Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, rozhodně ty první :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka nevím o tom, že by mě škrábaly korálky v podpaží. Nemám je rezervované, nechávám si je šít na míru a v salónu jsem zkoušela jen jedny dost podobný...
Odpovědět
mne sa veľmi páčia mirabelly, fakt sú krásne........ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, a na kolik te vysly?na miru site?
Odpovědět
Profilova fotka
@kondaska1 Jednoznačně s mašlí!
Odpovědět
Profilova fotka
@kondaska1 Ty prvni od Maggie Sottero s maslickou ti slusi vice. Jsou korzetove, nedaji se vzadu stahnout tak, aby ti ten hrudnik lepe sedel? Zkus pozadat slecnu at je pri pristim zkouseni poradne utahne, mozna se budes citit uplne jinak, az ti "padnou jak ulite". Jinak vzdy muzes pridat do satu trosinku neviditelne pomoci. :-) Take bych doporucila se v nich predklonit a zkontrolovat. Saty by na hrudi mely perfektne sedet a prilehat primo k telu. Nemela by tam byt zadna mezera. (bohuzel tehle rady se nevestam casto nedostane, coz je pak skoda videt na fotografiich ze svatby) Tyto saty s maslickou vyzdvihuji tvoji stihnou a vysokou postavu. Ty druhe jsou docela dost jednoduche myslim a ne moc zajimave. Mozna se podivej na jine saty v jinem salonu. To obcas pomuze si utribit nazor a vyradit varianty. ;-) Hodne stesti a trpelivosti s vybiranim!
Odpovědět
@kondaska1 ja pridam tiez svoj nazor... skus sa pozriet do ineho salonu a mozno v strihu Meggie Sottero - Anniston - tie ti podla mna strihovo sadli - vytvarovali ti pekne postavu
Odpovědět
tie s maslou su u-z-a-s-n-e! ;-)
Odpovědět
Ahoj přidávám se k odpovědi, že ty s tou mašlou jsou úžasné a sluší ti :-)
Odpovědět
Taky jsem pro ty s tou mašlí - jestli jsou tedy na výběr jen tyhle dvoje. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dakujem, takže takmer všetci že tie s mašlou, len doma naopak takmer všetci že tie druhe...ešte tam teda idem, či mi nevedia ten vršok na tých s mašlou trošku prisposobiť aby mi lepšie sadol, lebo nechcem sa celu svadbu kontrolovať či mi neodstava korzet , to nie je prijemný pocit ....
Odpovědět
Ahoj každý má jiný vkus, ale já bych možná dala na hlas většiny :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kondaska1 mne osobne sa viac pacia tie druhe bez masle... vasim sa mozno pacia viac tiez tie druhe, pretoze ta v nich videli "nazivo" ... ale ostavam pri Meggie Sottero - Anniston ;-) ... len keby od stehien dole tam bolo toho tych fodriciek menej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano videli, mne osobne na tých bez mašle, príde ta latka velmi fadna a nevyrazna, oproti tým s tou maslou, lebo tie su cele posiate kamienkami, ale zase strihovo to je naopak :-( Idem sa tam objednat do tretice a musim sa už rozhodnut.... Dakujem za Vaše názory ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kondaska1 Za me urcite ty prvni...vypadas v nich skvele ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kondaska1 Jestli máš pocit, že by ses v nich necítila, tak rozhodně ne, i kdyby tě přesvědčoval celý svět! Budeš v nich celý den, takže se musíš cítit stoprocentně. Nejen že by sis to neužila, ale bylo by to vidět i na fotkách. Aspoň z vlastní zkušenosti vím, že když mám na sobě jakýkoliv kus oblečení, který mi nesedí, byť není třeba vůbec vidět, mám pocit, že to musí všichni kolem vědět, pořád se ošívám a nemůžu se na nic pořádně soustředit. Když máš ke každým šatům nějakou výhradu, nechtělo by to ještě hledat dál...?
Odpovědět
Profilova fotka
prosíííím, kde zoženiem v TT alebo okolí tieto šaty????? :-( (Jasmine)
Odpovědět
@kondaska1 este si to fakt rozmysli a skus vyskusat este ine saty v inych salonoch ... mas este cas do septembra ... ja ked mi ukazali moje svadobne saty, tak som z nich nevedela oci odtrhnut ... uz som nevidela ine... :-D
Odpovědět
Tak mám za sebou první zkoušení. Mám mezi nimi favority, tak jsem zvědavá, jestli se mi to potvrdí :-N
Odpovědět
....a ještě zbytek (odeslala jsem to dřív, než jsem ukončila ukládání :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas Podle mě ty první ti sluší nejvíc. V těch druhých zaniká pas a prsa tam nevypadají hezky. A v těch třetích je sice hezký pas, ale prsa tam vypadají ooooobří. Taky mám velká prsa (E), ale můj střih šatů je hezky vyzdvihne, ale nepřešvihne. Takže za mě první.
Odpovědět
Profilova fotka
A z druhých fotek ti to sluší ve všech, ale nejhezčí jsou opět ty první- vypadají lehounce:)
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas mne osobne sa páčiš v č. 3 :)) sú také zaujímavé ale páčia sa mi aj tie druhé :)) hlavne aby si sa v nich ty cítila fajn :))
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas z druhé várky ty první :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas no a z tej druhej trojky sa mi zas páčia tie druhé :)))
Odpovědět
Nejlíp jsem se asi cítila v č. 4 a 5, tak rozhoduju :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas 5!!! :))) zo všetkých mi asi najviac padli do oka tiež :)
Odpovědět
@lubikka No to jsou hlavní favoritky. Hlavně mi v nich bylo příjemně a hned mě nadchly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas No tak já bych šla fakt do těch čtvrtých:)
Odpovědět
@kajovaevicka Tak to jsou náhradní favoritky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?