1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Áji, to je fajn, že jste si výlet užili ;-)
Odpovědět
Hoj. ja dnes delam stravenky pro cely urad, tak nebudu minimalne do obeda;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, je tu Monička? =-) Děkujeme moc za dárek, vůbec jsem to nečekala x-) x-) x-) je to moooc krásný. Věcičky pak hned dám na koníka :-) x-) a jak se jinak máte? :-)
Odpovědět
Ahoj Andrej, od rána tu nebyla :-( asi má moc práce ;-)
Odpovědět
to už to přišlo? To je fofr :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak od tebe má adresu :-D :-D :-D i vy jedny potvůrky tajemný :-N já seděla asi půl hodiny na podlaze s balíkem v ruce a přemýšlela od koho je :-D :-D :-N
Odpovědět
my jsme si říkaly, že ńad tím budeš dumat :-D ale přišla jsi na to rychle :-N :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no tahle, mě Monča napadla hned, ale pak jsem půl hodiny dumala odkud je :-N :-D :-D :-D a vyřešila jsem to tak, že jsem na fcb dala její jméno a byla to ona :-D :-D :-N
Odpovědět
chytrá holka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ted listovala nějakou knížečkou o miminech a tam bylo, že poslední trimestr mám na něj mluvit a pouštět si oblíbenou hudbu před spaním a prej že vážná hudba podporuje inteliigenci. Tak říkám P, že budem večer Neluš pouštět Mozarta. A on znechuceně, tak to si pouštěj dopoledne. Tak jsem řekla, že je tam napsáno že večer před spánkem se to má pouštět...A on s nadějí v hlase a ty máš nějaký cd s Mozartem? A já ne, ale na youtube toho bude :-D :-D :-N A P: a doprdele, to budu muset asi zrušit net :-D
Odpovědět
no co, já bych to taky pouštěla :-N a mamka zase mluvila o nějaké rolničce, že jí nosíš na krku celé těhotenství (ta rolnička je u pupku) a po porodu tu rolničku zašiješ dítěti do nějaké hračky, to se mi zdá taky zajímavý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, to je hezký x-) my chcem koupit nějakou hrací hračku a to jí pouštět do břicha a pak jí to pouštět před spaním, ale zatím se nám žádná hračka nelíbila :-( myslím ta hudba...
Odpovědět
Článek se načítá
http://babinet.cz/clanek-5762-mexicka...
Odpovědět
Ahojky, holkyyyyyyyyyy!!! Byla jsem na služebce. Sice jsem byla od šesti v práci, ale jen do půl osmé, pak jsem odfrčela a teď už jsem zase zpátky.... Andrej, nemáš vůbec zač ;) Třeba to malá unosí ;) Jsem si říkala, jestli Tě to napadne hned, že jsem to já :) a donesli Ti to až domů nebo jsi musela na poštu??
Odpovědět
Profilova fotka
donesli mi to až domů ;-) a kdybych nebyla doma, tak mi to sousedka vezme po práci(poštačka je sousedka a miluje našeho psa :-D x-) ) hroooozně moc děkujeme, hned jsem se s tím ňuchňala x-) moc krásný věcičky bude malá mít x-) Anetko, a rolnička vypadá zajímavě, ale já bych ji asi nenosila, by mě to na tom břiše asi vadilo =-) :-N
Odpovědět
Andrej, tak to jsem ráda, že to donesli až domů, případně, že máš tak služby zabezpečené, protože jsem si říkala, že jestil kvůli mně budeš muset hnát na poštu..tak jsem si oddychla. Stejně tak, že se věcičky líbí :)) To mi teda taky spadl kámen ze srdce :) A co doma, zařízené?? :-)
Odpovědět
Čus Móňo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my to máme stejně jen kousek na tu poštu a už mám vychytané i otvíračky :-D doma ještě doklízíme a děláme vlastně takový celoúklid, to ale už se to začíná podobat bytu :-D
Odpovědět
a ukáže nám fotečky?
Odpovědět
ukážeš?
Odpovědět
Ahoj!! Anetko!!!! :-D To se to bude bydlet ještě líp než dosud :) a fotečky doufám, že budou!
Odpovědět
kdepak jsi trajdala na služebce, hm? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě nemáme nafocené, je tu fakt bordel :-N ale vyfotíme, určo a dám je asi na střechu ;-) ale musíme ještě dovézt tu komodu, postýlku a sedačku ;-)
Odpovědět
tak se budem těšit ;-)
Odpovědět
Áááále, jela jsem do Jihlavy na seminář ohledně datových schránek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi byla celkem blízko nás x-) já chtěla včera do Ikei, ale P se pak už nechtělo :-| chjo
Odpovědět
no jo byli jste na výletě, měla jsi vybráno :-D já jsem si včera udělala lečo a ještě mi zbylo na dnešek, mňam už chci bejt doma
Odpovědět
Jojo, byla jsem hodně blízko :) kdyby bylo víc času, bych se snad i stavila :-D :-D :-D Já byla včera do pěti v práci a pak jsem přijela domů, trochu poklidila a v osm zalezela do postele a koukala jsem na romantiku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se klidně někdy stav x-) lečo bych si taky dala, my nemáme nic moc k jídlu, ani oběd pořádnej nebyl =-) :-D
Odpovědět
Anetko a to jsi jedla jen tak samotné lečo?? Já jdu dneska s kamarádkou na večeři v pět hodin. No tak až zase pojedu do Jihlavy, dám vědět a stavím se x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?