1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
No jasne, ze se psem, at pozna taky jiny zvirata:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já to myslela tak, že v půl roce už to bude vnímat, v měsíci ne ;-) a navíc v srpnu/lednu bych do zoo teda nejela :-D
Odpovědět
no nevím, co má půlroční dítě ze zoo, ale třeba něco jo, fakt nevím :-N MArti tak jsem na něj zvědavá, co bude na ně říkat. Lenny když vidí něco neznámého tak je nervní a má respekt :-D
Odpovědět
No jak znam toho naseho vopicaka, tak se bude drapat k nim do vybehu!!!! Jeho drzost nezna meze... jednim uchem tam druhym ven:-D dostane sekec od psa a jde po nem znova:-) Ale v sobotu ho mastila nejaka agresivni fena, stene a on se nedal a zmasakroval ji, tak jsme ho pochvalili, to byla svine 8-( :-N :-D No jako na pul roce by z toho neco mela mit v tom smyslu, ze sedi uz ve sportaku a pozoruji okoli ;-)
Odpovědět
no abyste v něm ale tímhle nebudovali rvát se se psy :-| Já bych kvůli dítěti šla do zoo až třeba ve dvou letech, abych si s ním o tom mohla povídat a vyprávět mu o těch zvířátkách. Půlroční dítě bych do zoo vzala spíš kvůli sobě :-D asi tak jako toho psa :-D :-N
Odpovědět
No to zase neboj, kdyz vidime, ze je to neusne, tak ho zamorejme serveme, ale tohle uz presahovalo veskere hranice, ta fena se vrhala na vsechny a docela ostre na stene, a jeste z pohledu toho majitele, jsme meli my vsichni spatne psy!!!! Takze z tohoto duvodu jsem to uz nevydrzela a byla jsem rada, ze ji to Sonnik nandal;-) No ja bych prcka taky vzala klidne na pul roce.. myslim, ze jsi pak rada, ze mas moznosti vyletu;-) a btw. za rok a pul tam muzes znova:-D
Odpovědět
teda pisu jak kokot. sorrac * neunosne * samozrejme
Odpovědět
a kolik tam vůbec jako bylo psů?
Odpovědět
No v tom kruhu kolem 20, ale jeste tam meli treba dalsi, takze bych si tipla dohromady do 30 psu;-) vsichni nas tam chodili okukovat.. pac jenom samy RR :-N :-D
Odpovědět
my když jsme ráno vyráželi na tu pálavu, tak jsem zdálky viděla vystupovat z auta nějakého pána s dvouma rr ;-)
Odpovědět
no vidis:-) a v kolik jste jeli? =-)
Odpovědět
asi kolem osmé ráno
Odpovědět
Článek se načítá
acha.. tak to jsme teprve vyjizdeli z Boule;-) to byli urcite Ti poradatele ty meli asi tri psi a ta handlerka mela snad 5 psu:-D
Odpovědět
no tak to je možný, mně to totiž připadalo i jako dospělí psi, ale bylo to fakt hodně zdálky, tak nevím
Odpovědět
jj.. tam byli i dospelaci nebylo to vylozene jenom pro stenata, ale hlavne asi pro ty majitele, aby vedeli jak se chovat pri te vystave:-D
Odpovědět
hele http://www.zazitky.cz/vzdusne-zazitky... jak jsem mluvila, že jde bratránek zítra na ten simulátor, docela drahá sranda, co? :-D
Odpovědět
ty fole mazec:-) ale slysela jsem, ze kdyz maji den otevrenych dveri, tak si to muzes zadarmiko zkusit x-)
Odpovědět
no to nevím,a le je to prej pořád narvaný a když si to vyměníš za míle, tak Ti zavolaj třeba že můžeš ve tři ráno, takže asi mazec.
Odpovědět
:-D no dobry... v kolik dnes mejes nadobicko?
Odpovědět
umyto :-D
Odpovědět
a za dvě minuty konečně zasloužený odchod a už se těším až si dám něco k jídlu, mám hlad
Odpovědět
tak zdar... a pozdravuj doma chlapy ;-)
Odpovědět
jojo budu, Ty taky :-D papa
Odpovědět
Dobré rááááno, děvčata.....jsem zde jenom na skok, mám šílené práce, tak jsem si říkala, že vás musím alespoň pozdravit :)
Odpovědět
Dobré ránko, to je škoda Mončo :-( Já budu mít do čtvrtka zase svoje autíčko opravený x-)
Odpovědět
si představte, že je to to těsnění pod hlavou a něco bylo málo utažené, ale už z výroby :-N
Odpovědět
Bre ranko :-)
Odpovědět
tady je dneska zábava 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojk.. tak rekni nejakej vtip :-N
Odpovědět
anet, haha, co to m,áš za boty????????????????????? :-o :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?