1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Jeee.. tak to bude mozna on:-D to by odpovidalo.... Maja mi vzdy hubuje, ze na nej nemam cumet jak tele:-D
Odpovědět
takovej sympatickej pán to byl ;-)
Odpovědět
jinak škoda že jsme se nesešli, páč my na Pálavu nedojeli. jeli jsme mojí fábkou a u Humpolce jaksi vypověděla službu |-| a tak jsme čekali na odtah a v pět jsme dorazili domů a byli jsme K.O., takže jsem Ti už ani nepsala |-|
Odpovědět
Jejda:( jakto, ze??, Copak se ji stalo?? Takze bude nove autickooooo x-)
Odpovědět
no doufám, že jen těsnění pod hlavou, že to není motor. Prostě to třikrát zapípalo, tak jsme zastavili, abychom na to koukli a začal se valit kouř :-/ teď to je v opravě, takže uvidím. Ale nový auto bých chtěla co nejdřív no, až se trochu zahojím a dokončíme barák ;-)
Odpovědět
Jj.. tak snad to nebude nic vazneho:-( to jsou pak vzdy tak hnusne necekane finance 8-(
Odpovědět
no jako zatím to vypadá na to těsnění, teď jde o to, jestli jsme to nepos*ali, jak jsme s tím ještě asi 5km jeli, uvidíme ;-) každopádně novej motor by se mi moc platit nechtěl ;-) to už radši koupím to nové autí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj holky ;-) jak se máme? Já dnes mám nějakou blbou náladu, asi je to tím počasím :-|
Odpovědět
No tak to je jasny.. to by se snad ani nevyplatilo, pokud chcete nove auto v nadhazejici dobe;-)
Odpovědět
čus andrej jak počasím? Tady je pěkně :-N
Odpovědět
Andrej ja jsem taky otravena!! A nic se mi nechce:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady včera bylo hrozně v noci, málem konec světa...A ted je tak všelijak, teplo, ale zamračeno... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
aha, no u nás akorát buřina jak jsme přistáli, chcalo jak z konve a co bylo v noci nevím, asi nic, jsem usnula po Chalupářích :-N
Odpovědět
No ja po nich taky usnula, ale Maja rikal, ze docela mazec.. ale to se dalo cekat po takovem vedru!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mě se taky nic nechce :-| a musíme vyskládat knížky do knihovny ]-( no já usnula okolo půlnoci a P až ve dvě
Odpovědět
tak u nás ta bouřka byla už odpoledne no. Fakt hned jak jsme přistáli. Viděli jsme blesky,PAvču už nechtěla věž přijmout, ale pak že jo,a le ukončili s ním spojení, aby neuhodil do věže blesk. No jsem ráda, že jsme to stihli, jinak bysme museli bejt ve vzduchu a nebo někde nouzově přistát a to bych se třeba už poblinkala :-N :-D ale byl to chcanec teda pořádnej.
Odpovědět
Jak by vas nechali ve vzduchu???? Jako ze byste litali nad tou bourkou? =-)
Odpovědět
no museli bychom jí obletět a někde jinde přistát ;-) v bouřce se nesmí lítat
Odpovědět
stejně když jsem to včera viděla, tak je fakt děsně šikovnej x-) bych to do něj ani neřekla. A v úterý dostal příležitost jít lítat na simulátoru na airbusu :-N
Odpovědět
Aha;-) jj.. tak to ma fajn;-)
Odpovědět
no jo, zdržet se o chvíli dýl v Boleslavi, tak jsme měli smůlu :-D mám pocit že mám asi zánět spojivek :-| mi hrozně tečou oči
Odpovědět
ty fole nestras a mazej k ocarovi;-)
Odpovědět
no jo musím kouknout doma pořádně do zrcadla a kdyžtak pomažu. Už mě ty moje oči se*ou, chtěla bych je vyměnit :-N :-D
Odpovědět
Tak jsem ti je v sobotu mohla vydloubnout:-D
Odpovědět
no dík a dala bys mi i náhradní :-N
Odpovědět
a byli jste si někde sednout s Májou a Soníkem?
Odpovědět
Neee o tech nahradnich jsi nic nerikala:-D
Odpovědět
jsem říkala vyměnit
Odpovědět
No akorat tam v te Stare myslivne;-) skoncili jsme seminar stejne az v sedm;-) takze jsme tam rovnou zasli na veceri, posedeli tam s tim jednim klukem, pak si Sonnik pohral a sli jsme v deset do hajanku;-)
Odpovědět
Sakra:-)leda duhove kulicky:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?