1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
viď... no prostě je nás tu v kanclu moc. ach jo :-|
Odpovědět
Anetko... ;-) to je mi lito... to je pak des.. kdyz je takova atmoska v praci 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a co změna práce?
Odpovědět
no to právě nechci, protože tomáš chce stejně letos mimino
Odpovědět
Profilova fotka
a Ty chceš?
Odpovědět
i jo i ne...
Odpovědět
jako tady stejně není čas si nějak povídat, já vlastně ty ženský ani pořádně neznám, tak jsem asi momentálně nějak blbě naladěná...
Odpovědět
jsem si koupila půl kilový jogurt bílý a tak jsem ráno půlku zdolala s bebe dobré ráno oříškové s medem a teď druhou půlku s bebe müsli s ovocem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anet jsi šikula :-D
Odpovědět
Aneti, ty si zerackujes:)))) ja mela mix salatu s mozzarelou;-)
Odpovědět
sice jsem měla chuť teĎ k obědu na slané, ale co...:-) k večeři si udělám budapešť...Jen abych nebyla převápníkovaná :-D
Odpovědět
Ja k veceri udelam rizoto ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
to je taky dobrý ;-) :-) mně se chce teď zase strašně spát a vůbec mě to nebaví...Už chci být na těch nehtíkách a jet dom
Odpovědět
Profilova fotka
mě zas bolí půlka hlavy asi z počasí...obvolala sem ted půl republiky a půjdu si udělat obídek- rohlík s ´žervé a sýrem
Odpovědět
mně mamka v pátek donutila zkusit kouknout přes její brýle a já přes ně skoro viděla... :-| má teda 1,5 dioptrie, já měla 3/4, tak si myslím, že tu 1 a 1/4 budu potřebovat. Taky mě teda asi z toho bolívá ta hlava, že je nenosím a mám takový tlak v očích, že mám pocit že mi tam něco praskne, mamka říkala, že to mívala taky :-| ch jo, tak co dělat ;-( si na ty brýle fakt nezvyknu ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Anetko me se taky necce 8-( ale co nam zbyva ze ]-( hele a jdes na gel??? Broucku, tak to mazej na optiku.... a fofr ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
anet asi moc namáháš očka, zajdi na oční, pro klid duše...a nemusíš brýle, můžeš mít přece čočky
Odpovědět
no jo ale cocky nosit denne take neni zdrave :-S
Odpovědět
Profilova fotka
není ale mně nic jinýho třeba nezbývá..
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, tak čočky ;-) hlavně si takhle neubliž ještě více... :-| a brýle třeba doma, to si zvykneš, neboj ;-)člověk si zyvkne na všechno, si pamatuju, jak jsem nesnesla ze začátku tampony a ted bych nemohla vložky :-N :-D
Odpovědět
čočku si do oka prostě fakt nestrčím. Si nevyndám ani řasu z oka...:-/ a u brýlí mi vadí ten omezený prostor vidění. Jsem je zkoušela nosit a nejde to, připadám si jak blb
Odpovědět
jojo jdu na gel. Lucka tam nejdřív chodila na akryl a byla spokojená, ale prý se nesmí dělat těhotným kvůli smradu a jelikož tam bude se mnou, tak ten akryl taky nemůžu (bo by musela Lucka sedět na balkoně :-D) a dám gel
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko :-| to je mi líto, já už jsem za ta léta zvyklá, tak mi to ani nepřijde...
Odpovědět
no jediný co tak mamka má bez obrouček, to by jako bylo trochu lepší, ale zase jsem tam po stranách viděla zelený odraz :-N
Odpovědět
a to mě teda taky děsně štvalo
Odpovědět
Profilova fotka
anet to jde o zvyk fakt...
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, ale pak u porodu mít nehty nemůže, ne? kvůli případnýmu císaři... Bez obrouček bych nechtěla už ani omylem :-|
Odpovědět
Aneti fakt???? Misa chodila na pryskyrici, kdyz byla tehule =-) ;-)
Odpovědět
Ale ja mam gelovky radeji ;-) Andrejko proc ne u porodu?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, četla jsem to v maminkovským časáku, žádný lak, ani umělé nehty... :-| já nevím proč to vadí, prý jim to v něčem vadí u operace a je fakt, že u žadné operace nesmíš mít nalakovaný nehty a být namalovaná...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?