Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
@mattislavik no to už bude po Vianociach 12.1., uvidíme aké bude počasie, možno ani sneh nebude, ani mráz...ktovie, keď bude kosa tak nám vypijú viac pálenky ;-) biely kožuštek mám samozrejme
Odpovědět
Profilova fotka
@lucia134 Já asi taky všechny naliju a bude veselejší svatba.:-D Budete mít DJ?Nevím,jak to vyřešit,chceme to dát na co nejméně peněz.
Odpovědět
@mattislavik no pozor na alkohol, niekoho povzbudí k hádke..budeme mať 3-člennú skupinu, dievča a dvaja chlapi-jeden z nich je dj, takze počas ich pauzy bude niečo mixovať, samozrejme trošku potichšie, aby sa ľudia mohli aj porozprávať...450€
Odpovědět
Profilova fotka
@lucia134 Teda,to výjde na dost peněz,když je to v eurech. Já do toho více jak 4 tisíce nechci dát.:D I tak bude dost tvrdé snížit rozpočet na minimum,co to půjde.:)
Odpovědět
@mattislavik Bohužiaľ, dnes je všetko drahé :-(
Odpovědět
@mattislavik o dva roky to možno bude ešte drahšie, ktovie :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
mne sa paci 14.6.2014 este nic neplánujeme len sa rozhliadam po inspiraciach.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aj ja sa k vám pridávam. Tiež plánujeme svadbu na 2014 zrejme koncom leta takže zatiaľ len zbieram inšpirácie :)
Odpovědět
Profilova fotka
Skvělé! Jsem šťastná, že jsem konečně našla lidi podobně založené jako já :) Plánujeme s přítelem svatbu. Nejdřív chci dodělat školu a po státnicích bych měla ráda svatbu, což vychází když to dobře půjde na květen/červen 2014. To budeme s přítelem spolu 5 let. Přesný termín zatím tedy nemáme. Chci se zeptat, zda už to nějak hodně plánujete, nakupujete apod.? Já jsem tím začala děsně žít, užívám si to, baví mě to. Ale bohužel spolu nebydlíme a tak není moc prostoru, kam všechny ty věci dát :(
Odpovědět
@piperr_ka jsem na tom podobně jako ty, se školou i bydlením. Já bych tedy hned po státnicích svatbu nechtěla, viděla bych to až na září.
Odpovědět
Profilova fotka
@artemis3 Ten květen je spíš kvůli tomu, že se nám ten měsíc líbí, je to měsíc našeho výročí a navíc bychom chtěli hostinu venku, takže doufám, že bude taky hezké počasí ;) S tím bydlením je to naprd... :( Ale máme staromódní pohled-nejdřív svatba a potom společné hnízdečko :)
Odpovědět
Článek se načítá
@piperr_ka Kamarádka se taky vdala aniž si zkusili společné bydlení a moc si to chválí, takhle prý nic neřeší, a že kdyby si to zkusili předtím, tak by ho prý už dávno zabila a nevdala se, samozřejmě to myslela s humorem. Květen se mi taky líbí, od nás by v tomhle měsíci byli nejhezčí fotky , ale přítelův táta je každý rok touhle dobou pracovně v cizině. A září je zase můj oblíbený měsíc a já přes státnice stresem přiberu, takže budu mít čas to přes léto zase shodit a taky se budu moct věnovat naplno přípravám a ne škole současně, i když určitě při státnicích budu myslet na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, každá máme své důvody pro ten "náš" měsíc :) Já se přípravám věnuju už teď, strašně tím žiju, hrozně me to baví. Potom aspoň budu mít klid na učení ;)
Odpovědět
@schybolova Ahoj, my se tamtéž chceme brát v červnu 2014 :) Nemáte v rodině nějakého Lukáše? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo Fakt? a uz mate přesný termín? jo jo brácha je Lukáš :-)
Odpovědět
Já se svatbou zabývala před několika lety, kdy jsem objevila tyto stránky. Pak jsem si dala zase několik let pauzu a teď se s odstupem času dívám na všechno, co jsem si tehdy vysnila. A jsem ráda, že jsme se ještě nevzali, protože bychom za svatbu utratili majlant :) Takhle to vidím rozumněji, hlavně, co se financí týče :) , navíc se změnilo pár věcí, které dost ovlivnily, a tím pozměnily naši původní představu svatby. Takže vše bude jinak, nebudeme mít tolik původně vysněných blbinek, ale bude to určitě i tak fajn. No a teď jsem zabředla do diskuze o svatebních šatech a jsem v šoku ze současných cen za půjčovné. Je fakt, že rozhodně netoužím po nejnovějších modelech, je mi to upřímně jedno, jestli bude letošní nebo 5 let starý, hlavně, ať mi to sluší :) . Jinak se teda po všem začínám znovu rozhlížet, protože mě nenapadlo, že bych už na podzim 2013 měla mít zamluvené šaty (to mi přijde zbytečné, ale díky takovým těm "aktivkám" mi asi nic jiného nezbyde, ať na mě totiž taky něco zbyde :-D ), plánuju, jaké si vyrobím přání , koukám po prstýnkách. Místo je vybráno, jen nevím, kdy si máme jít zamluvit termín (ať to zase není pozdě :)) , viz. "aktivky" ) :) Takže tak nějak pozvolna, před Vánocemi 2013 asi začnu naplno :) Hlavně pohodu :)))))
Odpovědět
@schybolova :) Krásná náhoda :) Tak jdeš po vzoru bráchy, jo? :)
Odpovědět
@schybolova Chceme 14.6.2014 nejdřív ve 14 hodin (četla jsem ale v diskuzi z r.2008, že 14 hod je nejpozdější hodina, kdy se tam oddává, jen nevím, jak moc je to aktuální) :) Třeba se tam ještě potkáme ;)
Odpovědět
Profilova fotka
MY Máme 14.9.2014 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo ty bráchu znáš? no už je načase :-D
Odpovědět
Jooo, už roky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo no my zatím máme v plnáu duben chtěli bychom 19. ale je to sobota před Velikonocemi, tak nevíme jestli budou vůbec oddávat:-/ ještě sme se tam nebyli ani zeptat ... času dost :-D
Odpovědět
Já si taky myslím, že je ještě čas :) Ale ty aktivky mě fakt štvou, už teď je možná pozdě chytnout dobrý termín :-D Asi tam v létě skočíme, ať máme jistotu. Pošlou nás beztak do kytek, že jsme paka, co tam děláme tak brzo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to je mozne, my sme tam orientacne poslali segru a zenska na matrice ji rekla ze maji terminy jen do cervna 2013 a to tam byla v listopadu :-D
Odpovědět
Tak to stačí v říjnu ;) I na tebe, i na mě :)
Odpovědět
@nevestickalulu Máme opačně jen tu devítku s šestkou :) Taky jsme uvažovali o 14.9., ale 14.6. je blíž původní volbě
Odpovědět
Profilova fotka
To jo :-) ted me cekaji dulezistejsi veci, nejdriv státnice a pak zarizování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianna11 a @tikina sme sa tom podobne kočky :)) tiež zbieram inšpirácie pomaličky :D 14.6.2014, presne úžasný dátum :D fest som sa naň namotala, dokonca aj môjho drahého, ale bojím sa, či to všetko budem stíhať popri učeniu sa na štátnice :)
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute kočky. Tak drahý a ja plánujeme svadbu na 5.7.2014. Presne šesť rokov odo dňa, čo sme spolu začali chodiť. Tento deň je taktiež sviatok sv. Cyrila a Metoda, ktorí dúfam, že pri nás stoja. Bude to úžasný deň. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?