Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
@danaxi Já jsem v tom salonu byla sama, tak možná taky proto pochybuju, kdyby tam byl někdo se mnou, bylo by to asi něco jiného. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@markketax...tak tam chod este raz s kamaratkou a nech ti povie narovinu,co si mysli,aspon budes pocut nazor,od niekoho blizkeho ;-) dohodila som do albumu este nejake saty,co som skusala,tak ak chces,mrkni
Odpovědět
@lindush Abych řekla pravdu, ty ostatní se mi nelíbí. Ten materiál je krásnej, ale nelíbí se mi, když jsou dole najednou strašně rozšířený! Jednoznačně ty první!!! Nemaj zatim absolutně žádnou konkurenci!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si tiez myslim ,tie krasne sedeli na bokoch ,boli z tych vsetkych naj
Odpovědět
@lindush Určitě tam půjdu ještě se sestrou, abych se jí v nich ukázala, případně vybrala jiný! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markketax.. jasne,to urcite chod...a inak,mne si sa pacila velmi aj v tych na fotke c.69,krasne ti sedel ten strih na postave
Odpovědět
Jo jo, to mi psalo hodně holek, ale mně se ve skutečnosti moc nelíbily, teda spíš ten tvar sukně. Klidně si do alba přidávej fotečky ze zkoušení ostatních šatiček, jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markketax...no ved jasne,ty musis vediet najlepsie,aky mas pocit z tych siat...ok,pojdem tento tyzden,tak potom pridam foto :-)
Odpovědět
Holky, prosím Vás o další rady. Cca před měsícem jsem se ptala na Vaše názory, vymluvily jste mi původní favoritky - č. 1 v albíčku ( ano, měly jste pravdu, mám v nich velké prsa a teď s odstupem vidím, že to opravdu nevypadá nejlépe :-p ), tak jsem zkoušela a obíhala salony dál a vložila jsem do albíčka další nové úlovky. Co na ně říkáte? Já jsem se zamilovala do šatů č. 12 :-) , co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@xxxluciexxx Mě se líbí 9 (mám ráda ten výstřih) nebo 6. Ale i ty 12 jsou fajn :)..jen je to trochu těžké hodnotit i bez obličeje :)...hlavní je aby ses v tom cítila dobře. Jo a ty za krk se mi nelíbí, to ti nesluší, zaniká tvá pěkná postava.
Odpovědět
Profilova fotka
@xxxluciexxx Mě se nejvíce líbí 8, pak taky 9 krásně Ti oboje sedí, 12 taky nejsou špatné ale už jsou takové jak bych to řekla, no trošku "obyčejnější" jakmile by se upravily na tvojí velikost, zase by to vypadalo jinak ;-)
Odpovědět
@xxxluciexxx tie 12 su nadherne, tie za krk ti nesedia pekne a niektore z tych siat vyzerali, ako keby si bola zavinuta do uteraka. 12 ti fakt slusia. Su elegantne a robia ti peknu postavu. Ta ozdoba na boku je velmi pekna. A ked sa v nich dobre citis, tak potom nie je co riesit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@xxxluciexxx Ahoj, mě se na fotkách bezkonkurenčně nejvíc líbíš v č. 4, ale pokud ses zamilovala do 12, tak jdi do nich - nejdůležitější je, aby ses v nich cítila a rozhodně ti sluší, jen bych je nedala na 1. místo, ale třeba na 2. Jedině bych se přimlouvala abys nepřemýšlela o těch za krk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se nejvíc líběj ty 6 (a myslím, že jsem to tu psala už dřív) - jsou zajímavý a elegantní. U 12 se mi nelíbí, jaký ti dělají pas - úzký, ale tak divně protažený.
Odpovědět
podla mna 6 a 12 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xxxluciexxx Ja jsem pro 5 nebo 6 - ty jsem na nikom jeste nevidela, pusobi zajimave a elegantne, jak psala civet ;-)
Odpovědět
@nanyska jj, ten výstřih 9 se mi taky líbí, ze španělských šatů je má ještě typ Estampa, ty jsou úúúžasné, ale já se v nich ztrácím, jsem v nich byla úplně utopená... ;-( A děkuju za rady:-)
Odpovědět
@danaxi Děkuju moc, to je milé. Cítím se v nich moc dobře, uvidíme. Ale děkuju za lichotky :-)
Odpovědět
@kajsav 8 a 9 se mi taky líbí, ale vnitřně nějak tíhnu k saténu :-S , líbí se mi na něm ten lesk, připadá mi být takový honosnější, pěknější. Ty 12 jsou mi velké, už jsem psala, jsou 38, tak by se na mě upravovaly, snad by to dopadlo dobře :-D
Odpovědět
@romcovaklarka @jvlo Děkuju holky za názory... ;-)
Odpovědět
@civet :-( když mi se tak moooc líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xxxluciexxx JJ to je jasné, ty musíš vědět jaký styl a jaký materiál k Tobě lépe sedí, ale v Nuanci jsem byla také a vím jaké nádherné šaty tam mají a tyhle dvoje mě na tobě fakt uchvátily, ale zviklat se nenechej, konečný verdikt je jen na Tobě ;-)
Odpovědět
@kajsav já jsem koukala už dříve do tvého albíčka, že jsi měla šaty úúúžasné a jsi stejně jako já ze sev.Moravy a taky sis byla vybírat v Praze, takže předpokládám, že jsi ty pravé taky dlouho hledala a poctivě, co? :-D Ale teda, byla jsi úúúchvatná, úplná princezna!! A s Nuance máš pravdu, tam jsou opravdové "klenoty" :-) , jen v saténovém na mě paní nic neměly, už takto mi tyto troje co mám v albu musely zmenšovat a sešpendlíkovat, a v saténu povídaly, že mají nyní jen větší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@xxxluciexxx však se v nich budeš vdávat ty a ne já:o) Dej na sebe a co se tobě líbí a v čem se cítíš dobře:o) Já se tu taky ptala na názor, dávala jsem sem dvoje šaty na výběr a ty, který jsem nakonec vybrala, se líbily méně lidem a nelituju:o)
Odpovědět
Profilova fotka
@xxxluciexxx Děkuji moc za chválu x-) já v Praze žiju takže mi ani nic jiného nezbývalo než si tady vybrat, protože u nás v Opavě jsem byla v salónu Bella, ale tam bych si šaty nevybrala, jsem asi moc náročná ;-) V Praze jsem byla vlastně jen v Naive, pak asi 3x v Nuanci a pak asi 5x v Maggie než jsem konečně vybrala ty pravé x-) Z těch velikostí si nic nedělej, mě bylo v Nuanci taky všechno větší, jsou to šaty dělané na ženy s křivkama takže se to musí občas někde zabrat no pokud je člověk hubeňour ;-) x-) na tom výběru je nejhorší to, než člověk přijde na to, jaký styl by se mu zhruba líbil a který mu sluší a pak už se vybírá jednodušeji x-) Nejsou ty sátenové šaty moc těžké? Já jsem měla v Nuanci jedny favoritky ale ty byly strašně těžké, to bych asi nedala x-)
Odpovědět
Lucie - mně se nelíbí třeba dekolt u prvních šatů (všimla jsem si, že sis ho asi oblíbila, protože spousta šat je přes prsa řešená stejně. Vypadá to, že máš drobnou štíhlou postavu a takhle ta prsa vyniknou jako nějaký předvoj :-)) Jinak šaty jsou všechny v podstatě stejné. Volila bych asi ty, které jsou z nejkvalitnějšího materiálu. Některé na fotkách vypadají vyloženě ošklivě, protože je to z nějakýho tenkýho šuntu,
Odpovědět
za mňa 8,9 a na 3. mieste č.12
Odpovědět
Profilova fotka
@xxxluciexxx počkej počkej a co ty v tom druhém albíčku? Ty jsou krásnéééé :-D x-)
Odpovědět
Tak já jsem měla saténové šatky a těžké nebyly...v salónu mi paní říkaly, že je to nějaký odlehčený satén, či co...vydržela jsem v nich až do 5 hodin ráno druhý den...každopádně šaty byly moc příjemné a materiálově kvalitně zpracované...a shodou okolností to byly, myslím, právě ty šaty č. 6 z alba xxxluciexxx...akorát já tam vyloženě chtěla ramínko za krk...
Odpovědět
Profilova fotka
@xxxluciexxx Hlasuju pro č. 12, a jestli ses do nich navíc zamilovala, není co řešit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?