Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
@baracudas mě se líbí ty z druhé série co jsou jako druhé-dělají ti podle mě nejlepší postavu...:)
Odpovědět
Profilova fotka
:) Hlavně aby ses v nich cítila výborně:)
Odpovědět
určitě 5:)
Odpovědět
Taky bych řekla z druhé várky ty první;-).
Odpovědět
Ahojte, poradili by ste mi? Bola som tento tyzden skusat v dvoch salonoch. Nechcem Vas ovplyvnovat, takze nejdem pisat, ktore saty patria do uzsieho vyberu ;-) Dakujeeeem
Odpovědět
@baracudas - ja som jednoznacne za 5 :) si v nich nadherna a na fotke v nich vyzeras tak spokojne a sebavedomo
Odpovědět
Profilova fotka
@eva.bahdajova ahoj, za mě určitě číslo 2, jsou něžné a dělají krásnou postavu.
Odpovědět
@eva.bahdajova tak podla mna cislo 2 ;-) su krasne, take neokukane a perfektne ti sedia, aj s tym bolerkom, super! a ako druhe v poradi by som ti radila c.6 ;-)
Odpovědět
@eva.bahdajova Jedničky jsou takové zvláštní, neokoukané, dvojky moc něžné, ale nejvíc se mi líbí č. 6 :-)
Odpovědět
@eva.bahdajova Podla mna c. 6!! Su krasne a pekne ti zvyraznuju pas... potom este c. 1 (ale 6 vedie)... neviem, ci su ti ostatne saty trosku volne, ale neformuju ti postavu tak pekne ako c. 6... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eva.bahdajova No za mě jednoznačně č. 2 a 1. Ty jedničky jsou vážně neokoukané ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eva.bahdajova ahoj,mne sa velmi pacis v cisle 2,su krasne a myslim,ze ti svedcia najviac a po nich cislo 6 ... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eva.bahdajova za me urcite 2, ty jsou moc pekne a pak 6, v ostatnich mi pripada, ze ti tak nevynikne pas, delaji te moc rovnou, jestli mi rozumis
Odpovědět
@eva.bahdajova 1, 5, 7 :).
Odpovědět
Profilova fotka
@eva.bahdajova 2,4,6
Odpovědět
Profilova fotka
baby tak poradte aj mne prosim...ja uz som viac-menej rozdhodnuta pre moje satocky,dnes som ich bola skusat,mam ich posledne v albume....co myslite,svedcia my? kamaratka co bola so mnou mi ich odobrila,vraj mi krasne sedia,aj ja som sa v nich dobre citila...ale predsa len potrebujem tak uistit,aby som uz nehladala dalej,aj ked radsej asi nebudem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeezis to malo byt svedcia mi?Ta hrubka,pardoooon :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@lindush Dobrá volba! Ovšem musím uznat, že mně se moc líbily hned ty první šaty. Máš skvělou postavu.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já bych bolerko nedávala, to je škoda - s takovou postavou...
Odpovědět
@lindush tiez si myslim, ze si si vybrala dobre. su krasne a pristanu ti. Aj tie prve boli pekne. A mas vybornu postavu.
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem vam baby,to je hrozne,ked s nastavajucim sa nemozem poradit,ved prenho chcem byt pekna najviac,ale zase on chce prekvapenie :-)
Odpovědět
no ja premyslam, ze by som si bolerko pre istotu vzala. a budem sa fotit aj s nim, aj bez neho a uvidime, ako to vypali. ale na obrade by som chcela byt uz asi bez bolerka. ale neviem sa rozhodnut :( ved ani saty si neviem vybrat a nie este, ze ci zobrat bolerko alebo nie :-( uz si vyberam len medzi 2 a 6. tie s cislom 1 su fajn, ale su mi trochu velke (padaju mi) a ta masla sa mi zda velmi velka. 2 a 6 mi sedia, uz sa len rozhodnut pre styl :-)
Odpovědět
@lindush tomuto presne rozumiem. tiez by som najradsej ukazala nastavajucemu saty a nech si sam vyberie, v ktorych sa mu pacim :-) lebo sa citim dobre vo viacerych
Odpovědět
Mne sa pacili tie prve saty, u tychto nechapem tu maslu na boku, ale mozno ked sa pekne nastavi tak to bude pekne. tie prve saty boli ale super. ale poznam to sama, mam fotky kde mi svedcia saty, ale pocitovo vyhravaju ine, ale v den svadby by na fotke ukazali vsetky pekne, ked bude dobry fotograf a licenie uces..
Odpovědět
@andrea9999 souhlasím, ta mašle se mi tam taky úplně nelíbí.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ta masla sa da dat dolu...skusala som to aj bez nej,aj s nou... @eva.bahdajova -myslim,ze im by sme sa pacili v hocicom,tak tomu verme ;-)
Odpovědět
@marcicek84 no, asi mas pravdu. len ked som skusala tie 6, tak mi pripadali take prilis jednoduche. a na tych c.2 sa mi paci, ze su tak krasne vyzdobene :-( neviem sa rozhodnut
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?