1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já si panáka teda nedám :-| :-D ted bych ho ale potřebovala 8-( ale nedáme si, nebojte ;-) jdu dělat polívku...páčko
Odpovědět
JA fiiiim Andrejko ;-) Anetko, taky mi to tak pripada :-(
Odpovědět
x-) Jo jinak vcera jsem nafotila asi 500 fotek a priserne me to bavilo x-) dopoledne volejbal.. to bylo takove akcnejsi :-) a odpolko prcka s psikem.. a docela fajn fotecky... tak az je nataham a zmensim, tak se pochlubiiiim x-)
Odpovědět
super, už se těším ;-) si stejně asi vezmu navigaci na tu Tvou svatbu :-N :-N :-N je buřina...
Odpovědět
Aneti no mozna joooo.. jako asi tam trefite suprove.. pac to bude znacene, ale jistotka, je jistotka;-)
Odpovědět
no právě ;-) já se ztratím všude, tak doufám, že ta Lůca bude moct řídit :-D
Odpovědět
já co nemám naučený :-N
Odpovědět
Aneti tak Luca to ma v malicku, kdyz porad drandi na motorce ne? =-)
Odpovědět
jo ona i v autě, je hodně vyježděná ;-) a řídí dobře ;-)
Odpovědět
sikulka je to;-)
Odpovědět
jojo, to jo, ale už bývá trochu unavená a tak, tak uvidíme
Odpovědět
dneska se s ní uvidím, jdu s ní na nehtíky
Odpovědět
Článek se načítá
No to joooo... v kolikatem vlastne je?? v 6. mesici?
Odpovědět
jojo, v 6. a bude to prý Honzík...
Odpovědět
jsem si zkoušela její těhotenský kalhoty, je to hrozně pohodlný :-D
Odpovědět
Anetko... tak vidis.. budes dedit :-D ;-) Juuu Honzicek po tatinkovi, vid x-)
Odpovědět
jojo, po tatínkovi, říkali, že se jim prostě žádný klučičí jména nelíbí, tak dají asi honza... no už jsem si je u ní zamluvila, jsou mi sice na nohách a zadku volnější, ale je to pohodlnější a budu je muset zkrátit :-D Lucka teda zatím přibrala fakt jen na břichu, tak doufám, že to budu mít jednou taky tak ;-)
Odpovědět
Anetko tak to je fajn.. me prijde.. ze td vetsina tehuli pribira jenom na brisko... ale jeste ma cas no;-) Ted kamaradka ma termin vcera :-N ty fole =-) no a porad dobry, dobry.. a pak asi mesic pred ji malinko zadecek a nozky ;-)
Odpovědět
taky Lucka říkala, že jí dřív přišly všechny matky s kočárkama tlustý a dneska že vidí samé hubené, co jim fakt narostlo jen to břicho, což je super...
Odpovědět
Profilova fotka
taky doufám, že mi naroste jen břicho :-D mám hotovou polévku, ale ted se mi nějak nechce už nic dělat :-|
Odpovědět
tak nic nedělej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no asi bych měla, ale nějak nemám chut dělat nic, jen čučet do blba, ani beremko mě nějak nebaví a není to určitě váma ;-) ale prostě jsem nějaká zdrblá :-|
Odpovědět
No ja si taky myslim, ze je to tou modou a dobou ;-) a hlavne ty zenske se ted jakoby chlubi brisko a nemaji tendenci ho schovat ;-)
Odpovědět
tak si jdi lehnout a třeba se probudíš s lepší náladou...Pusť si nějaký fajn film a uvidíš
Odpovědět
Profilova fotka
tak se hlásím zpět, stehy jsou venku, ale ještě na tom musim mít týden nějaký special proužky náplasti aby se mi to nerozjelo...ale pořád jsem osypaná z těch klasických co jsem na tom měla předtim ato už jsem je před 5dny sundala...sem tam měla úplně osypanej čtvereček a svědí to jak blázen... andrejko se ti nedivim, to je tim počasím, zalez pod deku a čti miminku pohádky nebo si něco pusťte... jinak snad trochu pohnu s přípravama, tento týden možná půjdeme objednat dort, v neděli jedeme domluvit cukroví na výslužky, máme domluvenou schůzku na červen v Botanice ( ochutnávka vín a sestavení final menu)...tak uvidíme jak to půjde...
Odpovědět
já mám teda dneska taky nějakou nasranou náladu :-|
Odpovědět
Aneti jaktoze =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já spíš otrávenou, v práci děs, pak do školy ( je poslední týden semestru) a večer se budu učit a zítra taky učit celý den... :-|
Odpovědět
ale kolegyně v práci mi začínaj být čím dál tím víc nesympatický, já snad půjdu na tu mateřskou 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
anet dobrý důvod :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?