Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka jeee, ted koukam, ze temi druhymi jsem vlastne myslela ty prvni :-) v albu je mas obracene nez jsi je dala sem......tak proste ty, co mela kasajv
Odpovědět
Mě připadají ty s tou stuhou přeplácané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
noo, me se tam trochu jevi ta stuha, ale asi vyhrajou ted na to koukam, porad, uvidim co zitra salon nicole:-)treba tyhle upe vyradim ze hry
Odpovědět
Tak dej určitě vědět jak jsi se rozhodla ju?
Odpovědět
Profilova fotka
...tak jsem zkoukla další fotečky, tak za mě určitě ty ambrosie ;-) Maeleigh jsou hodně zvláštní a specifické šaty které myslím ne každému sednou, Tobě sedí ale nějak mě na Tobě vůbec nezaujaly, naopak ambrosie Ti opravdu seknou dokonale x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka já jsem teda pro ty šatky se stuhou, jak měla Kajsav,, jsou nádherné a dělají ti krásnou postavu,, ,u těch druhých mám pocit, že tě celá ta sukně zakrývá,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka Souhlas s @romca13. Presne tak a ani nedelaji moc peknou postavu (ten vrsek), kdyztak zkus jeste nejake od MS, verim, ze se najdou nejake lepsi, co se budou libit a pekne sednou.
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka mne se na Tobe vice libi ty bez masle ;-) Mas v nich mnohem hezci postavu a nejsou tak preplacane...
Odpovědět
Mně se taky líbí ty bez stuhy. Ty se stuhou jsou podle mě taky přeplácané a vzadu to šněrování nevypadá pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka Ahoj, mně se určitě víc líbíš v těch druhých (pořadí podle toho, jak jsi vložila fotky tady do diskuse). U těch prvních - se stuhou - je sice pěkný vršek, ale nějak mi nesedí jednak spodek, jednak i samotný ten kontrast uplého vršku se šlehačkovou sukní. Přijdeš mi v nich trochu jako takový ten dort na panence :-N Ale celkově řečeno možná bych být tebou vyzkoušela ještě nějaké další - ty druhé mi přijdou lepší než první, ale myslím, že bys našla ještě i slušivější, máš moc hezkou postavu...
Odpovědět
Profilova fotka
mě se právě u těch bez mašle vůbec nelíbí sukně,, je to jak zmuchlaný závěs,,, ty šaty vůbec nemají žádný tvar,,,, myslím, že s tvojí postavou si můžeš dovolit mnohem víc :) držím palečky abys správně vybrala :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc dekuji, dneska jdu do Nicole.....tam mam taky nejake vyhlidnute....tak snad tam :)
Odpovědět
Článek se načítá
@strihalka tak ja by som ti z tychto 2 odporucila model Ambrosia, cize ten bez tej sedej stuhy pod prsiami. ;-)
Odpovědět
@strihalka mě u těch druhých ruší ta stužka.
Odpovědět
Profilova fotka
ty beze stuhy jsou hezčí
Odpovědět
Taky hlasuju pro ty bez stuhy, ta stuha je na těch šatech tak nějak navíc mi připadá. Ty bez stuhy ti sedí líp na prsou to vypadá a ta stuha naopak vypadá trochu jakoby byla držáček na prsa.
Odpovědět
Profilova fotka
...já teda taky hlasovala pro Ambrosie, ale alespoň se musím zastat té stuhy, je stříbrná nikoliv šedá jak zde bylo zmíněno a musím přiznat že ta stuha byla hlavním důvodem proč jsem se v těchto šatech vdávala, protože tím šaty byly "jiné" a zvláštní, ne jen čistě bílé a fádní ;-) x-) @strihalka šaty Maggie Sottero jsou úžasné a mají jich spousty, být tebou tak ještě zkouším dál, buďto vybereš úplně jiné u kterých si budeš 100% jistá nebo Tě to utvrdí že tvoje favoritky jsou ty nej x-)
Odpovědět
Tak mne se tedy líbíš víc v těch s tou stuhou.
Odpovědět
Mě teda extra nenadchly ani jedny, si droboučká, slušelo by ti něco jemnějšího než kopec šlehačky. Ale jinak bych hlasovala spíš pro ty první, a to z toho důvodu, že ty druhé mají sukni posazenou dolů pod boky a hrozně ti zkracují postavu. Vypadáš pak jak figurka zapíchlá v dortu. Ty druhé jsou v tomto směru lepší a i stuha je zajímavý prvek
Odpovědět
I když ted koukám zblízka, že i ty se stuhou jsou takové nějaké mohutné a navíc posazen nízko....být tebou, vybírám něco, co má sukni v pase
Odpovědět
Profilova fotka
Maeleigh (ty se s tuhou) jsou ale právě do pasu, nemají být posazené níže...záleží asi na postavě...nicméně já pod ně měla tu největší kruhovou spodnici kterou v salónu měli, ty šaty jsou tak prostě dělané a pokud není pořádná spodnice přijde mi že ta sukně nemá vůbec žádný tvar, jsou takové splihlé...
Odpovědět
Profilova fotka
holky mam je, hned jak opadne euforie, tak je sem dam, je to presne to, co jsem hledala
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
...a jéje to vypadá jako pronovias Mistico ale je špatná kvalita fotek tak nevím jistě, to byly totiž moje další favoritky :-D zkus ještě otočit tu první fotečku ať to pořádně vidíme ;-)
Odpovědět
Mně se smazal příspěvek nebo co? Nějak tu i vypadly stránky, tak ještě pro jistotu znovu: Bohužel stejně jako konfekce jsou šatečky dělaný na vyšší postavu, já při 165cm s tím mám taky problém. Potom asi padají na bok šatičky vždy. To chce bud nějaké s vyšším pasem nebo už jen šití na míru. Ty poslední vypadají nejlíp.
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka Ty poslední se mi taky zdají nejlepší. Můžeš tu fotku, co stojíš, dát ještě nastojato?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ty saty nesly zapnout, proto je dekolt taky neupraveny.....jeste mi je budou predelavat, uprvovat...juuu, ja jsem tak rada, ze je mam, muj vysneny sen se mi splnil uz z 50%
Odpovědět
Profilova fotka
...a co to jsou teda za šaty, už jsem se ptala výše, protože mi to připomíná ty Mistico od Pronovias ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojojooo, mistici moje milovane :-), preji dobre ranko
Odpovědět
Profilova fotka
...jé tak to jsem ráda že jsem to trefila ;-) škoda že na fotečkách není moc vidět jak moc jsou šatičky krásné. Dávám origo foto ať holky vědí x-) Já si je pak nakonec nevybrala protože na mě byly strašně ale strašně moc těžké, mají vlastně dost dlouhou vlečku a když mi to paní zapnula a zkusila jsem chodit, fakt to nešlo x-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?