Nevěsty z Prahy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Krásný den milé nevěsty... Tak jak probíhají přípravy? Také jste tak v nervech? ;-)))
Odpovědět
@emmule Ahojky nám bude péct koláčky Erhartova cukrárna. Ochutnáno na veterhu a vynikající. jsou na letné:-)
Odpovědět
@emmule asi závisí aj od farára.. naši známy boli na sezení 2x ;)
Odpovědět
Ahojky, my máme termín 9.9. a už jsme začali pomalu plánovat ;-) . Teď vybíráme restauraci, pak začnu obíhat šaty atd. Oznámení budu nechat dělat s fotkou. Máme spolu mimčo, tak nás nechám vyfotit jako rodinu a fotku dám na oznámení :-) . Akorát řeším šaty, teď plně kojím, jsem 3 mšsíce po porodu, tak jsem zvědavá jak moc se mi do září změní postava.
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem Vás poprosit o radu ohledně vizážistky, chtěla bych líčení + účes najednou kdyby to šlo, kontaktovala jsem dle rady Miláčkovou, Dufkovou, obě mají plno, nemáte někoho dobrého? Už jsem byla na jedné zkoušce, ale vůbec se mi to nelíbilo.... Díky :-)
Odpovědět
@pabka já mám Simonu Bártovou, prý je dobrá. A mne se její práce líbí.
Odpovědět
Díky moc, kouknu na její www, byla jsi už na zkoušce?
Odpovědět
Profilova fotka
@pabka Doporučuji Martinu Duchoňovou. Líčí i češe a je super.
Odpovědět
díky holky, napíšu jim...
Odpovědět
@pabka Ještě právě ne, říkala až v květnu v červnu,. Ale holky si jí tu velmi chválí.
Odpovědět
@pincola este aj vizazistku mame rovnaku ;)) mam tiez Bartovu, ale uces mi robi Milackova..
Odpovědět
@pincola mi budeme brat od erharta dort a k tomu jeste veci :) jinak ja budu mit R. Cizkovou na makeup i uces :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, nemate nekdo zkusenosti s restaurackou summaarx nebo cafe troja???
Odpovědět
Článek se načítá
@karina1 Jéé:-) No já nevím, kdo mi bude dělat vlasy. paní Bártová prý někoho přivede:-) @gepe Jakej dortík máte vybraný:-)?
Odpovědět
Ahoj holky, vdávám se v červenci na Libeňském zámku a ráda bych se přidala. Hledám květinářku. Nemáte tip na nějakou dobrou na Praze 8? Jen pro informaci, jestli jste se nebyli u Golema ještě najíst tak to určitě udělejte, také jsme to tam chtěli mít, ale nebyli jsme tam spokojení.
Odpovědět
Erhartovu cukrárnu budeme mít také, líbí se nám varianta svatebního dortu a capcakeků a mají moc dobré náplně:-)
Odpovědět
Coralin, já budu mít kytky ze zahradnictví Chládek, vstřícný přístup, dobré ceny, kupujeme tam kytky při různých příležitostech a jsme spokojeni. Ale je to Praha 6...
Odpovědět
uf, 57 dní do svadby - nemáme objednané kytice (a vlastne ani vybrané :-( , kupené víno ani tvrdé, šaty na prezlečenie, košeľu pre ženícha, neviem nájsť cukrárnu, kt. by upiekla cukroví (čo je údajne netypické na českých svadbách), nepoznám nikoho kto by nám mohol spievať v kostole, nemáme ani vybavené všetky doklady a ďalej už ani nepokračujem... nervičkyyy!! :-/
Odpovědět
@mixxinka To jsi na tom pořád líp než já :-S Já mám šaty, máme zamluvenou restauraci, rozjednaný květiny, fotografa a DJ... Jinak ženich se k vymýšlení a organizaci moc nemá a já to sama moc nestíhám :-(
Odpovědět
@coralin Květiny se mi líbily v P8 v Karlíně - LA FLORISTA. Svatbu mám ale až v září, takže Ti zatím neřeknu jak jejich kytice vypadají.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
ahoj holky :-) nevíte, jestli už mají někde v Praze vypsané termíny na příští rok?
Odpovědět
Ahoj :-) chtěla bych poradit s místem na obřad+hostinu+raut v Praze, kde nás nevyhodí brzy, jsou profesionální a je tam i možnost ubytování za rozumný peníz, cca.60.000 ,-Kč. Budu moc vděčná za jakékoli informace :-) zaujala mě Spiritka, Čertousy a Šeberák a Sportjotel ale tam zřejmě nelze mít obřad :-(. Hostů počítáme tak 60. Díííky :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
AHoj slečny, chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenosti s hotelem trója? Obřad budeme mít v trojském zámku a pak by se jednalo o oběd a dále do večera. Děkuji mockrát .
Odpovědět
@danysek2 Ahojky, byla jsem tam v loni na svatbě kamarádky, obřad měli na Trojském zámku a pak se jelo do hotelu Troja.. Moc příjemný personál, vše dokonalé, krásné světlé prostory a i výzdoba byla krásná.. :-)
Odpovědět
@starkova123 děkuji moc za rychlo reakci:) Jídlo bylo také dobré? kolik vás tam tak bylo? Je to tam hezké a mají zajímavé nabídky, tak o tomto hotelu vážně uvažujem.
Odpovědět
@danysek2 Jídlo bylo výborné, kamarádka říkala, že jim dali na výber z několika meníček.. a bylo nás tam cca 25.. je to tam opravdu krásné a hlavně čisté..
Odpovědět
@starkova123 ještě se zeptátm hostinu a večer měli dole v restauraci?? Je tam totiž ještě takový hezký prostor v patře s výhledem na Prahu.
Odpovědět
Profilova fotka
@tinka2011 my mame " svatebni kvarteto ", mrkni na jejich stranky...strasne moc je chvali... tak snad budou stat za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 my to mame v Letenskem zamecku - mrkni tam :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevesty, my se bereme 12.7. v Martinickem palaci.... poradte mi prosim kvetinarstvi??? vse ostatni uz mame... ale ty kytky porad nejsem schopna zaridit..:)
Odpovědět
@kristizasl moc děkuji :-) my už už nakonec našly místo :-) budeme to mít v Písecké bráně a pak se hold přesuneme do Šárky na hostinu :-) ale moc děkuji za nápad :-) koukala jsem a je to tam moc hezký, budete to mít hezké :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?