Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no s vleckou to bude jen obrad.....pak sepnuta, pravda je ze jsou krasne a proto jsem si rikala ze tihu satu unesu, vzdyt to bude klidny den, zadne uzikanu, spch, no ono to v tech satech ani nepujde...a vyjimecne budou cekat oni na me:))takze to bych nejak neresila
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, poradte prosim aj mne, neviem sa rozhodnuť či pre Mirabelly ( prve 3 fotky) alebo Symphony : Mirabelly sa nadherne trbliecu a celkovo su to krasne - prekrasne šaty aj ked nemajú takú širokú suknu, len ten korzet mi celkom dobre nesedí, som do neho chuda a zda sa mi že tým že nie je vyplnený je taký fádny. Symphony - maju krasnu suknu, su také širšie, proste svadobne, korzet je uplne perfektný, je lepšie riešený ako pri Mirabelach. ale v porovnaní v Mirabelami mi ta látka príde fadna, inak mi sadnu uplne super a ešte mi ich chcú v pase troška zužiť aby boli uplne dokonalé... No a teraz neviem ktoré si mam vybrať, lebo sa mi pacia jedny aj druhe a co maju jedny nemaju druhe a naopak.... prosím poradte mi, dakujeeeeeem http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/kon...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, osobně se mi líbíš více v těch prvních s mašličkou... takže asi Mirabelly.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojček :o) no jednoznačne tie s mašličkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kondaska1 ahooj, i mě se líbíš více v těch s tou mašlí, ty jsou kouzelný, ty druhý mi přijdou celkově takový fádní...
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka musím říct, žes vybrala perfektně, nádherný šaty!!
Odpovědět
@kondaska1 Tie s maslou!!:)
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka prosím tě můžu se tě zeptat - jak máš fotku v těch šatech Ambrosia, kolikakruhovou spodnici pod nima máš?
Odpovědět
@kondaska1 určitě ty s tou mašlí! Jsou krásný;-).
Odpovědět
Profilova fotka
kondaska...ty s tou masli ti sedi perfektne, krasnoucke, taky jsme mela problem jak opticky zvetsit to, co tam neni a nakonec sme je nasla....jen mi prijde, ze vyska dekoltu je az moc vysoka.....mozna jen fotka zkresluje.. taky jsme si rikala, ze pri prvnich favoritkach to bude v pohode, to preziju ze skrabou v podpazi....alee neee,radim, najdi si ty, ktere ti budou pasaovat upe nejvic, at se nemusis trapit na tak krasnem dni
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek jeee, to ja nevim:-))myslim, ze tri:-)jinak dekuji,jsem moc rada, ze je budu moci mit na svatbe, muj sen
Odpovědět
@kondaska1 bez vahania tie s tou maslou.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@strihalka pockej ted nevim jestli jsme si rozumeli :-) šaty cos nakonec vybrala jsou opravdu krásný a sluší ti. Já jsem se ale ptala na šaty Ambrosia, viděla jsem je na tobě tady v diskuzi na stránce 160, jsou to ty bez stuhy, s prodlouženým pasem. Já je totiž mám objednané, ale pořád jsem si lámala hlavu kolikakruhovou spodnici pod ně. Na té tvé fotce to vypadá, že by tam ještě nějaký ty kruhy bodly:-) působí to na mě jakoby schlíple:-) díky za odpověď;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka ano, mala som ich vytiahnute moc vysoko, lebo mi tam chybaju prsia :-D , ten vršok nie je strihaný na moje proporcie :-D :-D
Odpovědět
@kondaska1 koukám, že jsme si vybraly stejné šaty :-D.... jsem pro Mirabella
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek ahhaaa, tak to mam pocit ze jsem mela dve, bo vim, ze v nicole jsem mela nejvetsi tu spodnici :-)) a tebe ty koralky v podpazi neskrabaly? kde sis je rezervovala?
Odpovědět
Profilova fotka
@helonap vybrali, len tebe sadnu lepsie :-) a mas ich take žiarivejšie, tie moje sú viac do zlata :-)
Odpovědět
@kondaska1 mně se víc líbí zase na tobě :-) ... já musím ještě trošku zhubnout, aby vypadaly líp, snad se to podaří 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka mne sa na tebe viacej pačia tie prve, si v nich krasne ženská a robia dobru postavu :-D , to ked prides tak všetci urobia wau, prava nevesta, tie druhe sa mi zdaju take fadne, ale možno to je iba zla fotka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kondaska1 no ja jsme si vybrala ty treti:-) jsou kousek zpet, nebo v albumu
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka tie o stranu spat? kde si so zavojom?
Odpovědět
Profilova fotka
@kondaska1 ano, ty dve, jak jsem tam nelezato se zavojem a sedici:))
Odpovědět
Profilova fotka
velmi pekne, len nejak vela vlečky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka skoda že to je naležato, neviem si to nejak dobre predstavit, ale sú omnoho krajšie ako tie tvoje prve favoritky
Odpovědět
Profilova fotka
@kondaska1 v albumu jsou jiz narovnane
Odpovědět
Profilova fotka
krasne take honosne :-D dobre si si vybrala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ber tie prve ;-)
Odpovědět
@kondaska1 Jednoznačně ty první, opravdu !!!!! (Ty s mašlí) Sluší ti opravdu o mnoho víc 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kondaska1 dekuji, uz se tesim, az je budu miz znova na sobe a budou upravene dle meho prani....salon nicol the best :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ty první jsou nádherné, moc ti sluší! Ty druhé jsou takové tuctové.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?