1985 (V.) - Letní novomanželky

Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to je hezký název :-D san to se Ti povedlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju x-)
Odpovědět
Juuuuu nazdar nove tematko x-) Sany je nase sikulinka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tfuj tfuj tfuj ať to nám všem všechno dobře dopadne!!!
Odpovědět
No joooo.. to musi Luci.. jinak to ani nejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže příští rok touhle dobou tady doufám budou čtyři šťastné manželky, jedna maminka a možní i nějaká ta těhulka ;-)
Odpovědět
Super, jsem to uplně prošvihla :-D byla jsem si koupit oběd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pristi rok sem budem jeste nostalgii koukat, jaky to bylo driv... pro vas - za svobodna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já doufám že to bude ale hezká nostalgie a budeme všechny spokojené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ono pro mě to třeba kromě jména žádný rozdíl ani změnu neznamená, já už jsem prostě dávno "jeho" ;-) a on "můj"
Odpovědět
ono vám ani nic jiného nezbyde, než být spokojené...Pro mě je manželství prostě navždycky, od našeho rodu ani od Tomova se ještě nikdy nikdo nerozvedl ;-)
Odpovědět
takže snad to bude u nás taky tak ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezky receno Luci :-) Zmeni se to, ze pak budes proste PANI inzenyrka z Prahy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no san to teda nevim :-D pani z Prahy to budu určitě ale ten Ing. jistej není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
člověk odejde udělat oběd a tisknout obálky a někdo ho vystěhuje =-) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně tady se nikdo rozvádět nebude! a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pandi my jsme Tě jen přestěhovali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anet, ja myslim, ze normalne by to tak melo byt... spousta mladejch lidi se dneska rozvadi, proste proto, ze nemaj chut na tom vztahu pracovat... coz samozrejme neznamena, ze jsem proti rozvodum, to zas ne...nema cenu se trapit za kazdou cenu, ale zase by si lidi meli uvedomit, ze manzelstvi neni jen na zkousku
Odpovědět
Profilova fotka
ale mě ted trvá víc, než se aklimatizuju :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, po těch letech sice víme co od toho druhýho čekat, víme že problémy zvládneme spolu a že prostě bez snahy nemá budoucnost nic...a moc si oba přejeme dát naší lásce fyzickou podobu :-D ale nikdo nemůže dopředu říct že tomu druhýmu nerupne v kouli a nezblbne do někoho jinýho nebo začne být nesnesitelnej...
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi, vitam te tu s ryzovym nakypem s jahudkama, tak to aklimatizovani snad bude prijemny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andrej nevymlouvej se ;-) hele před týdnem jsi byla někde v tramtárii a ted už seš aklimatizovaná zase doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych si ty jahůdky dala samotný, ale nákypem taky nepohrdnu :-D luci, njn :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já teda pohrdnu...ale ty jahody bych si dala, ty já mííít ráááda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nebudte vybirave, devcata :-D Dobre, tak si ty jahody z toho vydloubejte :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to už není ono san :-D ale jahůdky si asi koupím, můžu je? =-) já vím, že jsou dost alergenní, tak nevím...ale snad maličko nevadí...
Odpovědět
Profilova fotka
Spousta tehuli ma chut na jahody :-)
Odpovědět
Ja na jahudky vcera koukala, ale vzala jsem si redkvicky x-) No aby tady nejaka tehulka nebyla v lete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaká těhulka v létě? =-) jak jsem byli na té rozlučce v září, tak už čekaj miminko x-) v červenci rodí :-)
Odpovědět
Juuu.. to je hezkeee.. taky bych jednou chtela rodit na leto x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?