1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
super, půjčím si nějaký film :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se budu šrotit, ale vašek mi to pak předvede o co tam šlo( je to můj King ;-)) ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Terko hezke fotecky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
andrej : ja resila uplne presne ten samy problem. bryle jsem mela, ale cervene. a bez bryli jsem byt nechtela i kdyz jsem nad tim jednu chvili uvazovala. ze bych byla bez bryli treba jen chvili, nebo na par fotek. uz jen proto, ze bryle ti hrozne moc zakrejou liceni. ale nakonec jsem si rikala, ze mi to pry s brylema slusi vic nez bez nich (a taky kdyz jsou oci na bryle zvykle a pak jsi bez nich, vypadaji ty oci tak nejak unavene) ... a tak jsem si k vanocum vybrala tyhle cerno-bile. jsou cele jen plastove, takze nebyly vubec drahe...a ted skoro jine nenosim :-D (jeste mam dvoje). a presne jsem si rikala - ja se to snazim vsechno sladit a pak si vezmu cervene bryle...vzdyt by to bylo jak pest na oko...a bile bryle jsem vzdycky chtela, tak jsem mela aspon zaminku ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenže já na nový nemám, a kupovat si brýle jen kvůli svatbě mě ani nehne teda :-| a já tmavý nebo bílý mít nemůžu a bez obrouček nechci...
Odpovědět
tady někde bylo podle mě nějaké téma ohledně brýlí ve svatební den, koukala si do něj?
Odpovědět
Profilova fotka
nekoukala, a ani asi nechci, protože každej má jinej názor a to mi moc nepomůže :-|
Odpovědět
hm, tak v tom Ti asi nikdo neporadí, to budeš muset Ty sama, ale daj se přeci koupit i levné brýle, které bys měla třeba na tu svatbu a tak
Odpovědět
Profilova fotka
já si nechci kupovat levný brýle :-N an co bych je měla?jen na svatbu si brýle kupovat opravdu nebudu...zdá se mi to zbytečné a navíc já mám s brýlema problém |-| mám úzkej obličej, tak mám problém s výběrem...
Odpovědět
Profilova fotka
andrejko nezatěžuj si hlavičku, zkus ty čočky na zkoušku a uvidíš...když to nevyjde nelámala bych si s tím hlavu, však červené brýle a bílé šatky to bude vypadat hezky...důležité je aby ses v tom cítila dobře ty, hm?
Odpovědět
Papaaaa ;-)
Odpovědět
já jdu tiež. Páááááá hezkej prodlouženej víkendos
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
se máte holky,tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, vy slavite vsichni osvobozeni nebo co?? :-D ]-( ...tady nikdo neni..
Odpovědět
Profilova fotka
já tu nejsem, páč tu nikdo není :-D jinak nic neslavím, jen mám hlad a čekám na muže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...tak to je dobry :-D :-D ...budeme si povidat na dvou tematech?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasný :-D :-D :-D
Odpovědět
No, já tady jsem, ale nejsem, když tady nikdo není :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ej nás víc :-D :-D :-D koukám na přátele x-) to je fakt furt bomba seriál :-N :-D
Odpovědět
Já nekoukám na nic, tady řeším, že nám mají odpojit v pondělí tv signál a že máme přijít podepsat jakou si smlouvu, ale vůbec nevím oč jde a nechápu, proč bych měla jít něco někomu podepisovat....dneska to už asi nevyřeším, ale v pondělí to asi budu muset s někým jasně a stručně vyřídit....nejlepší je, že se hájí, že naše byty dopo obcházeli, ale já nevím, většina lidí pracuje, tedy alespoň já a můj manžel...případně prý odpo, do 16ti hodin..jenže já jezdím domů nejdřív v pět a manžel tak v sedm.....dám jim návrh, aby si změnili pracovní dobu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko kočky :-)
Odpovědět
dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no konečně někdo zašel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré sobotní poledne!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to je to tu slejzá :-N
Odpovědět
Ahojky, holky, tak co jste měly dobrého k obědu?
Odpovědět
Profilova fotka
já včera jen nakukovala, nějak nebyl moc čas, jsme uklízeli a pak jsem vytvářela seminárku, a podařilo se mi ji celou napsat...dneska už mě čeká jen učení... andrej jak se má pandítko?
Odpovědět
Profilova fotka
pandítko se má dobře ;-) x-) děkuji za optání, hezky roste :-) já měla zeleninovou polévku a nějakou omáčku, jako nevím, sama jsem nevařila, ale pochutnala jsem si ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme dneska pizzu, včera dělal muž výborný masíko a opečený brambůrky, mňam... andrejko vařil tatínek jo? a už je ti lépe?
Odpovědět
Profilova fotka
tatínek ne ;-) ten pracuje venku od rána do večera... tchýňka uvařila oběd ;-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?