1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na gelovky? Aneti, kde je dneska Martinka a Lucka?
Odpovědět
vůbec netuším, Lůca chodí různě v průběhu dne, ale Martinka by tu už měla být :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kuk holky, jen rychle zdravím, jdu k doktorovi na stehy a až pak do práce, tak tu budu později...venku je hnusně a prší, vůbec se mi tam nechce...ale přesto krásné ráno všem! x-)
Odpovědět
Ahoj Lucí, venku fakt hnus fialovej...
Odpovědět
jo na gelovky ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My o vlku a vlk za dvermi :-D Ahoj Luci... omluvenka schvalena x-)
Odpovědět
Profilova fotka
venku nejsem a nebyla jsem, tak nevím :-D musím zasadit muškáty ale... Ahoj Luci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sazej v plastence, Pandi :-D
Odpovědět
já jsem si o víkendu zasadila hrášek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás teda svítí slunce :-D ted jsem tam byla a pláštěnku nevedu už asi 12 let :-D :-D my už máme hrášek asi 15 cm nad zemí x-) x-) x-)
Odpovědět
jo, no vidíš, já se do něj pustila až teď...O víkendu jsme dojedli poslední salátky, ředkvičky už nám taky docházej, cibule i mrkev mi krásně jedou, tak jsem si píchla zas něco jiného :-) ještě chceme zkusit melouny :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
melouny jdou, ale musíš je mít pod tou černou tkaninou, teda tak to pěstovala kolegyně...ale mělounky měla :-D x-) jasný, my máme ředkvičky a salátky ještě malinký
Odpovědět
Článek se načítá
teda tady je tak zataženo, že je uplná tma :-| i když když jsem v práci, tak mně to nemusí vadit :-)
Odpovědět
Dobre ranko.... :-) Jsem rano predavala pokladnu.. tak jsem do prace nespechala :-D :-p
Odpovědět
Tady prsi |-|
Odpovědět
martinko jedna špatná zpráva je tu
Odpovědět
Profilova fotka
I ty Anetko? :-D
Odpovědět
=-) =-) =-) |-|
Odpovědět
co Andrej? No Tomík si jaksi uvědomil, že má hasičskou soutěž 23. no...takže přijedu jen s Luckou x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no že máš špatnou zprávu :-D
Odpovědět
JJ.. tak Tomika snad poznam pozdeji.. jsem se lekl, ze neprijedes vubec ;-( |-| ;-)
Odpovědět
to jo, já přijedu určitě, i Lucka se moc těší...Tak snad jí bude dobře...a nic se nezmění. Jsem Tomovi řekla, že kdyby náhodou nejela Lůca, tak on se mnou bude muset jet :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
musím ještě zabalit ten dar a hlavně ho najít :-D :-D
Odpovědět
Anetkooooo ... jj budu rada, kdyz Vas uvidim ;-) a kdo bude ridit... budeme rozdavat panaky :-N :-D Andrej na nem urcite slintas vecer v pelechu :-N :-D
Odpovědět
ty vogo to je slejvák 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti :-D nééééééé, to yb ch si nedovolila, ale ty povlaky fakt nevím, kam jsem uklidila :-D :-D :-N ty výplně mám :-D
Odpovědět
Anetko tady taky, priserny a jeste ke vsemu tady je vedro v kanclu ]-( Andrej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já asi žiju někde jinde :-N tady je teplo a slunečno :-D x-)
Odpovědět
no řídit nevím, podle toho jak bude Lucce a jak se jí bude chtít...bych byla radši kdyby řídila ona, má lepší orientační smysl a tak. Ale určitě pojedeme mým autem a pít asi nebudeme ani jedna =-) :-N :-D
Odpovědět
tady je tma jak v půl jedenáctý večer 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?