Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@marcicek84 Já mám taky radši jednodušší, hladké a k tomu se vyřádit na doplňcích :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas Stoprocentně č. 5, a jestli se v nich navíc skvěle cítíš, není co řešit :-) Na druhém místě podle mě č. 1, č. 4 mi na Tobě moc nesedí. Ale č. 5 Ti dělají fakt nádhernou postavu!
Odpovědět
Profilova fotka
@eva.bahdajova Jednoznačně č. 2, ale bez bolerka
Odpovědět
Profilova fotka
@lindush Jsou moc hezké, takové zajímavé, sluší Ti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lindush ak by si si vybrala octubre tak ver, ze budes spokojna a velmi krasna v nich...ja som ich mala, pozri album :) su nadherne a vsetci boli z nich hotovi...
Odpovědět
@baracudas neviem podla coho ich cislujete, lebo pri velkom nahlade su akoby prehodene ... mne sa pacia v malom nahlade myslim c. 6, kde mas zavoj :-)
Odpovědět
@eva.bahdajova mne sa zda, ze c. 2 ti sadli perfektne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas poznam tvoju nerozhodnost, aj ja ju mam...ale u teba ti najviac sadnu saty z druhej varky tie so zavojom, cize celkovo cislo 5. Sadnu ti uplne perfektne a si v nich velmi pekna....
Odpovědět
Profilova fotka
@eva.bahdajova jednoznacne cislo 2
Odpovědět
Profilova fotka
@denybobo ano je to tam tak prehodene, ale ked ich otvoris tak tie zo zavojom su potom cislo 5 :-D
Odpovědět
@denybobo Jj, to je ve velkém náhledu č. 5. Ten chaos jsem zavinila já, jsem to odeslala dříve, než jsem je všechny uložila, tak je v tom číslování trochu zmatek. Nicméně jsem moc ráda, že většina z vás se pozitivně vyjadřuje k č. 5 (malý náhled č. 6 :-D ) Asi jsem se už rozhodla, díky 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eva.bahdajova Ahoj, nejvíc se mi llíbíš v č. 2.
Odpovědět
Profilova fotka
@eva.bahdajova Podle me 1,2 nebo 6. Ve 2 se mi ale libis nejvic x-)
Odpovědět
podla mna v 2 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som tiež založila otázku ohľadne šiat - rozhodujem sa medzi dvoma. pomôžte :) http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/k...
Odpovědět
@ivkakivka mne sa sa skor tie cisto biele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkakivka Urcite ty bez zdobeni... Byt Tebou tak ale zkousim dal jine saty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitta dakujem ,ja som si to nechala ulezat v hlave a som pre ne rozhodnuta,naozaj su krasne a ked mi ich Naj kamoska odobrila,tak neni o com uvazovat :-)
Odpovědět
@eva.bahdajova za mě 2 nebo 4 :-) ale spíš dvojky :-)
Odpovědět
@ivkakivka ty bílé...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkakivka Oboje jsou krásné, mně se na Tobě o malounko víc líbí ty klasické, ale řiď se hlavně tím, jak se v nich cítíš :-)
Odpovědět
ahojte divecata chcem pocut resp.precitat si vas nazor na tieto svadobne saty...dakujem :-)
Odpovědět
@mimma17 Já bych si na Tvém místě vybrala jiné, nemyslím, že by Ti kdovíjak lichotily, neříkám mít celé dlouhé, klidně podobné, ale ne tyhle.
Odpovědět
Profilova fotka
Ne..Buďto si vyber krátký, nebo dlouhý, ale tohle cosi mezi je špatný. Navíc jsou tak nějak nevyvážený.. dělají mohutný břicho (ale pokud jsi teď těhotná, tak se moc omluvám). Hledala bych dál a podívala se třeba na blog Módního pekla ;)
Odpovědět
Přesně, ale pokud chceš mít vidět nohy, dělají se dlouhé s vysokým rozparkem, to vypadá krásně.
Odpovědět
ahoj neuraz se, ale ty šaty mi připadají "divné" :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mimma17 Rozhodně jsou zajímavé...
Odpovědět
Profilova fotka
@mimma17 Jsou jine a zajimave, ale taky docela preplacane a moc Ti nesedi |-| Hledej dal ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?