Nevěsty roku 2019, sem!

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, plánujeme svatbu v září 2019.. no a mě už to samozřejmě chytá a nejradši bych sem tam něco třeba na dekoraci nakupovala (no, dobře, už jsem dvě věci koupila :D). Každopádně se chci zeptat, jestli někdo taky už začínáte plánovat na příští rok? Asi si spousta z vás řekne, že jsem trhlá a je zbytečně brzo, ale já se na to moc těším a prostě i z finančních důvodů - ať to pak není taková zátěž naráz, protože nejsem zrovna typ, co by s gustem ze dne na den vybílil účet :D - chci věci začít nakupovat postupně. Takže nevěsty 2019 sem a pojďte plánovat :)))) S.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde sháníte "něco na sebe" přes šaty, kdyby bylo chladno? Kostelník nás upozornil, že v kostele bude odhadem 12 stupňů, takže si nejsem jistá, jestli tam tu více než hodinu vydržím jen v šatech (na druhou stranu všichni říkají, že budu tak nervózní, že si zimy ani nevšimnu :-D). Zatím mě ale žádný svetřík ani nic takového nezaujalo a už bych si mohla docela pospíšit...
Odpovědět
@majulinkaaa v salonu určitě něco mají. Já věřím, že bude aspoň 15 stupňů a nezmrznu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@majulinkaaa Co jen nějakou velkou šálu nebo šátek přes ramena. Klidně i nějak barevnou. Já mám dneska večer první zkoušku šatů se švadlenou tak se celkem těším.
Odpovědět
Profilova fotka
@majulinkaaa já si půjčím něco v salonu buď jak říká @wanessa1 nějaký šál a nebo kožíšek, záleží co bude ukazovat počasí 2 dny před :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to vypadá nakonec líp než bolerko a podobně. Nebyla by byl super plášť alá Popelka, ale ten se jen tak nesežene a už je navíc fakt do zimi.
Odpovědět
Holky, potrebuju poradit. Nadchla jsem se pro nausnice, no a uz je mam doma, ale zacala jsem uvazovat, ze bych k nim doplnila neco i na krk. Jenze primo takovy sperk, jako jsou nausnice, jsem nenasla a tak jsem sahla po privesku, co jsem dostala kdysi od partnera. Budu mit korzetove saty, korzet bude zdobeny jen nejakou krajkou, nejsou tam zadne perlicky nebo tak. Myslite si, ze by se tenhle kaminek hodil k temto nausnicim? Je chudak trosku zlutejsi, ale je to bile zlato, tak ho prozenu ultrazvukovou cistickou a bude zase o neco svitivejsi 😊. Vlasy budu mit rozpustene a natocene, nejspis.
Odpovědět
@nicorodriguez vyfot u toho, Niki, i to na ten krk.
Odpovědět
@mija_91 šutřík uprostřed :). Bude na řetízku :).
Odpovědět
Ahoj holky, máte některá na svatbu koupené tyhle běhouny, resp. budete je pak prodávat? Mám dilema, jestli je koupit už teď nebo (raději) pošetřit životní prostředí a peněženku - jsou až "na za rok". https://www.aliexpress.com/item/Free-... Díky za odpověď :-)
Odpovědět
@saidy Tak jak se vyvedla vaše včerejší svatba a jak jste se poprali s počasím?
Odpovědět
Profilova fotka
@nicorodriguez koukam na to na mobilu na ulici (muze zrat barvy), ale prijde mi to v pohode. Trochu zlutejsi je, ale to se podle me ztratí, kdyz to nebude hned u sebe. Typove mi to prijde relativne podobne, za me ok
Odpovědět
Profilova fotka
@nicorodriguez kdybych to necetla tak me nenapadne ze nepatri k sobe do sady :-) a toho ze je zlutejsi sem si taky nevsimla dokud jsem to nezacla zkoumat podrobne :-) navic nebudes to mit tesne u sebe a bude to na kuzi a vubec ale vubec nepujde nic poznat :-) Jinak byla jsem vcera na svatbe sestrenky a meli to skvele, naprosta pohodicka, zadny stres no zacinam se na tu nasi fakt tesit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@nicorodriguez úplně v pohodě, nejde to poznat 😎 krasny ! Jen bacha na délku retizku k tomu korzetu 😉
Odpovědět
@simsamsim Je nějaké "doporučení" kam by měl řetízek asi zasahovat? Co mám přívěšky tak mi dosahují kousek pod klíční kosti :).
Odpovědět
@nicorodriguez ke klíční kosti by to mělo byt když jsou odhaleny ramena ☺️ Ať to není moc provesene proste ✌️ Ale taky záleží samozřejmě na tvém pohledu
Odpovědět
Ahoj holky, tak svatba za námi, až na pár zádrhelů to vyšlo parádně. Líčení a účes se dodělalo 5 minut před tím, než jsme měli vyjíždět. Mamku začala v té době česat a brácha se marně pokoušel mi zašněrovat šaty, pak mu u toho asistoval můj tchán :-D ženich to tak tak stihl cestou na obřad na záchod, při focení po obřadu někdo šlápl venku do psí hromádky, takže smrad jak blázen :-D díky rannímu rychlému startu jsme doma zapomněli moje šaty na převlečení a spoustu dalších věcí. Ale řekli jsme ano, jídlo bylo super, na focení nám vyšlo počasí. Bylo pod mrakem a 12 stupňů, ale nepršelo a ani jsem moc nezmrzla. Jenom to hrozně rychle uteklo. :-)
Odpovědět
@saidy to je super, že počasí vyšlo a všechno klaplo ;-) Tak moc gratuluji a těším se na fotky :-D
Odpovědět
@saidy a jaký máte dojmy pocitově? byl to doják? užili jste si to? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@saidy moc gratuluju! A je super ze vyslo vse jak melo! :-) Navic to pocasi se povedlo u nas prsi az dnes, moc se tesim na fotky, doufam ze se nam pochlubis :-)
Odpovědět
@saidy za me jen - vzdycky kdyz nekde jdeme, nejaka tura nebo tak, tak radostne prohlasuju "a kdo dneska vyslapne, bude mit stesti". Tak vy to mate rovnou pokrtene 😁. Gratulujeme a ted drz palce nam ostanim 😊.
Odpovědět
Profilova fotka
@saidy moc gratuluju. Je fajn, že se Vám to povedlo. A těším se na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@nicorodriguez vypadají jak kdyby k sobě patřili
Odpovědět
Profilova fotka
@saidy Moc gratuluji , hlaně že vy dva jste byli spolu a řekli si Ano ;-) ten zbytek už bude dobrá historka k vyprávění :-D
Odpovědět
@mija_91 užili jsme si to a rodiče brečeli jak želvy. My jsme to zvládli s úsměvem :-) Kdo je vlastně další na řadě? :-)
Odpovědět
@petusha87 uz to ma za par 😊.
Odpovědět
Profilova fotka
@nicorodriguez jak rekla Nikca. My 31.5.
Odpovědět
Nás to čeká 18.5.:) popravde to zatim moc neprozivam 😎
Odpovědět
Profilova fotka
@petusha87 jéé, to bylo moje vysněné datum. To jsem řekla jako první po tom, co mě požádal. Nakonec jsme to odložili (asi naštěstí, vzhledem k administrativě), ale je to super termín!
Odpovědět
Profilova fotka
@saidy my jeste 5 tydnu ale prijde mi to jak kdyby to melo byt zitra jak silene to utika
Odpovědět
Profilova fotka
My v sobotu :-). Zatím jsem docela v klidu, respektive já mám pořád pocit, že jsem v klidu a nedochází mi to, ale tělo posledních několik nocí nespí moc dobře :-D Uff, vypadá to, že noviny jsou konečně dodělané, zítra můžou jít do tisku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?