1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
neznám vtipy. Veru to nevíš, to je teď móda, jsou rozně pohodlné :-D
Odpovědět
anet: fakt jo?? já je ci taký!! 8-( ;-( :-D :-D pošleš??? kde že je maj? u vongů? tam jsou nejkvalitnější ;-)
Odpovědět
jojo, klíďo pošlu, ale poštovný bude drahý :-D nebo si zajdi k těm tvejm Ťongum na Kladně :-D
Odpovědět
joo, myslíš k těm, jak jsem u nich pečená vařená??! :-N
Odpovědět
jo k těm ;-) jak si u nich kupuješ ty vlněný ponožky :-D :-D :-D
Odpovědět
no, tak ty krachli!!! ]-( musím sehnat lepší zdroj! :-D proto jsem to chtěla poslat vííííííš :-p
Odpovědět
no nekecej že krachli, když jsi jim tam dělala takovej kšeft furt! No tak Ti je teda pošlu no
Odpovědět
tak to je gól oni ještě chtěj zaplatit převoz toho mrtvýho roma :-N
Odpovědět
Ty fole pry nuda... a objevi se po hodine a pul:-D
Odpovědět
Píšu článek na Sonnika:-p
Odpovědět
no tak já jsem tady ráno něco řekla a nikdo nereagoval, tak co tady asi mám dělat, nevíš
Odpovědět
anet: se tu s tebou nikdo nekamarádí což?! =-) :-D jojo, jen mi sejří, PROČ JAKO lidi říkaj ROMA??? =-) ]-( rom neexistuje, jen CIKÁN! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
marti: kam? hod mi odkaz pls! :-D
Odpovědět
Ne Veru, stojí to tu za starou bačkoru už :-|
Odpovědět
anet: jojo, taky koukám, ale mě tak poslendí rok to tu nějak extra nebaví! :-N dřív furt a teď kdybych si to měla zapnout doma, tka to radši si budu kousat nehty! :-N
Odpovědět
já si to doma teda taky nezapínám. Jen facebook a takdy mě to tady už tak nebere ;-)
Odpovědět
bezva http://www.novinky.cz/domaci/175411-p... 8-(
Odpovědět
No super.. co vic si prat... 8-(
Odpovědět
asi tak...by mi zajímalo, jestli by to zaplatili mně, tobě, nebo jinýmu!! 8-( tohle je fakt už bez komentáře!! 8-(
Odpovědět
Ahoj holky, jak se máte?:-) Nějak to tu vázne....Aneti mě to nejdřív taky naštvalo, ale pak jsem si řekla, že se jich chce město jenom rychle zbavit...představa, že tu budou další měsíce nebo že jich sem přijede ještě dalších 1000 kvůli pohřbu, to radši ať jim to zaplatí a jedou..
Odpovědět
Veru tobe rozhodne ne... jsi malo tmava:-p
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/domaci/175411-r... Tak si zas zandejte penezenky :-N
Odpovědět
to je komedie, fakt 8-(
Odpovědět
hlavně ať už si všichni sbalej saky paky a jedou, půjdu jim zamávat
Odpovědět
Profilova fotka
čus kočky, výlet byl bezvadnej, moc jsme si to užili x-) x-) x-)
Odpovědět
Andrej to je moc dobře, ale tady to už nějak vymřelo.....:-/
Odpovědět
Profilova fotka
jj, trošku no :-| já jsem ráda, že jsme jeli, byl s náma i kamarád s neteří a moje sestra x-) ta měla včera narozeninky, tak to byl jako takový dárek :-) teda dárky ještě dostala, ale má týden dovču, tak aby nemusela sedět doma chudina...
Odpovědět
andrej... no joooo jako Maja:-) tak ze vse nej prejeme:-D Jinak preji dobre rano;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano :-) Kde jste byli, Andrejko... a ani nevim, jestli uz je ti vlastne lip?
Odpovědět
dobré ráno
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?