Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianna11 aj my by sme chceli tento termin :D
Odpovědět
Profilova fotka
@barumienka ja som na tom rovnako, tolko som ho ospevovala ze sa zacal pacit aj mojej polovicke :D
Odpovědět
Profilova fotka
Juchů, přesně 500 dní do svatby :-))))
Odpovědět
Ahoj, my budeme mať svadbu 14.6.2014 x-) vybavené zatiaľ nie je nič naisto, ale kedže rodina trvá na veľkej svadbe cca 90 hostí, tak som si predbežne rezervovala hotel - miesto hostiny a tiež skupinu čo nám bude hrať... o všetkom ostatnom so záujmom čítam a vyberám, čo chcem na svadbe mať a čo nie.. snažím sa si všetko písať a neutrácať zbytočne. Šaty som si povodne chcela kúpiť - aj sestra mala kúpené, ale tam u nás doma som našla celkom pekný salón, kde požičiavajú krásne šaty okolo 350 euro.. tak sa neskor pojdem popozerať s mamkou... inak v hoteli mi s radosťou urobili predbežnú rezerváciu - letné termíny 2013 už boli plné.. ale skupina ešte ani v diaľke nemala termíny, ale tiež predbežne napísali nás... svadbu vybavujem na diaľku, tak mi dlhší časový interval vyhovuje
Odpovědět
:-) my plánujeme svadbu na 12.jula 2014... Všetci mi hovorili že je ešte priskoro plánovať,ale nedalo mi to,a tak som sa tu nedávno zaregistrovala. No ako vidím,niesom sama čo tak dopredu plánuje. ;-) ...predsa aspoň máme čas to všetko dať dokopy bez stresu. Pomaly sme sa uz dali do plánovania nášho domceka:-)...a obzerame sa po nejakých tých svadobnych napadoch...miesto na hostinu uz mame vybrané,rezervovat ho budeme asi v lete. Myslite že to bude stačiť? :-) ...je to hotel M pri Malackách(taky nenapadny:-D)tak snáď nebudú mať na náš dátum už obsadené...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, už můžete říkat, že se vdáváte příští rok ;-)
Odpovědět
@kecka28 To mě nenapadlo, že už můžu říkat, že se příští rok vdávám! :-D Zní to rozhodně líp než "v roce 2014" :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo jj, nebo když jsem musela říkat že "až ten další rok, ne příštíů§, takhle je to supeer... A navíc, ode dneška už mi počítadlo začíná čtyřkou - 499 dní do svatby :-D
Odpovědět
@kecka28 Přesně tak, moje slova: "až ten další, ne příští" a pak vysvětlování, v kterém roce teda jako myslím... vrrr, teď už je to jasné :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo Přesně tak... a hlavně se mi nelíbily ty nevěřícné pohledy jestli si jako nedělám srandu... :-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
my máme 13.9. 2014 :-D :-D
Odpovědět
@nevestickalulu aj my sme nad nim rozmyslali, ale 12 mam meniny, tak som ho vyskrtla :-D tak teraz uvazujeme bud 27.9. alebo 4.10. 2014
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
U nás je to 14.6.2014. Ten den máme s přítelem 10 let výročí a jeho rodiče mají 25 let výroči :-) Myslíte, že už mám šílet? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky jsem si vymyslela datum 14.6.2014 akorát, že mi dneska došlo, že to nejspíš bude i termín státnic.. takže ho budu muset změnit a vůbec nic se mi nelíbí :D přítel navrhuje 18.7.2014 tak možná bude páteční obřad.. jediný štěstí, že je ještě na všechno dost času :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, my mame vybrany datum 27.9.2014 a tiez na mna niektori ludkovia pozeraju neveriacky, ze planujem uz teraz...nuz, ale v maji sa nam ma narodit babo, zaciname stavat, tak to riesim teraz, kym som pokope, potom to uz bude viac o babu ako svadbe :-) a ten termin je pre nas vynimocny, 5 vyrocie naseho prve rande ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se k vám přidávám holky...taky budu nevěsta 2014 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Tak my to plánujeme na prosinec 2014 :-) sice až příští rok,ale už teď mám pár věcí naplánováno :-D jako je seznam hostů,dekorace, rozpočet atd.,ale jelikož žiju v zahraničí tak se tento rok pojedeme podívat na místa obřadu a hostiny a už to nejspíš i zamluvime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dany69 @erikabv @limda @englishbride ahoj holky, vítejte! Jsem rda že už nás je čím dál víc, aspoň si nepřipadám jako blázen :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 Vzhledem k tomu, že já tu straším od dubna 2011, tak blázen určitě nejsi :-D
Odpovědět
temin mamec14.6.2014 a myslite si ze je skoro to znamim uz povedat? lebo ja by som to nechcela uz teraz vsetkym povedat ..ale neviem ci vydrzim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianna11 aj my ešte čakáme chceme im to povedať presne tak rok predtým
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych nevydržela čekat do roku předtím :-( u nás to moje rodina už ví a snoubence rodina to ještě environment,nějak je to vůbec nezajímá :-( Ani nepogratuloval nikdo když jsme jim řekli že jsme zasnoubeni. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianna11 Já bych asi taky ještě chvilku počkala. U nás to teda všichni vědí, protože jsme se původně měli brát loni, ale neřekla bych, že naše oznámení o svatbě zvedlo zrovna vlnu nadšení, tak si teď to pravé datum necháme pro sebe ať mě to nemrzí znovu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 blázen určitě nejsi, já ještě nejsem ani oficiálně zasnoubená :D ale s přítelem jsme se domluvili, že příští rok bysme chtěli a že ten prstýnek bude letos někdy jako překvápko :) jak ho znám, bude mě napínat až do silvestra :D takže zatím ani nic neoznamujeme, jen před nej kamarádkou jsem se prokecla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dany69 aj my to tak máme aj ked vščerj sm mu ukázala aké sa mi páčia :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestickalulu jé to jsem ráda, že to má někdo stejně jako my :-) taky jsem milému ukázala jaký typ by se mi asi líbil, ale konečná volba je jen na něm, určo to bude ten nejkrásnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Presne to bola prvá veta, ktorú som mu povedala na Nový rok. Budúci rok sa berieme. :)
Odpovědět
@kecka28 Přesně! :-D No, my původně oznámili po 2 týdnech našeho vztahu (tj. v r. 2005), že se vezmeme 8.6.2013 (výročí, sobota), a tos teprve měla vidět ty pohledy! :-D Se na nás dívali, jako jestli jsme nespadli z višně :) Ono by to nakonec i vyšlo, my s tím pořád počítali a těšili jsme se, že to všem nandáme, ale kvůli prodloužení studií to posouváme, páč bychom na to neměli prašule :) A miluju čtrnáctku, takže nebylo co řešit :)))) 8-)
Odpovědět
@veronika972 Asi to slyšelo hodně partnerů první týden v lednu, jak tak čtu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo Aj my sa budeme brať na výročie. Šesť rokov od začiatku vzťahu. Vtedy to bola sobota i teraz to bude. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?