Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
@kecka28 to je super napad :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 to je vyborny napad! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lili224 az po pridani prispevku som si vsimla, ze mame rovnaku odpoved :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@erikabv To se vám povedlo holky :-))
Odpovědět
@erikabv :) v pohode, ved je to tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky přidávám mezi nevěsty na rok 2014. My to chystáme na 18.4.2014 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoji nevěsty...i my plánujeme 2014...nejspíše červen :) Šaty už mam 3 dny doma, takže se toho vůbec nebojte...ten klid na duši je k nezaplacení :-D
Odpovědět
Ahoj, všechny vás zdravím. Taky se chystáme na rok 2014, předběžně jsme se shodli na datu 23.8.2014. No, spíš rozhodl los, protože jsme měli vybrané tři termíny a volba padla na tenhle :-). Už se moc těším, jenom vůbec nemám představu, od čeho začít. Jediné, v čem mám jasno, je fotografka :-D. Naštěstí je ještě spousta času. Kdy hodláte odstartovat aktivní přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
@pajdalena paráda, nejsem jediný blázínek co už má šatičky doma rok a čtvrt dopředu :-)
Odpovědět
@otherspace : aktivní přípravy bych chtěla začít pomalu realizovat na podzim ;-) ale místo nejspíš zamluvím už teď v dohledné době, aby měli volno. Moje motto: "Kdo je připraven, není překvapen." ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aerie Přesně tak. Zrovna dnes jedeme na večeři do hotelu, kde chceme mít obřad - termín už máme v hotelu zamluvený, ale chceme se ještě přesvědčit, že je to opravdu to pravé:-) Jinak já už mám šaty (tedy právě jsou na cestě), máme zamluvenou fotografku a právě místo obřadu. Také už máme vybranou barvu svatby a vybrané prstýnky... ovšem dokud na matrice nevyhlásí oficiálně ten náš termín, nechceme prstýnky objednávat, abychom si rovnou nechali udělat i rytinu. Jsem ráda že máme tolik času, hlavně z ekonomického hlediska - náklady se rozloží pěkně do celého roku a nebude to tolik bolet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 U mě dokonce rok a půl dopředu, ale musim říct, že jsem z nich nadšená, takže se na ně ještě juknu, pokocham se a pak půjdou hezky schovat :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kecka28 Jak se ti povedlo zarezervovat fotografku? =-) Já se setkávám zatím u všech s tím, že rezervace berou až od září :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@limda mě se to s jednou proslulou fotografkou stalo taky... pak jsme ale objevila úžasnou fotografku tady z Teplic a napsala jsem jí, už dopředu jsem se omlouvala, že "obtěžuji" tak brzy - zdeptaná z předešlé reakce, a paní naopak chválila, že paráda, že budemem mít spoustu času se teď zjara sejít na místech, kde budeme chtít ten příští rok fotit, apod. Sama prý plánovala svatbu dva roky, takže jí to nepřišlo vůbec divné... Držím moc palce, už jsem se setkala s názory, a je jich většina, že jsem blázen, že plánuji rok a čtvrt dopředu... Bohužel tento úhel pohledu má i většina mé rodiny..
Odpovědět
Takže po tom, co jsem zjistila, že tento rok nemáme šanci vše stihnout, se k vám přidávám nevěstinky :-D Jsem strašně nerozhodná, co se týká barev, šatů a všeho, a protože místo, které jsme si vybrali je beznadějně rezervováno pro ty rychlejší z nás, tak jsme si řekli, že počkáme do příštího roku. Máme dost času si vše promyslet a finanční zátěž bude přece jen menší, když se to rozloží do roku a půl :-D Místo už je tedy jisté, ale nad termínem ještě přemýšlíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
tak se take pridavam :-) planujeme na prosinec 2014, mame vyhlidnute misto a jedeme ho tento rok zkontrolovat ;-) a zamluvit. A take zamluveny kameraman a fotograf 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Udivuje mě kolik z vás už ví přesný termín. S přítelem to vidíme na příští rok na srpen, ale abych už plánovala přesný datum. Přijde mi to příliš brzy. Spíš mě chytla horečka jak vidím, že se mi vdávají kamarádky a tak okukuju zatím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ráda bych se k Vám také přidala. My původně plánovali letošní květen, ale pak jsme si řekli že si ještě počkáme. Z ničeho nic jsme začali rekonstruovat naše podkroví, tak jsme dali pohodlnému a novému bydleníčku trošku přednost :-N. Zařízené jinak nic nemáme, líbil by se nám termín 14.6.2014 a o místě jsme nepřemýšleli. Spíše by jsme chtěli něco venku. A po šatech už pokukuji, strašně se mi líbí šaty od Pronovias, ale uvidíme ještě mám rok a půl před sebou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte..my planujeme svadbu 14.6.2014 .. chceli by sme svadbu vonku, dufam, ze v juni uz na to bude pocasie..najvacsi problem bude asi s mojimi satami, ja som extra narocna :D .. nepaci sa mi nic v salonoch, asi budem objednavat zo zahranicia a upravovat na mieru .. v salonoch mi vsetko pripada na jedno kopyto :( .. uz teraz sa velmi tesim na vsetky tie svadobne pripravy :)
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mat 4.10.2014:)
Odpovědět
Profilova fotka
my tiez..teda ja som chcela.. 24.5... drahy pred par mesiacmi suhlasil, ale jeho brat sa zeni teraz v septembri tak sme na druhej kolaji...uvidime...mozno to vyjde..ked nie tak bud asi az tiez v druhej polovici o rok alebo... na alebo nemyslim, musim mysliet pozitivne :) tesim s vami nevesticky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme termín 10.5.2014 a zamluvené místo hostiny. Teď někdy chci zamluvit i místo obřadu. Hodlám si pořídit nějaké boxy a pomaličku začít střádat věcičky na svatbu :-) Ono to zase taková doba není...uteče to :-) snad :-D
Odpovědět
My plánujeme 14.6.2014 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@miiisaaa Juch, máme to týden po Vás:-) už máme místo obřadu i hostiny (jedno místo), rezervovaný termín na matrice a krabičku už si plním taky. To tedy doufám, že to uteče!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte ja sa vydavam az 30.8.2014 heh ale ako ma priatel poziadal o ruky akosi ma to motivovala a zacala som kukat na nete vselijake napady..)
Odpovědět
Ahoj, též plánujeme svatbu na tento rok, moc by se mi líbila svatba podzimní či zimní, takže zatím jen tak okukuju a vybírám místo. Hlavní předpoklad je, že bude obřad i hostina jednom místě v okolí Plzně. Tak pokud byste měly nějaký tip, šup sem s ním - budu ráda.....
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 Tak to jsem kapku pozadu :-D Ale místo obřadu už taky plánuji zamluvit... Když už...tak už :-)
Odpovědět
ja bych rada v dubnu 2014, koukam, ze je nejvyssi cas zamlouvat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@livia7 my máme duben 2014 již zamluvený :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?