava bolí i mě už dva dny, ale to proto, že jsem přetahlá:-) Akorát, já to mám z práce a ty z Nelinky asi, což je určitě příjemnější:-) A v noci vás budí hodně nebo spinká?
Odpovědět
Profilova fotka
budí, ale z bolesti bříška, jinak je to zlatá panenka x-) máš toho moc v práci co? :-|
Odpovědět
Tak to je dobře:-) Snad ji to bolení brzo přejde. V práci toho je hodně. 4Kolegyně odešli na mateřskou, některé dělají že marodí, aby se mohli nachystat na vánoce a teď bude odcházet v březnu další kolegyně, protože taky čekají miminko:-) Tak je toho dost:-) A odpoledne ještě doučuju, abysme měli víc peněz a mohla sem jít za pár let na mateřskou taky, jenže zatím nám ty peníze polyká byt. Snad to brzy přejde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to člověk teprve porom vidí, co se všechno doma potřebuje a kolik to všechno stojí :-S ted je to s těma odchodama na mateřskou fakt mazec... njn, kdo mohl, tak utekl na mateřskou, protože spousta lidí stejně mimčo brzo chtěla a ta krize je mrcha :-|
Odpovědět
No a toho se právě bojím, abysme to potom až budu na mateřské zvládali:-) Koukám, ale že to tu pěkně vymřelo:-( No jo no, holky se vdaly, otěhotněly a přesunuly se jinam tak sem tu zbyla sama:-(
Odpovědět
Profilova fotka
já sem chodím pořád :-D
Odpovědět
fakt?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně :-D
Odpovědět
Ja jsem tu obcas taky, ale nekdy zapominam, to priznavam:-D
Odpovědět
Profilova fotka
njn :-D
Odpovědět
ANdrej ten kdo chce tak me najde :-D :-N a to mi staci;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko :-) bude tu dnes někdo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
DObre rano :-) Ja ja jaaaa! Jsem v praci, venku strasne snezi, pochybuju, ze nekdo vystrci nos jenom, aby prisel k nam, takze se budu nudit :-N Copak delas, Pandi? Mala jeste spinka?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?