1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Sany, tak ted se rechtam jaaaaa uz jenom kdyz si to predstavim :-N :-D :-D :-D to musela byt sranda :-D
Odpovědět
Sany to se mi malinko ulevilo, bych Te nechtela urazit :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro nas teda jo, ale panicka byla hotova.... litala chudinka za nim jak hadr na holi :-D Stejne za to chudak nemohl, to ta kachna ho provokovala :-D :-D Dekuju za komplimenty, ale nebojte o svickovou, ovocny knedliky ani zmrzky jsem se nepripravila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me spis urazi, 15ti letej holobradek, co me poprosi o cislo :-D :-D :-D Ale Vincovi musim vyridit, ze mu hadal 27, to bude v sedmym nebi :-D ;-)
Odpovědět
Vincovi to taky strašně sluší, moc pěknej chlap x-) myslím si že se k sobě hrozně hodíte ;-) :-) a zážitku ze zoo se tu teda taky tlemím :-D
Odpovědět
jinak máme tu dlažbu ve verandě, je fakt moc pěkná a jsem ráda, že jsem nakonec zvolila jen tu jednu barvu ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme vahali jestli s sebou nemame vzit Obie (jako do ty zoo), ale dobre, ze jsme to neudelali...ona je ze vsech psu vedle a kdyz jsem videla, kolik jich tam bylo, tak mi bylo jasny, ze by se zblaznila... A do ty kachny by se asi pustili spolu :-D :-D Ja to musim mladymu vsechno precist, on ma depky z toho, ze mu bylo 35; tak mu musim zvednout naladu :-D
Odpovědět
včera mě málem trefilo. JSem stahovala ty fotky z toho letu do počítače a najednou se asi vybila baterka nebo nevím, tak mě nenapadlo nic lepšího než vytáhnout ten kabel. No a když jsem foťák zapla, tak paměť prázdná a v pc asi 4 fotky, normálně se mi chtělo brečet...Ale pak jsem to nějak zkoušela a když jsem to napojila na kabel a dala zobrazit soubory, tak to tam bylo, to mi spadl šutrák ze srdcw. Páč s tímhle já už nikdy nepoletím, bylo mi fakt moc špatně, musela bych zase vyslat Toma samotnýho a to už by nebylo ono :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A fotky baracku mas asi na facebooku, vid? Ja se tam musim mrknout
Odpovědět
to teda nemusí mít ani trochu depky, ale mohl by Tě požádat o ruku třeba :-D
Odpovědět
jojo, taky na facebooku...teda jenom tam. Ale tu verandu jsem eště nevyfotila, není zaspárovaná a udělané sokly, ale snad tento týden to dodělá ;-) včera už to vypadalo být zaschlé, už jsme potom i šlapali lehce
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Ze bych mu rekla, ze ctyricatnika bych si nevzala, tak at dela, jo? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
A já chtěla vzít Leníka taky do zoo, ale asi se na to radši vyprdnu, aby nám tam pak nezakousl nějaké zvíře...Ba ne, to by neudělal, tchýně má kuřátka a oni pochodují po zahradě a už si jich ani nevšimne ;-)
Odpovědět
třeba, protože na vaše svatební fotky se teda moc těším už teď :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je hodnej.... nase trubka by zakousla nejradsi i tu zelvu, ale ma smulu, tu nerozlouskne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, ty ses uz uz svatebnich fotek, jo, tak to ses teda rychlik :-D :-D
Odpovědět
no jo, doufám, že na ně nebudu dloouho čekat :-D no a teď jsme měli na zahradě ježka, tak kolem něj skákal jak trdlo, bál se ho, štěkal na něj a uskakoval, možná i lekal sám sebe, pak do něj opatrně šťouchnul packou, škoda že se nepíchl...:-D a teď má zábavu v chytání všeho co lítá. A v sobotu narazil na vosu, dobře mu tak 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, jdu se obliknout a jedem do kramu... pred odjezdem jsme vyklidili lednicku a ted tu umirame hlady.... Tak zatim pa, devcata :-)
Odpovědět
papa Sany x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ta nase taky, pichnula ji mrcha primo do ocka...Ta vypadala, jak Rocky na konci filmu :-D paa
Odpovědět
No my se ted taky chystame do ZOO, ale prave do Phy kvuli volne pohybajicim zviratum nechceme.. pojedeme zase do Dvora;-) No jako ja bych tam asi taky litala jak hadr na kosteti =-) on kdyz se RR rozhodne pro neco ze kousne, tak pomuze jenom zaliti do betonu :-N :-D Z tech fotek by me asi kleplo, kdyby mi zmizeli!!!
Odpovědět
Nas pichla do frnaka 8-( No my lovime vse co lita, nejvic jsou ted v kurzu ptaci:-)
Odpovědět
Hele Sany, ze ten Vince nejak zestihlel? =-)
Odpovědět
a do toho dvora chcete se psem nebo bez?
Odpovědět
Profilova fotka
do Prahy bych chtěla hned x-) x-) x-) do zoo, ve dvoře jsem byla jednou a bylo to super x-)
Odpovědět
tak si udělejte výlet Andrej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ted bude výlet do lednice a pak uvidíme ;-) třeba až s Neluš x-)
Odpovědět
no jo ale to si ještě počkáte, aby z toho něco měla taky... já chci taky do zoo. Teď v sobotu se teda jdeme kouknout do Štěcho na Dračí lodě ale v neděli bysme mohli když bude hezky a budeme mít chuť x-)
Odpovědět
Profilova fotka
příští rok už můžem ;-) to už bude zvířátka vnímat... Baruška už byla taky v zoo a Nela bude v tuhle dobu o měsíc starší.
Odpovědět
tak můžete klidně i když jí bude měsíc :-N ach jo já už chci domu, teď jak nemám autí, tak musím busem a budu doma až kolem šesté :-S ach jo, snad bude brzo spravené
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?